Hysterická tchyně

1157
25.5.20 21:03

Hysterická tchyně

Taky tady máte někdo hysterickou matku, která má jako jediná na světě ve všem pravdu?
Už i její vnuk si všiml, že něco není v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9695
25.5.20 21:05
@Anonymní píše:
Taky tady máte někdo hysterickou matku, která má jako jediná na světě ve všem pravdu?

Tak takové jsou snad všechny tchýně ne?? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1032
25.5.20 21:08
@Annabela11
@Annabela11 píše:

Já naštěstí ne. 😀 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9695
25.5.20 21:08
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1157
25.5.20 21:09
@Annabela11 píše:

Všechny ne. O těch mrtvých už jen dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
25.5.20 21:11
@Anonymní píše:

Moje tchyne je jak moje druha maminka. Takze tohle diky bohu neznam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.20 21:12

Kolikrát si říkám, že je lepší jakýkoliv relativně normální příbuzný než být bez něj zcela. Každý má nějakou vadu a musíme ho brát takového jaký je.
Naše děti i přesto jakou mají babičku macechu, tak ji mají rády. Ano vědí o tom, že preferuje někoho jiného, že jsou až na posledním místě, je jim to líto, ale i tak…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.20 21:15
@Anonymní píše:

Jo, moje mamka :zed:
Tchýně je příšerná zase jinak :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.20 21:25
@Anonymní píše:
Kolikrát si říkám, že je lepší jakýkoliv relativně normální příbuzný než být bez něj zcela. Každý má nějakou vadu a musíme ho brát takového jaký je.
Naše děti i přesto jakou mají babičku macechu, tak ji mají rády. Ano vědí o tom, že preferuje někoho jiného, že jsou až na posledním místě, je jim to líto, ale i tak…

Tohle máme podobné, také babička preferuje někoho jiného, naše dítě to zatím tolik nevnímá, ale asi mu to líto bude, protože je to jediná babička, kterou má. Ale věřím, že ono se to babičce také vrátí.

• Citovat
  • Nahlásit
24395
25.5.20 21:26

Moje tchyne je jako moje druha maminka, takze toto neznam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1157
25.5.20 21:38

Jde mi jen o to, aby si moje vlastní matka uvědomila, že nemá právo mě urážet.
Syn tohle fakt nepotřebuje vidět na vlastní oči, a mě došla jakákoli trpělivost.
Vlastní matka mě uráží klidně před celou rodinou na plnou pusu. To mi mozek nepobírá. Jak mám mít k takovému člověku vůbec nějakou úctu. Zaslouží si to vůbec?
Když se slušně ohradím, ještě přidá plyn.
A co říct synovi? On to vidí a slyší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7602
25.5.20 21:42
@Annabela11 píše:

Taky bych řekla :think: proč jsem si hledala chlapa co má mladou mámu :zed: bude tu ještě pěkně dlouho :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
967
25.5.20 21:50

Já mám za 8 let vztahu tchýni už třetí. 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 A moc se nevídame a nikdy mi nezkoušeli do ničeho kecat. Spíš takový kamarádský. Náš 14m syn viděl svou babičku asi 4krat a svoji druhou,, babičku" tak dvakrát takže ji ani nezná a tu třetí,, babičku" teď aktuální 30ti letou asi ani nemůže chápat jako babičku. :think: 😂 a já vlastně popravdě ani nevím jaký to je mít tchýni, zlou nebo hodnou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
325
25.5.20 22:00

Kdo je tady vlastně hysterický? Tvoje tchyně nebo tvoje matka???…jinak často mám pocit, že počet hysterických tchyní je přímo úměrný počtu hysterických snach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1006
26.5.20 08:25

@Meduňková logicky, nejdriv je to hystericka snacha a casem je z ni hystericka tchyne :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat