Hrátky v posteli - hrozí těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 18:20
Hrátky v posteli

Dobrý den, je mi 23 let, mé přítelkyni je 20 let. Mám obavy z těhotenství. S přítelkyní jsme se začali v posteli mazlit, použila na můj penis lubrikant a následně jsem jí penisem dráždil v oblasti pochvy, vniknul jsem do ní ani né polovinou žaludu (tak 1cm) a dráždil jsem ji, při pohledu na žalud jsem nenarazil na žádný preejakulát, proto jsem znova použil lubrikant a znova jsem ji začal dráždit. Je stále panna, neproniknul jsem do ní. Dnes je to 8 dní poté, co se to stalo a už 3 dny ji nedorazila plánovaná menstruace. Mám se obávat? :(

PS:četl jsem, že lubrikant snižuje šanci na těhotenství ;)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Verun83
Extra třída :D 10374 příspěvků 03.08.19 18:31

Rekla bych ze ne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 18:35

Samozřejmě ještě dodám, že jsem se nakonec udělal rukou přítelkyně, takže jsem se neudělal v oblasti pochvy. Přítelkyně mi také řekla, že cítí větší citlivost prsou, nebude spíš paranoidní? Jde na ni vidět, že je vystresovaná.

Verun83
Extra třída :D 10374 příspěvků 03.08.19 18:37
@Anonymní píše:
Samozřejmě ještě dodám, že jsem se nakonec udělal rukou přítelkyně, takže jsem se neudělal v oblasti pochvy. Přítelkyně mi také řekla, že cítí větší citlivost prsou, nebude spíš paranoidní? Jde na ni vidět, že je vystresovaná.

Vetsi citlivost prsou muze mit v ramci pms. A ano, muze byt paranoidni.

Banane18
Kecalka 258 příspěvků 03.08.19 18:43

Taky bych řekla že spíš ne. Může to mít z psychiky.

mamina89
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 03.08.19 18:45

Spíše není těhotná. Boji se ale, že by mohla být, proto se jí možná i rozhodila MS. Používejte kondom, ať se vyhnete tehdle stavů ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 18:47

Každopádně pokud nepřijde menstruace do dalších 3 dnů, nebude lepší koupit těhotenský test? Omlouvám se, ale jsem neskutečně vystresovaný :( :roll:

mamina89
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 03.08.19 18:48
@Anonymní píše:
Každopádně pokud nepřijde menstruace do dalších 3 dnů, nebude lepší koupit těhotenský test? Omlouvám se, ale jsem neskutečně vystresovaný :( :roll:

Test můžeš koupit už teď. Dělá se v období očekávané menstruace. A neboj, nebude těhotná :kytka:

Markéta80
Hvězda diskuse 45884 příspěvků 03.08.19 19:03
@Anonymní píše:
Každopádně pokud nepřijde menstruace do dalších 3 dnů, nebude lepší koupit těhotenský test? Omlouvám se, ale jsem neskutečně vystresovaný :( :roll:

snad i do budoucna poučený ;)

nikola-olomouc
Povídálka 23 příspěvků 03.08.19 19:06

Tak zpoždění může být i právě tím stresem…možné by to bylo…ona ta malá mrška si tu cestu najde…ale bylo by to teda hodně nepravděpodobné…těhotná pana to by byl unikát:D test bych klidně zkusila…mě se třeba ta druhá čárka ukázala slabější už ve velmi raném stadiu…no…interupce je pravda docela draha a blbá varianta.
GOOD LUCK

Verun83
Extra třída :D 10374 příspěvků 03.08.19 19:35

Tak hratky jste meli cca 5 dni pred ms, plodne obdobi byva zhruba v pulce cyklu. Ta pravdepodobnost otehotneni v tehle dnech je nula nula prd i pri normalnim sexu. Ty ses navic ani neudelal. Fakt bych byla v klidu.

Náhodný host
Kecalka 260 příspěvků 03.08.19 19:44
@Anonymní píše:
Dobrý den, je mi 23 let, mé přítelkyni je 20 let. Mám obavy z těhotenství. S přítelkyní jsme se začali v posteli mazlit, použila na můj penis lubrikant a následně jsem jí penisem dráždil v oblasti pochvy, vniknul jsem do ní ani né polovinou žaludu (tak 1cm) a dráždil jsem ji, při pohledu na žalud jsem nenarazil na žádný preejakulát, proto jsem znova použil lubrikant a znova jsem ji začal dráždit. Je stále panna, neproniknul jsem do ní. Dnes je to 8 dní poté, co se to stalo a už 3 dny ji nedorazila plánovaná menstruace. Mám se obávat? :(PS:četl jsem, že lubrikant snižuje šanci na těhotenství ;)

Pokud jsi ji dráždil, tak předpokládám, že došlo u ní k lubrikaci, navíc jste užili lubrikant. K určitému úniku spermií dochází v předejakulační tekutině, že jsi nic neviděl, tak to neznamená, že nic nevyšlo ven. Na rozdíl od ejakulace drobné úniky předejakulační tukutiny nemusí nijak cítit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 20:01

@Náhodný host ale je zde ta pravděpodobnost velmi nízká obzvlášť když je ještě panna ne? :?

Verun83
Extra třída :D 10374 příspěvků 03.08.19 20:03
@Anonymní píše:
@Náhodný host ale je zde ta pravděpodobnost velmi nízká obzvlášť když je ještě panna ne? :?

Panenstvi na to nema zadny vliv

jessikka
Extra třída :D 11206 příspěvků 03.08.19 20:04
@Anonymní píše:
@Náhodný host ale je zde ta pravděpodobnost velmi nízká obzvlášť když je ještě panna ne? :?

Jako že když je ještě panna, tak je nižší pravděpodobnost otěhotnění? 8o

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama