Kdy dělat těhotenský test?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 18:08
Těhotenství a test

Po jaké době mi ukáže test dvě čárky a budu vědět jestli ano nebo ne? Je to neplánovaně a v den menstruace byla jedna, dnes je to měsíc a den kdyby ukázal jednu je to v pohodě? Menstruaci jsem měla ale silnější a o den později, a jenom dva dny. Po měsíci by to mělo být už prokazatelné ne? :nevim:

Reakce:
Bobby
Extra třída :D 14357 příspěvků 03.08.19 18:14

Test se může dělat v den očekávané ms, takže po měsíci je to víc než jasné…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 18:18

@Bobby takže pokud bude negativní nemusím se bát?

Dee10
Kecalka 330 příspěvků 03.08.19 18:33
@Anonymní píše:
@Bobby takže pokud bude negativní nemusím se bát?

Pokud je negativní, tak se vážně bát nemusíš, těhotná nejsi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 18:42

@Dee10 Já blbec jsem si totiž četla jak někomu test neukazal výsledek 5 týdnu a jak někdo má menstruaci i v těhotenství a teď jsem úplně vedle :(

Dee10
Kecalka 330 příspěvků 03.08.19 19:59
@Anonymní píše:
@Dee10 Já blbec jsem si totiž četla jak někomu test neukazal výsledek 5 týdnu a jak někdo má menstruaci i v těhotenství a teď jsem úplně vedle :(

Já měla teda taky test negativní a teď jsem v 6.měsíci :mrgreen: ale já to měla proto, že jsem měla ovulaci v den ms. Proto i 3 týdny po zpoždění na testu bílo. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 20:07

@Dee10 Já to normálně dostala jenom se fakt bojim no…ale už je to měsíc od styku a ovulace by měla být též měsíc, test udělám v pondělí rano.. Keyby byl pozitivní je to jasný, a kdyby negativní muzu si být jistá?

Dee10
Kecalka 330 příspěvků 03.08.19 20:09
@Anonymní píše:
@Dee10 Já to normálně dostala jenom se fakt bojim no…ale už je to měsíc od styku a ovulace by měla být též měsíc, test udělám v pondělí rano.. Keyby byl pozitivní je to jasný, a kdyby negativní muzu si být jistá?

Promiň, to že jsi ms dostala jsem nějak přehlédla :) měsíc už je docela dost a pokud je to i měsíc od ovulace, tak by na testu už vážně něco bylo :) takže těhotná spíš nebudeš :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 20:11

@Dee10 dobře dekuji

Váš příspěvek
Reklama