Reklama

Imodium - jak často?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivisek87
Kecalka 114 příspěvků 04.03.18 17:47
Imodium jak často?

Ahoj holky, můžu se zeptat jak často užívat imodium když spíše mivate průjem že stresu či nervozit… stačí jen jízda do práce, na nákup apod. Nechci ho brát denně 8o

Reklama

Reakce:

Annanasova
Povídálka 48 příspěvků 04.03.18 18:06

Průjem ze stresu (chronicky) může znamenat dráždivý tračník a s tím je potřeba k doktorovi - každopádně, není jistější si přečíst příbalový leták?
Imodium kazdopadne nic neleci a jenom zastavuje priznaky, urcite by bylo lepsi odhalit pricinu a odstranit ji, nez si jeste vic rozhasit telo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.18 19:02

Dá se brát častěji, myslím, že v příbalovém letáku je, že je i na chronicky prujem, nicméně mělo by se to řešit s lékařem.
Já osobně na něm jeden čas frcela hodně, nic zásadního to nezpůsobilo, ale ani nic nevyřešilo. Až když jsem vyřadila z jídelníčku některé potraviny, tak najednou obří změna, z údajného dráždivého tračníku vykoukla intolerance. Musím rict, že si celkem užívám, že když se mi venku začne chtít na velkou, tak normálně dokončím, co dělám a buď si někde odskocim nebo vydržím domu. 8)

ivulebobule
Kecalka 276 příspěvků 04.03.18 22:14

Také jsem měla tyhle problémy, zkus si uvedomit příčinu a zacni to řešit jinak. Já jsem byla párkrát u psycholozky, ujistila me, ze je to bezny problem a pouze v hlave. Zkousela jsem postupne kratke vylety, bylo to na dlouho, ale zlepšilo se to. Pořád mi vrtá cerv v hlave, kdyz mám někam jet, ale už s tím umím pracovat… při větších stresech (let na dovolenou apod.) si taky imodium vezmu, ale naučila jsem se zvládat běžně situace. Přeju Ti to same :kytka:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28547 příspěvků 04.03.18 22:25
@ivulebobule píše:
Také jsem měla tyhle problémy, zkus si uvedomit příčinu a zacni to řešit jinak. Já jsem byla párkrát u psycholozky, ujistila me, ze je to bezny problem a pouze v hlave. Zkousela jsem postupne kratke vylety, bylo to na dlouho, ale zlepšilo se to. Pořád mi vrtá cerv v hlave, kdyz mám někam jet, ale už s tím umím pracovat… při větších stresech (let na dovolenou apod.) si taky imodium vezmu, ale naučila jsem se zvládat běžně situace. Přeju Ti to same :kytka:

nemusíš být nemocná, jen jsi asi psychosomaticky labilnější. To není nemoc ale vrozené nastavení mozku a těla. Imodium není návykové, dobrý parťák v těžkých situacích.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.18 22:36
@ivisek87 píše:
Ahoj holky, můžu se zeptat jak často užívat imodium když spíše mivate průjem že stresu či nervozit… stačí jen jízda do práce, na nákup apod. Nechci ho brát denně 8o

Imodium se často nesmí. Jestli je to dráždivý tračník, zkus Hylak. Ten můžeš brát i denně, v podstatě by se měl brát denně i u zdravých lidí, jsou to probiotika. Mně na dráždivý tračník Hylak funguje. Jinak můžeš zkusit přes nějakého MUDr. homeopata vybrat homeopatika.

MartinaCV
Kelišová 6540 příspěvků 04.03.18 22:39

Když jsem přestala pít kafe s kofeinem, tak se mi zklidnil dráždivý tračník. Pila jsem jen jedno latté denně a celý den jsem pak měla problémy se zažíváním. Teď si dávám jednu kávu bez kofeinu denně a dráždivý tračník je z 90% v pohodě.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Sledujte a učte se! Peštová je výjimkou Instagramu: Bez filtrů a příkras boduje

Instagram je místo, kde lidé ukazují zkreslenou realitu a málokdy odhalí... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama