Jak udržet Utrogestan?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Amy_Farrah_Fowler
Kecalka 159 příspěvků 14.11.18 17:17
Jak udržet Utrogestan?

Ahoj děvčata, za pár dní si budu zavádět Utrogestan 4-0-4 před KET a zajímaly by mě vaše zkušenosti jak tolik bobulek udržet v sobě, aby žádná nevzala roha. Večer se nebojím, to zavedu hned před spaním, ale co ráno? :think: Prosím vaše rady. Děkuji

Reakce:
Celina
Závislačka 3639 příspěvků 14.11.18 17:28

Neboj, on nevypadne, během chvilky se rozpouští…jen si připrav zásobu intimek (trochu vytéká) a možná po něm budeš ospalá

Gvendolínka
Povídálka 48 příspěvků 14.11.18 17:31

@Amy_Farrah_Fow­ler Já jsem zaváděla 1-1-1 A vždy jsem si ráno přivstala, zavedla a pak jsem si šla ještě cca na 20 min. lehnout + vložka, kdyby náhodou. Ale se 4 naráz zkušenost nemám :think:. Pokud jsi doma, tak ležet co nejdýl, případně vstát cca 1h před budíkem, zavést a pak si jít ještě lehnout.

Amy_Farrah_Fowler
Kecalka 159 příspěvků 14.11.18 17:32
@Celina píše:
Neboj, on nevypadne, během chvilky se rozpouští…jen si připrav zásobu intimek (trochu vytéká) a možná po něm budeš ospalá

Díky, intimka je moje dennodenní společnice. Vím, že když jsem brala globule na zánět tak ty měly tendenci vypadávat, tak proto jsem se zhrozila když bych si měla zavést čtyři.

kackarec
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 14.11.18 17:32

ahojky…jak psala @Celina nemusis se bat,rozpousti se rychle,ale potece to s tebe,takze intimky vzdy u sebe ve velkym…ja brala utrogestan 2-2-2 ale vzdy jeden oralne a druhej soupnout dolu :oops:

Celina
Závislačka 3639 příspěvků 14.11.18 17:40

@kackarec pokud ti po něm nic nebylo, tak jsi to měla super :palec:
Já jednou zkusila polykat a špatně jsem to snášela, ale od žaludku a motání hlavy, čili jsem se vrátila k zavádění. Musím říct, že jsem se s utrogestanem i intimkami ráda ve 12tt rozloučila :pankac:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22897 příspěvků 14.11.18 17:41

@Amy_Farrah_Fow­ler brávala jsem 1-0-1, ráno polykala, večer zaváděla.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 14.11.18 17:45

Ja zavadela rano a 20min lezela. Teda me to rikal Dr

Planetka85
Kecalka 266 příspěvků 14.11.18 17:50

@Amy_Farrah_Fow­ler Ja taky lezim - vzdy radsi pul hodky, ale pry staci 15 minut - co se do te doby nevstreba, neni uz treba… Jinak ja radsi obetovala sestery kvalitni bavlnene kalhotky, ktere prevlekam i behem dne a casteji peru… Intimky mi nedelaji dobre - kuze nedycha a mam pak zbytecne ruzne oderky…

kackarec
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 14.11.18 18:56

@Celina jo tak vedlejsich ucinku jsem mela dost,hlavne znicenej zaludek,rikala jsem to mymu doktorovi,ale ten rikal,ze mam pokracovat,ze to tech 12. tydnu holt budu muset vydrzet,ja taky chtela jen zavadet,ale nakonec mimi stejno odeslo samo v 10. tydnu :-(

ugluk
Hvězda diskuse 43624 příspěvků 14.11.18 19:11

Mně dr. říkala - co se má vstřebat, tak se vstřebá, co vyteče, to tělo nepotřebuje :lol: Nikdy to ze mě nevypadávalo, ale brala jsem 2-2-2. A všichni doktoři nezávisle mi doporučovali zavádět, že se vstřebá mnohem víc účinné látky a má to méně nežádoucích účinků. No, i tak to se mnou cloumalo pěkně :roll:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22897 příspěvků 14.11.18 19:21

@Amy_Farrah_Fow­ler a k těm intimkám pozor, pokud nemáte plně prodyšné, může vzniknout minimálně mykóza

Amy_Farrah_Fowler
Kecalka 159 příspěvků 14.11.18 21:25

Uf děvčata celkem mě děsíte. Doufám, že mi z toho nic nebude. Do práce sice teď nechodím, ale i tak. Díky holky

Lucinka157
Závislačka 2571 příspěvků 15.11.18 20:46

Já zavadim 2-0-2 a večer samozřejmě těsně před spaním a tak si privstanu dojdu si na WC pak zavedu a lehnu si a koukám na seriál co má 45 minut a pak už funguju normálně :oops: taky jsem se bála ale není to tak hrozný, i když ty čtyři budou asi horší ale i tak dá se to v pohodě zvládnout :hug: :andel:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >