Hraje si se mnou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

halohalo
Nováček 8 příspěvků 35 inzerátů 16.04.18 20:00
Hraje si se mnou?

Ahoj holky,
všimla jsem si, že se tu diskutuje prakticky o čemkoliv, tak se přidávám.:)
Chtěla bych se Vám s něčím svěřit a zajímá mě Váš nestranný pohled na věc, předem moc děkuji za Váš názor ;)

Před několika lety jsem se seznámila s jedním o pár let starším mužem.
Dost to mezi námi jiskřilo a zdálo se, že je zájem oboustranný..
Několik měsíců jsme spolu randili ale nikdy si ke mně nic nedovolil.
Za to potom když jsme se rozloučili mě bombardoval smskama, ve kterých mi dost lichotil a děkoval za krásný večer. 8o
Tvrdil mi, že vztah nechce a i kdyby chtěl, tak nemůže, protože je těžce pracovně vytížený a nemá čas.. :roll: Jednoho se mi ale z čista jasna přestal ozývat a když se mi po pár týdnech konečně ozval, řekl mi, že je s někým jiným ve vztahu.. :think:

Našla jsem si někoho jiného, mám děti ale jsem znovu sama a on je také opět sám.
Viděli jsme se před nedávnem jako kamarádi a zjistila jsem, že mě stále přitahuje.
On se chová dost podobně jako tehdá… 8o Vůbec nevím jak postupovat dál..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1379 příspěvků 16.04.18 20:01

Dej si sušenku.

halohalo
Nováček 8 příspěvků 35 inzerátů 16.04.18 20:03

:D..a to pomůže?

Milan42
Kecalka 267 příspěvků 16.04.18 20:06
@AlphaOmega píše:
Dej si sušenku.

A pak mu dej kopačky :D

Proč ti to jednou nestačilo? Resp. proč myslíš, že to teď bude jiné než poprvé?

Ake jestli si chceš jen tak randit a nechat se zvát na večeře, tak proč ne. Jen od toho nečekej něco víc.

Paola21
Závislačka 3321 příspěvků 16.04.18 20:11

Vykašlat se na něj a najít si někoho normálního, kór, když máš děti.

harpyje
Extra třída :D 10650 příspěvků 16.04.18 20:15

Čau lidi, zakladatelko, sry, že ti tak trochu lezu do diskuze, ale myslím, že tě to bude taky zajímat. o těchto typech se tu občas píše, ale já tenhle živočišn druh nějak neznám - to jak se chová mi připadá nelogické..
dokázal byste mi někdo popsat jeho myšlenkové pochody? - je jen nezralý a absolutně neví co činí, nebo co?

halohalo
Nováček 8 příspěvků 35 inzerátů 16.04.18 20:22
@harpyje píše: Čau lidi, zakladatelko, sry, že ti tak trochu lezu do diskuze, ale myslím, že tě to bude taky zajímat. o těchto typech se tu občas píše, ale já tenhle živočišn druh nějak neznám - to jak se chová mi připadá nelogické..
dokázal byste mi někdo popsat jeho myšlenkové pochody? - je jen nezralý a absolutně neví co činí, nebo co?

Mno, já to taky právě vůbec nechápu… 8o 8o

mrav
Závislačka 3915 příspěvků 16.04.18 20:35

Dvakrát do téže řeky nevstoupíš… Už by to nikdy nebylo stejné… Zkus si najít nějakého pořádného chlapa a otce pro své děti. Byl vůbec někdy ženatý s někým, nebo celou dobu si jen užíval a lovil?

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22766 příspěvků 1 inzerát 16.04.18 20:53

@halohalo a já bych si ho nechala, ale čistě jenom na sex a povyražení. Rozhodně bych ho nepředstavovala dětem a neplánovala s ním vztah.

halohalo
Nováček 8 příspěvků 35 inzerátů 16.04.18 20:59
@mrav píše:
Dvakrát do téže řeky nevstoupíš… Už by to nikdy nebylo stejné… Zkus si najít nějakého pořádného chlapa a otce pro své děti. Byl vůbec někdy ženatý s někým, nebo celou dobu si jen užíval a lovil?

Za posledních 6 let měl dva vztahy…Ale celé to je dost zvláštní, protože to prý vždy ukončil on a ještě ho prý prosily at to zkusí spolu znovu.. :roll: :roll:

mrav
Závislačka 3915 příspěvků 16.04.18 21:13
@halohalo píše:
Za posledních 6 let měl dva vztahy…Ale celé to je dost zvláštní, protože to prý vždy ukončil on a ještě ho prý prosily at to zkusí spolu znovu.. :roll: :roll:

A s takovým člověkem si chceš něco začít? Chce se mi z něho :poblion:!

halohalo
Nováček 8 příspěvků 35 inzerátů 16.04.18 21:19
@mrav píše:
A s takovým člověkem si chceš něco začít? Chce se mi z něho :poblion:!

Asi jsi mě špatně pochopil ale nenapsala jsem, že mám v plánu si s ním něco začít..
Narazili jsme se na sebe náhodou po dlouhé době, tak jsme si šli spolu posedět jako známí..
Sice se mi stále jako chlap líbí ale to je asi vše.. :think:

PeknyVlasy
Kecalka 177 příspěvků 17.04.18 00:10

No, je nějakej divnej, zkus si najít někoho fajn :srdce:

jankajj
Ukecaná baba ;) 2396 příspěvků 17.04.18 07:18

Manipulátor. Samožer.
Jsi pro něj znouzectnost.

žádné vysvětlení pro tebe nezní zrovna lákavě.

Neeky
Kecalka 270 příspěvků 17.04.18 07:25

Myslím, že pán tak pravidelně zkouší rozhazovat sítě a čeká, co mu v nich uvízne. Pak úlovky přebere a setrvá s tím nejvýhodnějším. Myslím, že pán takto rybaří vztah/nevztah, takže bych ho nechala v oběhu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Ulice po dlouhé době na veřejnosti: Jak se na ní podepsal čas a drogy?

Herečka Šárka Ullrichová (43) se svého času objevovala na televizních... číst dále >

Musíme škodit, říká dle svých slov „sluníčkářka“ Bára Hrzánová

Bára Hrzánová je svéráznou postavou nejen pro svůj herecký projev, ale také... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tři tipy, jak nosit overal. Hodí se i pro baculky

Skvělý a praktický kousek, který v sobě spojuje top i kalhoty, se hodí do... číst dále >

Jak snížit hladinu cukru v krvi? Jezte vlákninu, na smažené zapomeňte

Zvýšená hladina cukru v krvi je příčinou řady zdravotních problémů. K udržení... číst dále >

Reklama