Švagrová mě urazila

Anonymní
23.5.20 08:43

Svagrova me urazila

Ahoj..stalo se mi neco co mi hlava moc nebere.Mam krasneho 9ti mesicniho chlapecka. A take vedle v baraku zijiic svagrovou.My dve se nemusime a nekdy se zvladneme pretvarovat a jakz takz spolu vychazet a nekdy ne:-)Po vesnici se roznesla zprava, ze cekame druhe miminko..coz je drb:-))Nicmene jen uplne nahodou jsem zaslechla, jak se na to svagrove nekdo zeptal a ona na to:,,Jestli je ta krava vedle tehotna, tak me fakt odvezou do Opavy,,.Moc me to zamrzelo, ale co uz.Jen mi porad vrta hlavou, proc by ji vezli do Opavy. Nikdy jsem po ni nechtela hlidani ani rady. Jedine v cem mi pomohla bylo nakoupit vybavicku pro miminko a dale jsem si vse vyrizovala sama.Co si o tomhle myslite. Nechapu a nejak mi to zkazilo nadseni do pripadneho dalsiho tehotenstvi:-(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7237
23.5.20 08:46

A proč se s někým takovým vůbec bavit? Švagrová o tebe očividně nestojí, ty o ní také ne. A to přetvarování, nejspíš pro dobro rodiny, vás přivedlo až sem. Zdvořile se ignorujte, a oběma vám bude líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6371
23.5.20 08:48

Proste te nema rada a dal bych to vubec neresila a nepremyslela nad tim. Skoda casu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.20 08:49

Tak az tehotna budes, a budete jim to oznamovat, rekni ji, ze uprimne doufas, ze se ji v Opave bude libit :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16540
23.5.20 08:53

To ti tedy vrtá hlavou pořádná kravina :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24997
23.5.20 08:53
@Anonymní píše:
Ahoj..stalo se mi neco co mi hlava moc nebere.Mam krasneho 9ti mesicniho chlapecka. A take vedle v baraku zijiic svagrovou.My dve se nemusime a nekdy se zvladneme pretvarovat a jakz takz spolu vychazet a nekdy ne:-)Po vesnici se roznesla zprava, ze cekame druhe miminko..coz je drb:-))Nicmene jen uplne nahodou jsem zaslechla, jak se na to svagrove nekdo zeptal a ona na to:,,Jestli je ta krava vedle tehotna, tak me fakt odvezou do Opavy,,.Moc me to zamrzelo, ale co uz.Jen mi porad vrta hlavou, proc by ji vezli do Opavy. Nikdy jsem po ni nechtela hlidani ani rady. Jedine v cem mi pomohla bylo nakoupit vybavicku pro miminko a dale jsem si vse vyrizovala sama.Co si o tomhle myslite. Nechapu a nejak mi to zkazilo nadseni do pripadneho dalsiho tehotenstvi:-(

Takové čůze bych klidně řekla, že čekám dvojčata :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8402
23.5.20 08:54

Já nevím, proč tě to tak vykolejilo. Nemáte se rády. Čekala jsi snad, že se bude přetvařovat i před kamarádkami?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
924
23.5.20 08:55

Nemá tě ráda, ty nemáš ráda jí. Vykašli se na to.  :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.20 08:57

@Sany80s ne to ne
Jen nechapu proc by se zrovna ona z toho mela zblaznit.Fakt nechapu. Kdyby rekla:nevim, jestli je ta krava tehotna…ale ten dodatek ze by z toho mela ona skoncit v Opave…to jsem nepochopilaj

• Nahlásit
  • Citovat
Katastrofaobecna
23.5.20 08:59
@Sany80s píše:
Já nevím, proč tě to tak vykolejilo. Nemáte se rády. Čekala jsi snad, že se bude přetvařovat i před kamarádkami?

Své švagrové nemusím, ve smyslu nejsou to mé kamarádky a očividně já nejsem jejich. Takže doufám, že se mají dobře a tím to končí, opravdu nevím proč bych se měla negativně vyjadřovat k jejich těhotenství. Že se nemusíme neznamená, že po sobě musíme plivat.

• Nahlásit
  • Citovat
8402
23.5.20 09:01
@Anonymní píše:
@Sany80s ne to ne
Jen nechapu proc by se zrovna ona z toho mela zblaznit.Fakt nechapu. Kdyby rekla:nevim, jestli je ta krava tehotna…ale ten dodatek ze by z toho mela ona skoncit v Opave…to jsem nepochopilaj

Vždyť je to jen slovní obrat. Prostě ji irituješ, vadí jí cokoli, co má něco společného s tebou včetně dalšího dítěte, které by utvrdilo tvoje spojení s rodinou.
A když někomu něco vadí, tak občas řekne, že se z toho zblázní.
To máš často sklony takové kraviny řešit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
564
23.5.20 09:02

No tak ja bych vazne uvazovala o stehovani…proste ji lezes na nervy a ona tobe evidentne taky. Nesedly jste si…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8402
23.5.20 09:04
@Katastrofaobecna píše:
Své švagrové nemusím, ve smyslu nejsou to mé kamarádky a očividně já nejsem jejich. Takže doufám, že se mají dobře a tím to končí, opravdu nevím proč bych se měla negativně vyjadřovat k jejich těhotenství. Že se nemusíme neznamená, že po sobě musíme plivat.

To ne, ale jsou jiné povahy, které to hezké lidem, co jim nejdou pod nos, nepřejí a plivou po nich a těší je to. Asi to nebudou ti nejmorálnější a nejsofistikovanější lidé na světě, ale proč se tím vůbec zabývat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22329
23.5.20 09:06
@Anonymní píše:

Vezli do Opavy, stěžovali si na nádraží, hloupá až na náměstí…(no neber to osobně, ale jen se to tak říká.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2334
23.5.20 09:07
@Anonymní píše:
@Sany80s ne to ne

A když jste náhodou někde spolu, nevypravis pořád jen o synovi? Jak jste kakali, že už lezete atp.?

Pak by to znamenalo, že má povídání okolo tvého dítěte plné zuby a při představě dalšího by nejraději někam zmizela… Opava je asi první město, co ji napadlo…

Je divná a ty to moc řešíš :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama