Reklama

Ztuhlá přední část krku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martinare
Povídálka 27 příspěvků 03.03.18 09:10
Ztuhlá přední část krku

Ahoj, asi před týdnem mi prochladla krční páteř a úplně ztuhla. Zároveň mi ztuhly i svaly na přední části krku a mám pořád pocit že mě někdo škrtí. Je to hrozně nepříjemné. Vzadu už je ta páteř lepší ale ty boční a přední svaly pořád hrůza. Nemá někdo nejakou radu? Díky za odpovědi.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

iiiv
Extra třída :D 10855 příspěvků 03.03.18 09:17

Prášky na zánět svalů, promazávat třeba ibuprofenovou mastí, suchý teplo

P4ja
Kelišová 5445 příspěvků 03.03.18 10:24

Sauna nebo infrasauna a opatrně protáhnout v teple.

Verun83
Echt Kelišová 8617 příspěvků 33 inzerátů 03.03.18 12:51

Suche teplo, treba hrejivou konskou mast a az bude krk prohraty, tak promasirovat a zkusit protahnout.

Martinare
Povídálka 27 příspěvků 05.03.18 10:39

Děkuji za odpovědi. Ještě se chci zeptat jestli ty ztuhlé přední svaly můžou způsobit že se v noci budím protože se nemůžu nadechnout. Nebo jakou příčinu by tohle dušení mohlo mít? Díky.

Bertolka
Povídálka 26 příspěvků 17.03.18 15:57

Dobrý den.Jsem fyzioterapeut­ka..ano může to tím být způsobeno, doporučuji udělat horké obklady, třeba ručník namočený v horké vodě se sušeným zázvorem, opatrně protahovat buď v sedu - třeba podle tohohle videa: https://www.youtube.com/watch?… a nebo v leže na zádech, chytit pravé ucho přes hlavu a posouvat hlavu pomalu do úklonu vlevo s týlem na zemi, opatrně a ne přes bolest! V jaké poloze se vám to děje?

Martinare
Povídálka 27 příspěvků 17.03.18 20:32

@Bertolka děkuji za odpověď. Stává se mi to když ležím na zádech. Jinak ani ležet nemůžu protože když si lehnu na bok tak se mi motá hlava. Předpokládám že to je taky od páteře.

Bertolka
Povídálka 26 příspěvků 17.03.18 20:55

Je ale divný, že to trvá už tak dlouho, ale i tak to může být od páteře…byla jsi někde u doktora, aby se vyloučilo něco jinýho? Určitě to chce ale klid, pozvolna opatrně protahovat, brufen a odbornou pomoc fyzioterapeuta nebo šikovného maséra, tak držím palce!

Martinare
Povídálka 27 příspěvků 17.03.18 21:22

@Bertolka trvá to už několik měsíců teď se to hodně zhoršilo po tom prochladnutí. Doktoři na nic nepřišli, rehabilitace nepomohly, krk mám teď ztuhnuty v podstatě skoro pořád. Je to děs. Už nevím co s tím.

Bertolka
Povídálka 26 příspěvků 17.03.18 21:28

Jestli jsi z Prahy nebo můžeš přijet, můžu ti zkusit pomoci, jestli chceš.

Martinare
Povídálka 27 příspěvků 18.03.18 08:54

@Bertolka bohužel nejsem z Prahy, ale děkuji za nabídku.

Bertolka
Povídálka 26 příspěvků 18.03.18 19:03

Teď jsem natočila video na tvůj problém, tak zkus podle něj cvičit, snad ti to trochu pomůže ;)

https://www.youtube.com/watch?…

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 18.03.18 19:51

@Bertolka ahoj super video, nepomohla by jsi mi s dlouholetym problemem?

Bertolka
Povídálka 26 příspěvků 18.03.18 20:43

Ráda…co tě trápí?

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 18.03.18 20:51

@Bertolka trapi me bedra, spis prava strana jde mi to do nohy sthno nahore nikdy koleno nart, jde mi to so podbrisku a nekdy i trisla, zesiluje se to v dobe ovulace nebo kdyz na me leze, na hyzdi asi uprostred si najdu bod ktery je bolestivy, byla jsem na gynde urologii vsude vysledek ze to je od zad

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama