Reklama

Opuchlá noha po trombóze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evushee
Nováček 3 příspěvky 01.03.18 22:11
Opuchla noha po tromboze

Prodelali jste trombozu? Jak dlouho trvalo, nez jste se zbavili otoku? Prisli mi na trombozu v leve noze po 6 mesicich, co jsem si stezovala na otok a bolest, mam za sebou 3 mesicni antikoagulacni lecbu (fraxiparine) a stale otok nezmizel. Na lytku mi ani tak nevadi jako na chodidle, protoze se nevejdu do zadnych bot.

Reklama

Reakce:

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 01.03.18 22:19

A punčochu nosíš?

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 02.03.18 05:04

Prodelala jsem trombozu v levem lytku pred 14 lety a lytko uz se na puvodni velikost nevratilo. Neni to nijak zavratny rozdil, ale je to trochu poznat. Puncochu nosim jen kdyz mam narocny den - dlouho na nohou nebo pri cestovani.

evushee
Nováček 3 příspěvky 02.03.18 08:06

Puncochu ted posledni tri mesice nosim, mam sigvaris - jeste z tehotenstvi. Vlastne ta opuchlost zacala tri mesice po tehotenstvi.

Dekuju za odpoved. A chodidlo si mela take opuchle k tomu?

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 02.03.18 08:28

@evushee Jen v dobe zahajeni lecby, pak uz ne.

Agrion
Závislačka 2760 příspěvků 02.03.18 09:03

@evushee Jelikoz ti na trombozu prisli dost pozde, tak je bohuzel mozne, ze uz se rozvinula venozni insuficience ( kvuli thrombu nemohla krev z nohy odtekat, tlacila se jinymi zilami a ty tim take „roztahla“ a poskodila). Potvrdit ti to muze angiolog na UTZ Doppleru… bohuzel neni moc zpusobu, jak to zase napravit… nosit puncochu, vyhybat se dlouhemu stani a sezeni, par prirodnich preparatu na cevy ale celkove zadny zazrak. :nevim:

evushee
Nováček 3 příspěvky 02.03.18 09:22

Dekuju za prispevek, utz mam za sebou. Spis resili ale, ze uz tam zadny tromb neni, nikoliv mozne poskozeni zil. Achjo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama