Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Tak jim nedavejte adresu, dejte jim adresu kam je pozvete treba na obed a pokud by neprisli, tak si aspon vy dva date neco dobreho k jidlu a budete mit prijemnou chvili pro sebe. Kdybychom se na tom shodli s partnerem oba, ze je doma nechceme, tak jim rict ne, popripade na ten den kdy chteji dojet, proste odjet a je to.
Ty jo. To je hustý. Adresu jim nedávejte a pro jistotu bych odjela někam na výlet. Škoda že má být o víkendu ošklivě. Ale pokud znají název vesnice, tak se na vás určitě doptají u sousedů.
@Anonymní píše:
Dobry den, nevim jestli si jdu pro radu a nebo se vypovidat… s muzem jsme na jare koupili mensi domecek, ktery ted s pomoci firmy opravujeme. Manzelovi rodice jsou ignoranti, nesli nam ani na svatbu, zavola vetsinou jednou mesicne tchyne aby se pochlubila, ze to a to a ze svagrova dela ve sportu pokroky a bla/ a ze potrebuje neco odvezt do servisu…manzel o kontakt nestoji a nejradeji by se s nimi neznal. ( spatne detstvi), jenze ted se zacali o nas zajimat, a pozvali se na vikend, manzel je razne proti a poslal je do nekam, ze se muzeme sejit nekde na veceri, ale u nas doma je nechce. Ona tchyne je takova hrozne anti chemie, ale zaroven cumatko a hlavne hrozne „eko“… ja jsem zvykla myt nadobi pod tekouci vodou ona si napusti drez a ma tu vodu na dva, tri dny, nepouziva toaletak ale na wc ma kusy stareho prosteradla a papirovy vak do ktereho kdyz uzna za vhodne pouzity kus latky hodi a vypere nadruhou stranu cadi oba dva jedno cigo za druhym, klidne ve vane a v ty vode se koupaji jeste rano:poblion: manzel je kvuli tomu hodne na cistotu, chemii, vuni, coz zase je mozna extrem, ale chapu kdyz vyrustal v chlivku.. dnes opet volali a chteli presnou adresu, ze uz si i vybrali kam na vylet a at jim vyhranime v lednicce misto, ze si privezou jidlo svoje. Manzel ten uz je na zhrouceni, a ja radjo mlcim, nechci je tady ale nechci aby to tchyne vzala tak ze ja jsem ta co to zakazala, protoze ona by to vzala tak ze jsem muze ja naockovala.Manzel rekl stokrat ne, a tchyne ze na to maji pravo a ze kdyz se nam neco stane, tak to bude stejne jejich, jelikoz nemame zatim deti…
jsme na male vesnici, kde kazdy resi kazdeho, a uz vidim jak budem delat ze nejsme doma a kolemdouci krici jen zvonte, zvonte
Tak kdyby nebyli tak eko, měli by počítač a našli by si vás v katastru. Řekla bych ne a prostě je nepustila. Případně návštěva, tady máme toto, tuhle toto, kafe a nazdar. Kdyby chtěl být syn za hodného. Ale taky bych nechala rozhodnutí, zda je pustí dál na manželovi.
Asi bych jim řekla, že jsem nemocná a zvazuju testy na covid. ![]()
Proste bych jim byt tvym partnerem rekla NE! a hotovo. At ani nejezdi, ze je dovnitr nepustim, adresu nedam. Pokud vas chteji videt, sejdeme se v tehle a tehle restauraci, pripadne si tam muzou i prespat a vyrazit na ten vylet (nevim, zda uz se muze spat po hotelech. Tohle nejak nesleduju).
@Anonymní píše:
Manzel rekl stokrat ne, a tchyne ze na to maji pravo a ze kdyz se nam neco stane, tak to bude stejne jejich, jelikoz nemame zatim deti…
Tak to je hustý
bych ji řekla, že nemá, protože na rozdíl od dítěte není neopomenutelny dědic, na čez samozřejmě myslíte v poslední vůli, kde dědictví odkazuje někomu jinému ![]()
Co to jako je tohle, pomalu pohřbít vlastního syna? ![]()
Jste dospeli.tak reknete ne. adresu nedavejte a chodte nekam na vylet
No tak bych řekla rázně ne a i kdyby stáli za dveřmi, tak neotevřu. Nebo bych na ten víkend odjela, ale tohle bych si domů nepustila. A kecy o právu bych utnula s tím, že protože zatím nemáme děti, tak jsem barák odkázala psímu útulku.
@Anonymní píše:
a tchyne ze na to maji pravo a ze kdyz se nam neco stane, tak to bude stejne jejich, jelikoz nemame zatim deti…
no tak jim řekněte, že jejich to rozhodně nebude, protože už máte sepsanou závěť, že majetek připadne nějaké nadaci ![]()
jinak záleží na tom, jaký má manžel k rodičům vztah. pokud přeci jenom aspoň trochu normální, tak je holt doma strpíte. pokud je doma opravdu nechce, tak ať jim rovnou řekne, že jenom setkání někde na oběd, ale domů ne, a když se k němu budou dobývat a dělat před barákem výtržnosti, volá policajty. čímž si ovšem v ulici vysloužíte příšernou pověst sobců, kdyby na to doopravdy došlo ![]()
Tak ať si klidně myslí, žes to zakázala, vždyť je to jedno. Možná o to líp. Kdyby měl můj manžel takové rodiče a nechtěl je u nás, tak je klidně vyhodím, ať si myslí, co chtějí. Udělala bych to kvůli němu.
To s tím toaletním papírem neee, že to není pravda, viď?
Uf… Odjet asi tak jedině na celý víkend, protože jen na čas příjezdu plus pár hodin, to hrozí, že jim některý ze sousedů poskytne azyl „než se vrátíte z města“. Aby tam nedělali ostudu, tak asi fakt přesvědčit ještě předem, aby nejezdili, ale fakt rázně
. Neumím si představit, že jedu někam, kam mi někdo řekne „nejezdi, prase tu nechci!“.. ![]()
Dobry den, nevim jestli si jdu pro radu a nebo se vypovidat… s muzem jsme na jare koupili mensi domecek, ktery ted s pomoci firmy opravujeme. Manzelovi rodice jsou ignoranti, nesli nam ani na svatbu, zavola vetsinou jednou mesicne tchyne aby se pochlubila, ze to a to a ze svagrova dela ve sportu pokroky a bla/ a ze potrebuje neco odvezt do servisu…manzel o kontakt nestoji a nejradeji by se s nimi neznal. ( spatne detstvi), jenze ted se zacali o nas zajimat, a pozvali se na vikend, manzel je razne proti a poslal je do nekam, ze se muzeme sejit nekde na veceri, ale u nas doma je nechce. Ona tchyne je takova hrozne anti chemie, ale zaroven cumatko a hlavne hrozne „eko“… ja jsem zvykla myt nadobi pod tekouci vodou ona si napusti drez a ma tu vodu na dva, tri dny, nepouziva toaletak ale na wc ma kusy stareho prosteradla a papirovy vak do ktereho kdyz uzna za vhodne pouzity kus latky hodi a vypere nadruhou stranu cadi oba dva jedno cigo za druhym, klidne ve vane a v ty vode se koupaji jeste rano:poblion: manzel je kvuli tomu hodne na cistotu, chemii, vuni, coz zase je mozna extrem, ale chapu kdyz vyrustal v chlivku.. dnes opet volali a chteli presnou adresu, ze uz si i vybrali kam na vylet a at jim vyhranime v lednicce misto, ze si privezou jidlo svoje. Manzel ten uz je na zhrouceni, a ja radjo mlcim, nechci je tady ale nechci aby to tchyne vzala tak ze ja jsem ta co to zakazala, protoze ona by to vzala tak ze jsem muze ja naockovala.
Manzel rekl stokrat ne, a tchyne ze na to maji pravo a ze kdyz se nam neco stane, tak to bude stejne jejich, jelikoz nemame zatim deti…
jsme na male vesnici, kde kazdy resi kazdeho, a uz vidim jak budem delat ze nejsme doma a kolemdouci krici jen zvonte, zvonte