Kdy dělat těhotenský test?

Anonymní
3.8.19 18:08

Těhotenství a test

Po jaké době mi ukáže test dvě čárky a budu vědět jestli ano nebo ne? Je to neplánovaně a v den menstruace byla jedna, dnes je to měsíc a den kdyby ukázal jednu je to v pohodě? Menstruaci jsem měla ale silnější a o den později, a jenom dva dny. Po měsíci by to mělo být už prokazatelné ne? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16734
3.8.19 18:14

Test se může dělat v den očekávané ms, takže po měsíci je to víc než jasné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.19 18:18

@Bobby takže pokud bude negativní nemusím se bát?

• Citovat
  • Nahlásit
574
3.8.19 18:33
@Anonymní píše:
@Bobby takže pokud bude negativní nemusím se bát?

Pokud je negativní, tak se vážně bát nemusíš, těhotná nejsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.19 18:42

@Dee10 Já blbec jsem si totiž četla jak někomu test neukazal výsledek 5 týdnu a jak někdo má menstruaci i v těhotenství a teď jsem úplně vedle :(

• Citovat
  • Nahlásit
574
3.8.19 19:59
@Anonymní píše:
@Dee10 Já blbec jsem si totiž četla jak někomu test neukazal výsledek 5 týdnu a jak někdo má menstruaci i v těhotenství a teď jsem úplně vedle :(

Já měla teda taky test negativní a teď jsem v 6.měsíci :mrgreen: ale já to měla proto, že jsem měla ovulaci v den ms. Proto i 3 týdny po zpoždění na testu bílo. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.19 20:07

@Dee10 Já to normálně dostala jenom se fakt bojim no…ale už je to měsíc od styku a ovulace by měla být též měsíc, test udělám v pondělí rano.. Keyby byl pozitivní je to jasný, a kdyby negativní muzu si být jistá?

• Citovat
  • Nahlásit
574
3.8.19 20:09
@Anonymní píše:
@Dee10 Já to normálně dostala jenom se fakt bojim no…ale už je to měsíc od styku a ovulace by měla být též měsíc, test udělám v pondělí rano.. Keyby byl pozitivní je to jasný, a kdyby negativní muzu si být jistá?

Promiň, to že jsi ms dostala jsem nějak přehlédla :) měsíc už je docela dost a pokud je to i měsíc od ovulace, tak by na testu už vážně něco bylo :) takže těhotná spíš nebudeš :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.19 20:11

@Dee10 dobře dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 19:15

Kdy dělat test

Ahoj,
nikdy jsem tady ještě nepřispívala… ale chtěla bych se zeptat..
Mám docela nepravidelný cyklus, poslední dva cykly byly jeden dlouhý 39, předchozí 32, dnes jsem 29. den. Kdy myslíte, že bych měla dělat test?

Pokud jsem teplotu sledovala správně, myslím, že ovu proběhla 16. den. Pokud stačí mít veliký pokles, poté tři dny rostoucí, pak zase trochu spadla.

Týden mě pobolívá v podbřišku a v dolní části zad, měla jsem zimnici, mám neobvyklý pocit mokra.

Omlouvám se, jestli je to hloupý dotaz. Jen nemám moc zkušeností :)
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
364
13.8.20 19:30
@Anonymní píše:
Ahoj,
nikdy jsem tady ještě nepřispívala… ale chtěla bych se zeptat..
Mám docela nepravidelný cyklus, poslední dva cykly byly jeden dlouhý 39, předchozí 32, dnes jsem 29. den. Kdy myslíte, že bych měla dělat test?

Pokud jsem teplotu sledovala správně, myslím, že ovu proběhla 16. den. Pokud stačí mít veliký pokles, poté tři dny rostoucí, pak zase trochu spadla.

Týden mě pobolívá v podbřišku a v dolní části zad, měla jsem zimnici, mám neobvyklý pocit mokra.

Omlouvám se, jestli je to hloupý dotaz. Jen nemám moc zkušeností :)
Děkuji

Zkus testovat 14 dní po ovulaci, to už by test měl něco ukázat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 19:36

@Luciiik13 no, já právě uvažuju, jestli to, co považuju za ovulaci vůbec byla ovulace, tři dny po sobě šla teplota nahoru, ale pak se zase snížila, pak to bylo pořád tak nahoru dolů, pak zase velký propad a nárust zpět… tak nevím, jsem z toho zmatená :dance:
asi prostě počkám ještě pár dnů a uvidíme

• Citovat
  • Nahlásit
364
13.8.20 19:51
@Anonymní píše:
@Luciiik13 no, já právě uvažuju, jestli to, co považuju za ovulaci vůbec byla ovulace, tři dny po sobě šla teplota nahoru, ale pak se zase snížila, pak to bylo pořád tak nahoru dolů, pak zase velký propad a nárust zpět… tak nevím, jsem z toho zmatená :dance:
asi prostě počkám ještě pár dnů a uvidíme

Aha. S tím moc neporadím, nikdy jsem si teplotu kvůli ovulaci neměřila :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 20:06
@Luciiik13 píše:
Aha. S tím moc neporadím, nikdy jsem si teplotu kvůli ovulaci neměřila :nevim:

já taky ne, první měsíc, takže tak projíždím a čtu kde co, což mě často ještě víc mate, mám pocit :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama