Ikea postel

Anonymni
12.5.09 12:31

ikea postel

Maminky, prosím o info.
O víkendu jsme dceři koupili novou postel Ikea :

http://www.ikea.com/…ts/S39836495

Mám dotaz, zda si k dítěti do této postele vlezete (po vyspání se malá ráda tulí ..) a zda Vám postel stále drzím. Dohromady s malou važíme asi 70 kg.
Hledala jsem na netu, ale nikde nepíšou, jakou má postel nosnost :-(

Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2047
12.5.09 12:34

Já myslím, že v pohodě vás unese. Kolikrát tam spinká tatinek a deti. A to je chlap jak hora kolem 120 kg a nepočítám děti :lol:
máme uplně tu stejnou postel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30303
12.5.09 12:44

No ,my mame taky UPLNE STEJNOU POSTEL A teda.....kYKOUSKU...... :oops: :oops: :oops:

ja si tam nedovolim pustit jedenactiletou dceru ,aby to neprasklo v kombinaci s mladsi dcerkou a NEUMIM SI VUBEC PREDSTAVIT,JAK BY TAM MOHL LEZET MUZ PLUS DETI----to ma tvuj manzel na vysku 160 max a 120 kg?? 8O 8O 8O A stejne-.---ASI BYCH NERISKOVALA A NELEZLA TAM,ONY TY TYPY POSTELI MIVAJI NOSNOST 60 KG A JA JEDNU PROSTOUPLA........ :oops:

mam spatnou zkusenost.....

A OMLUVA ZA CAPS 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
414
12.5.09 13:20

Já tam taky někdy ležím s dcerou a dohromady máme více než 70 kg (a dcerou to nebude). Máme ji už rok a bez problémů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15043
12.5.09 13:27

Mame uplne stejnou, modrou. V pohode unese syna plus jeden z nas rodicu. Lezime/sedime u nej kdyz usina a povidame si. Parkrat jsem u nej lezela i v noci a pohoda. I kdyz to ma jen 160cm, tak se tam v pohode stocim do klubicka. Neni to na dlouhy spani, ale uspavani v pohode. A se synem mame urcite vic nez 70kg. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.5.09 13:58

Super, to jsem hnedka klidnější :-)
Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
JVP
569
12.5.09 15:06

Ahoj, máme stejnou - jen červenou :lol: a v pohodě unese cca 80kg… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.5.09 17:24

U téhle postel je garantovaná nosnost 80 kg :wink: , my to měli napsané někde na obalu. J*

• Nahlásit
  • Citovat
2047
12.5.09 17:41
farska píše:
No ,my mame taky UPLNE STEJNOU POSTEL A teda.....kYKOUSKU...... :oops: :oops: :oops:ja si tam nedovolim pustit jedenactiletou dceru ,aby to neprasklo v kombinaci s mladsi dcerkou a NEUMIM SI VUBEC PREDSTAVIT,JAK BY TAM MOHL LEZET MUZ PLUS DETI----to ma tvuj manzel na vysku 160 max a 120 kg?? 8O 8O 8O

On má dva metry :lol: , nohy má přikrčený. Také jsem ho vyháněla, ale už mi to je jedno. Pokud praskne, tak koupí novou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
12.5.09 18:07

Taky máme stejnou a nosnost jsme nezkoušeli. Ale ono hodně záleží, jestli na té posteli budete jen ležet nebo stát. Pod manželem praskla i naše manželská postel, když na ni stál na jedné noze (ne že by dělal rozcvičku, jen se potřeboval pro něco natáhnout). Novou nekupoval, ale spravil ji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18639
12.5.09 19:32

Taky jsem malýmu prostoupla rošt v posteli, ale to byla náhoda, holt se mi podařilo přenést váhu jen na jednu příčku… Jinak v pohodě s malým ležíme (sedíme)v postýlce klidně všichni. a ten rošt má prý nosnost těch 80kg..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
473
25.5.09 15:36

v pohodě manžel 85kg+syn 20kg+ já sedím55kg+ dcera 12kg
máme z ikea tu nejlevnější 160cm dlouhou. máme ji 4 roky a je super!!!
furt jako nová

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
853
8.1.13 13:31

Ahoj, budu kupovat postele - poprvé v životě:-))
předvýber je tato:
http://www.ikea.com/…ts/70190054/
a to i v jednovariantě pro dítě..
dotaz když je to rám atk asi budu muset koupit i rošt? je v roštěch nějaký propastný rozíl nebo je to více méně jedno?
Jká matrace je dobrá? V tom se vůbec nevyznám…Nějak extra za ní utratit nechci ale zas aby netrpěli záda..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13878
8.1.13 13:44

Já mám matrace SULTAN FLATÅKER http://www.ikea.com/…ts/30139784/ a s mužem si ji nemůžeme vynachválit. Ale kdybychom vážili víc, asi by se víc probořovala, což není dobré. Nám ale vyhovuje maximálně, tak dobrou jsem nikdy neměla, samotnou mě to překvapilo. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3476
8.1.13 13:44

Ahoj měli jsme úplně stejnou a vydržela nám i o hmotnosti 89kg, takže neměj obavy, že by prdla :potlesk: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama