Implantacni pokles

Anonymní
14.11.18 07:12

Implantacni pokles

Ahoj hoky,
nemáte některá tuto zkušenost? Moc si přeju miminko, ovu 16DC, mívám cykly delší (30-32 dni). Až 11DPO prudký pokles BT na 36,6. Říkala jsem si ale, ze MS má minimálně 4 dny čas. K tomu různé pichani a tlaky v podbrišku. Další den BT opět vysoko - 37,2. Zajásala jsem, ze jde o implantacni pokles. Jenže dnes zklamání, BT 36,8 (při okamžitě opakovaném měření 36,9). Co teď? Mám čekat MS nebo je díky tomu možnému implantacnimu poklesu naděje na těhotenství?
Děkuji za vaše zkušenosti a prosím anonym - chodi sem rodina.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6298
14.11.18 08:26

Pockej na MS a kdyz nedojde, udelej test :nevim: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4790
14.11.18 08:27

Já myslím, že na implantační pokles je to pozdě. Ale ještě je tam pokles při začátku růstu hcg. Takže by to možná mohl být ten hcgový pokles :think: ;) Jinak držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11819
14.11.18 08:31

Počkej do termínu ms, pak udělej test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.18 08:52

Jj, test jsem nedělala, protože HCG se stejně uvolňuje až po implantaci a ta byla poměrně pozdě. Dekuju za rady, děvčata.
Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.11.18 09:51

Hcgovy pokels

@mau-mau Ahoj, prosím, co je to ten HCGovy pokles? Nikdy jsem o něm neslyšela. Děkuji moc. Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
4790
14.11.18 15:11

Když jsem studovala informace ohledně BT, tak údajně tam jsou po ovulaci dva možné lehké poklesy BT. Jeden je implantační a druhý je při začátku růstu hcg. Manžel mi to četl a ještě jsme se tomu smáli, že to je vlastně docela nevyzpytatelné, ta BT. Možná to četl z anglického webu, nevím. Koukni na netu na info o BT. Ale spíš myslím, že to byl český web. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.18 16:23
@mau-mau píše:
Když jsem studovala informace ohledně BT, tak údajně tam jsou po ovulaci dva možné lehké poklesy BT. Jeden je implantační a druhý je při začátku růstu hcg. Manžel mi to četl a ještě jsme se tomu smáli, že to je vlastně docela nevyzpytatelné, ta BT. Možná to četl z anglického webu, nevím. Koukni na netu na info o BT. Ale spíš myslím, že to byl český web. :palec:

Jé, děkuji, jsi zlatíčko. :kytka: Takže naději mám. :D
Zakl. M.

• Nahlásit
  • Citovat
4790
15.11.18 21:08
@Anonymní píše:
Jé, děkuji, jsi zlatíčko. :kytka: Takže naději mám. :D
Zakl. M.

Och :mrgreen: přeju ti štěstí. Můj dnešní pokles BT bohužel znamenal nový začátek nikoli života, ale dalšího cyklu :roll: Snad příště.. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.11.18 07:50
@mau-mau píše:
Och :mrgreen: přeju ti štěstí. Můj dnešní pokles BT bohužel znamenal nový začátek nikoli života, ale dalšího cyklu :roll: Snad příště.. :mrgreen:

Kuju. :) Neboj, vyjde to ve správný čas. :kytka: U mě včera BT 37,1, dnes 36,9 (ale vzbudila mě zima)…

• Nahlásit
  • Citovat
4790
18.11.18 20:06

Ahoj, tak co, jak pokračuješ? :dance: drží se nahoře?  :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.11.18 20:10
@mau-mau píše:
Ahoj, tak co, jak pokračuješ? :dance: drží se nahoře? :palec:

Kdepak, od včerejška červená. :( A to bych vsadila boty, že v pondělí implantace proběhla. Asi pozdě…
Jinak děkuju za optání, můžeme si nadále držet palečky. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
4790
19.11.18 04:21

No, jak jsi psala o tom, žes to měla nižší, ale házela jsi to na zimu, tak to jsem měla přesně taky. Říkala jsem si při 36.9, že to bude tou zimou :lol: , holt tonoucí se stébla chytá.. ;) No, ono to nakonec snad někdy jednou vyjde :dance: Ty jsi určitě mladinká, viď?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.11.18 12:25

Kdepak, je mi 32 a po diteti touzim tak 6 let… i když snahy z určitých důvodu od jara… Jak jsi na tom ty? Klidně pojď pokecat, muzu ti poslat SZ, když budeš chtit. :)

• Nahlásit
  • Citovat
4790
21.11.18 20:59

Jo, pošli mi SZ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie