Hubnutí co nejrychleji

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
23.6.22 11:07

Hubnutí co nejrychleji

Ahoj chci se zeptat jestli někdo má slušnost jak rychle zhubnout alespoň 5 kg za 3 týdny vím že to bude asi nějaký drasťá a plně to chápu ale potřebuji zhubnout a udržet to chodila jsem do fitka a i běhat držela jídelníček ale po půl roce to je všechno zpet a nevím co mám dělat chtěla bych opravdu moc zhubnout ale bohužel mi to nejde a jelikož to nejde normální spusobem tak se chci zeptat tady jestli by mi někdo poradil a vím jak aby se neprojevil jojo efekt jsem vážně velmi nespokojená stín jak vypadá a je to už moc psychicky na hlavu měřím 163cm a vážím 65 kg
Vím že jsem v normě podle tabulek ale prostě jsem vážně velmi nespokojená prosím poraďte
Omlouvám se přípisu ji svůj den co dělám atd studuji takže od 8-2jsem ve skole a pošli jdu na 5-6 km procházku že psem poté cvičím cca 20 na stroji a pak 15 se svojí váhou a dělám to takhle 2× až 3 týdne jelikož více času nemám chodím ještě do práce do toho dělám servírku a to se také dost nachodim ale prostě bohužel moc kýla dolů nejdou

Předem děkuji za odpovědi
A omlouvám se za chyby a pravopis

Příspěvek upraven 29.06.22 v 21:50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1699
23.6.22 11:17

Jakože mám otázku? K čemu bude, když to rychle zhubneš a pak zase nabereš, jakmile přestaneš držet dietu a cvičit?

Jediný efektivní způsob je prostě pořád cvičit a stále si kontrolovat jídelníček. Jinak to trvalé nikdy nebude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8006
23.6.22 11:35

Buď chceš zhubnout rychle nebo zhubnout a udržet. To jsou dvě rozdílné věci. Na udržitelné zhubnutí 5 kg si dopřej 2 měsíce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4306
23.6.22 11:36

Tech 5 kilo jsi nenabrala za 3 tydny, takze chtit to shodit za tu dobu bez jojo efektu je blbost. :kytka: Pokud se chces „nastartovat“, tak doporucuju low-carb (omezit sacharidy na minimum - tzn zadne prilohy krome zeleniny a ovoce velmi sporadicky), snizit kaloricky prijem na 1200-1500kcal/ denne a idealne jeste v kombinaci s prerusovanym pustem 16:8 kdy konzumujes cokoliv kalorickeho jen ve svem 8mi hodinovem okne, ktere si nastavis podle svych potreb. Napr pokud vydrzis bez snidane, tak treba mezi 11 rano a 7 vecer. Rano muzes cernou kavu a abys nemela hlad, tak se treba nalivat bylinkovym cajem, da se to vydrzet uplne v pohode a vecer nejdes spat s krucicim brichem. Plus pohyb samozrejme. At se dari! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8006
23.6.22 11:36

Doporučuji Kalorické tabulky, žádné drasťárny a diety. V KT můžeš jíst vše, akorát si hlídáš příjem a poměr bílkovin, tuku a sacharidů

Příspěvek upraven 23.06.22 v 11:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9405
23.6.22 11:37

Jde to normalnim zpusobem. Necpi se nebo se hejbej nebo oboji. Ale uz naporad no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9405
23.6.22 11:39

@Silverine247 1200 - 1500 je trochu malo..to je jaksi u nekoho pod bazalem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12749
23.6.22 11:45

Souhlasím s @Silverine247, jet lowcarb/keto (žádné pytlíky, normální strava, jen s hlídáním sacharidů) je nejrychlejší cesta jak zhubnout bez hladovění.
Jen si dej pozor, abys nepřijímala moc bílkovin (doporučuje se 1-1,5g na 1kg váhy), pak by to byla zátěž na ledviny - ty chybějící sacharidy musíš nahradit kvalitním tukem a hromadou vlákniny - takže např. kupa salátu s dostatečnou zálivkou z olivového oleje a k tomu třeba dvě vejce a tuňák.
Jestli mluvíš anglicky, podívej se na Diet Doctor , tam je to všechno vysvětlené.
Když se potom vrátíš do plné palby sacharidů, část kil půjde hned zpět, protože sacharidy na sebe vážou vodu, takže ten rychlý úbytek kil v úvodu je voda, kterou už ty sacharidy v těle nedrží, tak jde ven (i z toho důvodu je důležité zvýšit množství tekutin).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4306
23.6.22 11:46
@Tarjei píše:
@Silverine247 1200 - 1500 je trochu malo..to je jaksi u nekoho pod bazalem.

Nepise, jak moc je pres den aktivni, ale kdyz zadam jeji vysku a vahu do BMR kalkulacky a tipnu si, ze je ji 25 let, tak mi vyslo necelych 1400. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4306
23.6.22 11:53
@zrcadlo píše:
Souhlasím s @Silverine247, jet lowcarb/keto (žádné pytlíky, normální strava, jen s hlídáním sacharidů) je nejrychlejší cesta jak zhubnout bez hladovění.
Jen si dej pozor, abys nepřijímala moc bílkovin (doporučuje se 1-1,5g na 1kg váhy), pak by to byla zátěž na ledviny - ty chybějící sacharidy musíš nahradit kvalitním tukem a hromadou vlákniny - takže např. kupa salátu s dostatečnou zálivkou z olivového oleje a k tomu třeba dvě vejce a tuňák.
Jestli mluvíš anglicky, podívej se na Diet Doctor , tam je to všechno vysvětlené.
Když se potom vrátíš do plné palby sacharidů, část kil půjde hned zpět, protože sacharidy na sebe vážou vodu, takže ten rychlý úbytek kil v úvodu je voda, kterou už ty sacharidy v těle nedrží, tak jde ven (i z toho důvodu je důležité zvýšit množství tekutin).

Diky za doplnujici info, ten tuk jsem nezminila, ale je to dulezite vedet, stejne tak jako s tim pitnym rezimem. :palec: Diet Doctor je dobra stranka, taky jsem tam jednu dobu chodila, hlavne pro recepty. Zakladatelko, jestli tam pujdes, cas od casu ti vyskoci okno, at se jim upises na nejaky membership - neni to treba, ja jak mi to vyskoci, tak to okno zavru a otevru znova, oni daji zase na chvili pokoj. Neni treba se zavazovat k nicemu, tech zadarmo informaci a receptu je tam vic nez dost (kdyby te to melo odradit).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20834
23.6.22 12:23

Uřízni si nohu, to je nejrychlejší.

Jinak pokud teď naskočíš na tři týdny na nějakou „zázračnou dietu“, tak primárně ztratíš vodu a něco svalové hmoty. A zcela si rozjjebeš metabolismus.

Jakmile tu hladovku přestaneš držet - což prostě nastane, protže to není udržitelné, tak naopak tělo začne ukládat kažnou nadbytečnou kalorii do dalších tukových zásob, protože bude předpokládat že ho podobná šílenost zace někdy čeká.

Potřebuješ porozumět tomu, co ve svém životním stylu děláš špatně a postupně tyto zlozvyky nahrazovat zdravými návyky. Nejde jen o jídlo, pití, alkohol a pohyb, ale taky o spánek a o to jak řešíš a nebo neřešíš stres. Stresové hormony jsou zodpovědné právě za to, jestli metabolismus tuky pálí a nebo ukládá a pokud držíš diety, tak je to povětšinou založené na omezeném příjmu kalorií, což je něco, co do krve vyplavuje právě ony stresové hormony.

Pořiď si tuhle knížku a najdi si postupnou, setrvalou cestu k tomu, abys byla zdravější, spokojenější - promění se tím i tvoje tělo - do zdravějšího, pružnějšího, zpevnějšího, s lepším metabolismem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9405
23.6.22 13:44

@Silverine247 jo ja prehlidla ta cisla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.6.22 13:45

Odvodnění

Já jsem před svatbou brala odvodňovač od ladylab.. Jmenuje se Water Fighter kdyžtak najdi :) sice jsem pak litala pořad čůrat, ale zas ty centimetry mizeli fakt rychle :D :) Neskutečně jsem po tom splaskla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2397
23.6.22 13:49

Zajímavý, zakladatelka se poprvé přihlásí a zada otázku, a rychle ji odpoví jiná poprvé přihlášená… s odkazem na produkt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4603
23.6.22 14:11
@Evzuevzenie píše:
Ahoj chci se zeptat jestli někdo má slušnost jak rychle zhubnout alespoň 5 kg za 3 týdny vím že to bude asi nějaký drasťá a plně to chápu ale potřebuji zhubnout a udržet to chodila jsem do fitka a i běhat držela jídelníček ale po půl roce to je všechno zpet a nevím co mám dělat chtěla bych opravdu moc zhubnout ale bohužel mi to nejde a jelikož to nejde normální spusobem tak se chci zeptat tady jestli by mi někdo poradil a vím jak aby se neprojevil jojo efekt jsem vážně velmi nespokojená stín jak vypadá a je to už moc psychicky na hlavu měřím 163cm a vážím 65 kg
Vím že jsem v normě podle tabulek ale prostě jsem vážně velmi nespokojená prosím poraďtePředem děkuji za odpovědi
A omlouvám se za chyby a pravopis

Můžu poslat muže, až přijede z práce. Nějaká ta motorovka, flexa by se našla :P Prosimtě neblbni, nebo si ještě rozházíš tělo :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat