Reklama

Silná alergická reakce na antibiotika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EvaG
Extra třída :D 10765 příspěvků 04.03.18 09:39
silna alergicka reakce na atb

Ahoj ráno jsem se probudila s bolestí břicha a zánětem ledvin. Vzala jsem si atb co jsem mela pro tyto případy doma. No a do pul hodiny jsem začala kašlat otekly me oci. Celý obličej a hruď. Na stali dýchací potíže. Jako alergik a astmatik jsem se nadopovala prášky a nedošlo k soku. Ted už mi je líp ale jsem natekla a hůř se mi pořád dýchá. Mam zajet na pohotovost nebo to nějak odezni. Není to Můj první případ takove reakce. Tak se mi do nemocnice moc nechce.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.18 09:41
@EvaG píše:
Ahoj ráno jsem se probudila s bolestí břicha a zánětem ledvin. Vzala jsem si atb co jsem mela pro tyto případy doma. No a do pul hodiny jsem začala kašlat otekly me oci. Celý obličej a hruď. Na stali dýchací potíže. Jako alergik a astmatik jsem se nadopovala prášky a nedošlo k soku. Ted už mi je líp ale jsem natekla a hůř se mi pořád dýchá. Mam zajet na pohotovost nebo to nějak odezni. Není to Můj první případ takove reakce. Tak se mi do nemocnice moc nechce.

Okamžitě jeď! Já skončila na pohotovosti takhle před 3 týdny.. myslela jsem si že to už bude dobrý a buch než přijela rychlá tak jsem myslela že umřu. Volej rychlou

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 04.03.18 09:44

Jed a nebo volej rychlou tohle není prd. l až ustoupí působení léků může se to zase vrátit co to bylo z atb?

EvaG
Extra třída :D 10765 příspěvků 04.03.18 09:47

Cotrimoxazol al forte. Mela jsem je v létě a nic.

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 04.03.18 09:54

@EvaG ty jo podle letáku pěkný driák v každém případě mazej do nemocnice

Agrion
Závislačka 2763 příspěvků 04.03.18 09:55

@EvaG Jed fakt na pohotovost. Jednak ti daji leky na utlum alergicke reakce a druhak, pokzd mas pyelonefritidu - zanet ledviny a ne jen zanet mocaku, tak potrebujes jiny ATB ( ne Cotrim)

EvaG
Extra třída :D 10765 příspěvků 04.03.18 10:02

@Agrion jsem to špatně napsala v tom afektu. Zánět mocaku. Právě me udivuje ze v lete Dobrý a dnes toto.

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 04.03.18 10:04

@EvaG ale to jsi si diagnostikovala sama ne? takže kdoví co ti vlastně je :think: takže se tu přestan vykecávat a jed na tu pohotovost

EvaG
Extra třída :D 10765 příspěvků 04.03.18 10:08

@ka2ka však jedeme neboj. To že jsem na netu neznamená že nejedeme.
Zánět mocaku u sebe za ty roky poznám. Pálení při močení boleni v podbřišku a krev v moči. Mam krátkou močovou trubici. Tak mi staci málo.

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 04.03.18 10:48

@EvaG tak dej vědět jak jsi dopadla

EvaG
Extra třída :D 10765 příspěvků 04.03.18 20:37

Ahoj nakonec jsem dopadla tak ze když jsem tam přijela už jsem mela jen otok v obličeji a na krku. A k tomu vysoký tlak. Normalne mam nízký ale vidim doktora a mám vysoký. Takže mi řekli že to nevypadá na alergii ze bych mela vyrážku a naopak nízký tlak. Každopádně mi kapacku dali s tim ze to vypadá na problém s játry. Takže asi tak.

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 04.03.18 20:46

@EvaG tak jsi vlastně dopadlo dobře

EvaG
Extra třída :D 10765 příspěvků 04.03.18 21:11

@ka2ka no padlo tam i slovo rakovina. Což me pobavilo protože dle příznaků a podle toho ze jsem prodělala několik alergických reakcí mi to přišlo házeni diagnózi od stolu.

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 04.03.18 21:14

@EvaG 8o

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama