Co může znamenat hrozná bolest v podbříšku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 20:42
Hrozná Bolest v podbřišku..

Prosím o radu dneska je to 15 dní od ms opět sme se snažili o miminko a dneska mám šíleně křeče v pravém vaječníků a de mi to trošku do zad. A hrozně jsem nafoukla. Cyklus mám jak kdy 28 30, před 2 měsíci jsem měla cystu 1,5 cm na pravém vaječníků. Cyklus proběhl až po injekci. Na to už jsem neměla jit ani na kontrolu. Min měsíc menzes došla po 30 dnech normálně bez potíží. A dneska zas toto ???? může to být opět ta cysta? V květnu jsem prodělala sp bez kyretaze tak se bojím všeho už ????

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10912 příspěvků 15.11.18 20:49

15 dni od ms to klidně muze byt ovulace.

Monis_94
Stálice 58 příspěvků 15.11.18 20:51

Já mám takový bolesti při ovulaci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 20:58

No a může to být i ta cysta když jsem měla 2× MS od té doby. Nikdy předtím jsem takové bolesti neměla nebo bolesti de to vydržet ale občas mám ostrou bolest jak to pichne a jak jsem psala o tom nadutem bříšku ani nemluví.. Takže je zbytečné asi abych šla ráno k lékaři nebo radej ano

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >