Opuchlá noha po trombóze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
evushee
Nováček 3 příspěvky 3 inzeráty 01.03.18 22:11
Opuchla noha po tromboze

Prodelali jste trombozu? Jak dlouho trvalo, nez jste se zbavili otoku? Prisli mi na trombozu v leve noze po 6 mesicich, co jsem si stezovala na otok a bolest, mam za sebou 3 mesicni antikoagulacni lecbu (fraxiparine) a stale otok nezmizel. Na lytku mi ani tak nevadi jako na chodidle, protoze se nevejdu do zadnych bot.

Reakce:
jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 01.03.18 22:19

A punčochu nosíš?

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1850 příspěvků 02.03.18 05:04

Prodelala jsem trombozu v levem lytku pred 14 lety a lytko uz se na puvodni velikost nevratilo. Neni to nijak zavratny rozdil, ale je to trochu poznat. Puncochu nosim jen kdyz mam narocny den - dlouho na nohou nebo pri cestovani.

evushee
Nováček 3 příspěvky 3 inzeráty 02.03.18 08:06

Puncochu ted posledni tri mesice nosim, mam sigvaris - jeste z tehotenstvi. Vlastne ta opuchlost zacala tri mesice po tehotenstvi.

Dekuju za odpoved. A chodidlo si mela take opuchle k tomu?

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1850 příspěvků 02.03.18 08:28

@evushee Jen v dobe zahajeni lecby, pak uz ne.

Agrion
Závislačka 2854 příspěvků 02.03.18 09:03

@evushee Jelikoz ti na trombozu prisli dost pozde, tak je bohuzel mozne, ze uz se rozvinula venozni insuficience ( kvuli thrombu nemohla krev z nohy odtekat, tlacila se jinymi zilami a ty tim take „roztahla“ a poskodila). Potvrdit ti to muze angiolog na UTZ Doppleru… bohuzel neni moc zpusobu, jak to zase napravit… nosit puncochu, vyhybat se dlouhemu stani a sezeni, par prirodnich preparatu na cevy ale celkove zadny zazrak. :nevim:

evushee
Nováček 3 příspěvky 3 inzeráty 02.03.18 09:22

Dekuju za prispevek, utz mam za sebou. Spis resili ale, ze uz tam zadny tromb neni, nikoliv mozne poskozeni zil. Achjo.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >