Reklama

Hračky k usínání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 05.09.11 12:31
hračky k usínání

zajímalo by mě jaký hračky máte k usínání miminka-potřebuji něco co vydrží hrát dokud to sama nevypnu, prostě zapnu, odejdu z místnosti a hraje eventuelně lehce svítí do doby než miminko opravdu usne-klidně i hodinu :roll: chci něco takovýho pořídit a naučit s tím malýho spát aby si s tím spojil spánek
mám strach že když dám nad postýlku kolotoč a bude to vyhrávat půl dne, že večer nepochopí, že je čas spát.prostě scháním hračku jen na usínání, kterou přes den nebudu vůbec vytahovat
no snad mě chápete :mrgreen:

Reklama

Reakce:

Jana F
Ukecaná baba ;) 1366 příspěvků 05.09.11 12:45

ahoj mi máme pro malou usínáčka dino, hraje hezky, svítí mu bříško, ale hraje snad jen 5 minut. myslím hračka, která by hrála nepřetržitě na trhu neni (myslím kvůli bezpečnosti :nevim: )

Jana F
Ukecaná baba ;) 1366 příspěvků 05.09.11 12:46

http://www.amimi.cz/…morsky-konik a dělají i modrého

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 05.09.11 12:50

Maximálně s emi vyplatilo toto http://www.detskagalaxie.cz/…edvidek-bobi ¨mám ze stejné kolekce i myšku Sofii, kterou jsme nosila do kočárku ven. Kačke se prostě přitulila a do minutky spala. Moje mamka tomu říkala kouzlo :D

kendra
Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 05.09.11 12:53

Dostali jsme ze Sparkysu medvídka https://www.sparkys.cz/…dek-usinacek Hraje teda jen cca půl hodiny a přitom mu barevně svítí bříško (barvy se střídají) My jsme s ním spokojeni a Toba taky :mrgreen:

Ywett
Závislačka 4120 příspěvků 05.09.11 12:57

Maty kdysi dostal slona, co hrál asi půl minuty melodii. Nahrála jsem si to na mobil a puštěla pořád dokola. Mělo to obrovskou výhodu - telefon kdykoliv po ruce, takže i na návštěvách (když jsme se třeba neplánovaně zdrželi) jsme uspávali pomocí známé melodie.
Spací hračku přijal Maty až ve 2,5 letech - maňáska Františka. Mája nemá nic, ani melodii nepoužíváme.
Neumím prostě dítě naučit na „usínáčka“.

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 05.09.11 13:01

Starší se naučil usínat se zavinovačkou. Fakt. Měl svůj ožužlanej rok a bez něj ani ránu. Žádní plyšáci, žádné hračky. Když jsm emu zavinovačku odebrali, že už je přeci jen dost straej (to mu byly skoro tři roky), tak to samý udělal s malým polštářkem :-)

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 05.09.11 13:05

náš právě usíná u hrajícího sluníčka, jenže se natahuje ručně po pár vteřinách hraní a to ho hrozně ruší to natahování,pot­řebuje něco co bude hrát nepřetržitě-u všech hraček co hrají je problém s tím, že dítě si musí zmáčknout třeba bříško medvídka aby se spustila melodie-to náš ale zatím neumí
medvídek usínáček od sparkysu je hezkej, ale nenašla jsem ho na netu kde by ho měli-všude píší že není v zásobě
usínáček dino-nevím nevím-se mě moc nelíbí :oops:

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 05.09.11 13:25
Emilie píše:
Starší se naučil usínat se zavinovačkou. Fakt. Měl svůj ožužlanej rok a bez něj ani ránu. Žádní plyšáci, žádné hračky. Když jsm emu zavinovačku odebrali, že už je přeci jen dost straej (to mu byly skoro tři roky), tak to samý udělal s malým polštářkem :-)

Právě toto jsme nechtěla, tkaže proto od narození v postýlce ten hajáček a až byla větší, dávala jsem jí ho do ruky… usíná s ním líp ale většinou usne u bez něj.

Petttruše
Extra třída :D 10085 příspěvků 05.09.11 13:30

ahoj,

my nic na usínání neměli, ani kolotoč nad hlavou. malá naopak pro usínání potřebuje asi klid, tmu (i přes žaluzky zatáhneme závěsy). Má hrajícího lvíčka, toho jí pouštím před spinkáním přes den, večer nemá nic, to už jí nijak nerozrušuju. Obávám se, že kdybych jí dala nějakého toho „usínáčka“ tak se mi akorát rozvrkočí z toho :mrgreen:
V posteli má svou milovanou plyšovou okurku, tu obejme, palec do pusinky a spinká :wink:

Natule
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 47 inzerátů 05.09.11 14:08

http://www.babydracek.com/…ou-muchlacek

My máme tohoto usínáčka a max spokojenost. :palec: Je to zn NATTOU, mají ale více druhů: pejska, měďu, zajíčka,ježeč­ka..... Malá si při usínání musí prostě něco žužlat v ruce :roll: , nejdřív to byla peřina, pak plína a teď kravička. :pankac:

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 05.09.11 16:08
petratavali píše:V posteli má svou milovanou plyšovou okurku, tu obejme, palec do pusinky a spinká :wink:

však ta okurka je vlastně usínáček :D :D

Petttruše
Extra třída :D 10085 příspěvků 05.09.11 18:01
Markit.Hl píše:
petratavali píše:V posteli má svou milovanou plyšovou okurku, tu obejme, palec do pusinky a spinká :wink:
však ta okurka je vlastně usínáček :D :D

to máš vlastně pravdu :-D

Nikolečka
Povídálka 47 příspěvků 05.09.11 19:53

sice máme hračku na usínání,ale nehraje..máme jen muchlací dečku, se kterou beruška spinká od úplnýho miminka a úplně ji zbožňuje..ví,jak dostane dudlíček a dečku do ruky,jde spát..sama se otočí na bok a spí za chvíli :)

koralina11
Neúnavná pisatelka 16783 příspěvků 02.10.11 20:29

mám panel chicco a hraje a svítí to asi 15 minut a reaguje to na pláč tak když začne brečet začne to zas hrát ted hi nikde nemůžu najít občas je na mimibazaru

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >