Jak najít bio. otce??

18.5.20 13:37

Jak najít bio. otce??

Ahoj, chtěla bych poradit.Je mi 18 let a mám pouze biologickou matku.Otce neznám, nikdy jsem ho neviděla ani nic podobného, znám pouze jeho křestní jméno a město kde žil v dobu co se vyspal s mamkou. Když se na něho zeptám mamky dává ruce pryč a při nejlepším odejde z místnosti. Příbuzní o něm moc dobře ví ale jsou to stejné co mamka.Nic po něm nechci, jen ho najít a trochu ho poznat, ale zase nechci nic řešit přes soud atd. Chtěla bych to nechat na mně samotné. Jenom u jeho rodičů mamka bydlela 1 rok. Jednou za mnou přijeli a pak nic.Od té doby jsem neviděla ani je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4050
18.5.20 13:46

Zeptala bych se mámy ať Ti aspoň řekne, jestli o Tvé existenci vůbec ví. Pokud ví a přesto Tě nekontaktoval ani o tom co Ti bylo 18, tak bych se s ním vidět ani nechtěla… Budeš zklamaná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26295
18.5.20 13:56

A v rodném listě ho tedy nemáš? Chápu, že potřebuješ poznat svou historii, ale jak píše @Pajik 76, může se stát, že budeš zklamaná a možná nejen z něj, ale třeba i z mamky. Nevíš, co se tenkrát stalo, co mu řekla nebo neřekla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2131
18.5.20 14:52
@Pajik 76 píše:
Zeptala bych se mámy ať Ti aspoň řekne, jestli o Tvé existenci vůbec ví. Pokud ví a přesto Tě nekontaktoval ani o tom co Ti bylo 18, tak bych se s ním vidět ani nechtěla… Budeš zklamaná…

Maminka bydlela rok u jeho rodičů, kteří za zakladatelkou jednou přijeli. Z toho snad jasně vyplývá, že o existenci zakladatelky její otec ví…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25626
18.5.20 14:58

@Barbora tito a co si od toho setkání slibuješ? když se to podaří, setkáš se s cizím postarším chlapem - chceš se ho něco zeptat? máš to ujasněné? a platil na tebe alimenty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.5.20 15:23

@stinga alimenty na mně neplatil. Slibuju si od toho aspoň to že bych se ho mohla minimálně zeptat na pár otázek nebo z něho dostat jak to všechno mezi nimi bylo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.5.20 15:27

@Malaga ano,to je pravda. V rodném listě ho právě nemám, ale když o něm ví všichni mamky bývalí se kterými chodila tak mi to příjde trochu zvláštní že když to dokáže říct člověku se kterým má slabší pouto než se mnou.Je to taky z toho důvodu že když chodím třeba do školy nebo na brigádu tak se tam nevyhnu otázkám okolo rodičů. Ale na druhou stranu zase nechci být právě zklamaná :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4355
18.5.20 15:29
@prokr píše:
Maminka bydlela rok u jeho rodičů, kteří za zakladatelkou jednou přijeli. Z toho snad jasně vyplývá, že o existenci zakladatelky její otec ví…

Z čeho toho jsi usoudila, že to bylo po porodu zakladatelky? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.5.20 15:29

@Pajik 76 to je pravda, všichni mi to říkají. Ale já jsem i tak stále naivní :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2131
18.5.20 15:34
@samá práce píše:
Z čeho toho jsi usoudila, že to bylo po porodu zakladatelky? ;)

To z ničeho, ale když o ní ví prarodiče z otcovy strany- píše, že za ní jednou přijeli, tak předpokládám, že o ní ví i otec…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.5.20 15:34

@samá práce po porodu to nebylo, to vím jistě jelikož to mi řekla moje babička tajně (je toto taky jediné co mi řekla, mamka nechce aby o něm se mnou mluvili)…Ale mohlo mi být takový 2-3 roky když jsme tam bydleli. Jinak bych si to nepamatovala.Bylo by lehčí za nimi přijet, ale jak píšu. Neznala jsem ani jejich jména

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4050
18.5.20 15:45

@Barbora tito
Jestli o Tobě ví a nehlásí se, vůbec bych po něm nepátrala, nestál by mi ani za slovo. Takovým chlapem můžeš právem pohrdat. A bez setkání. Však on si možná vzpomene za dvacet let až mu nikdo nebude chtít z Alzheimerem utírat zadek a dojít na nákup…
Na druhou stranu nechápu Tvojí mámu. Všichni okolo to ví, prarodiče se na tebe byli dokonce podívat a ona Ti prostě neřekne kdo to je??? :nevim:
Divný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.5.20 15:58

@Pajik 76 taky si říkám po tom co se dělí všichni o názor že to asi nebude chlap který na to že je otcem bude hrdý :nevim:
Je to divný. A čím víc před tím mamka utíká, tím víc mám nutkání aspoň vědět jak vypadá a s kým měla tu čest. Jediné co mě napadá je to že měl milenku a mamku to ranilo a tak o tom nechce mluvit. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4050
18.5.20 16:04

@Barbora tito
Spíš je to nějaký zkrachovalec… si myslím. Víš co, řekni mámě, že tedy můžeš respektovat, že Ti to nechce říct, ale ať Ti řekne opravdový důvod, proč se rozhodla Ti to neříct. Zajímalo by mě co Ti na to řekne, ale měla by Ti říct pravdu.
Já mám podobný problém, zemřel mi brácha než jsem se narodila a nikdo mi nikdy neřekl co se stalo. Taky na prd :nevim:
Teď už to ani nezjistím, příbuzný nemáme (někde na Slovensku nevím…), táta už je po smrti a máma už je dementní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.5.20 16:53

@Pajik 76 to je pravda, zkusím to.To je mi líto, máme to vlastně jak říkáš rádoby stejné :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat