Opuchlá noha po trombóze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evushee
Nováček 3 příspěvky 3 inzeráty 01.03.18 22:11
Opuchla noha po tromboze

Prodelali jste trombozu? Jak dlouho trvalo, nez jste se zbavili otoku? Prisli mi na trombozu v leve noze po 6 mesicich, co jsem si stezovala na otok a bolest, mam za sebou 3 mesicni antikoagulacni lecbu (fraxiparine) a stale otok nezmizel. Na lytku mi ani tak nevadi jako na chodidle, protoze se nevejdu do zadnych bot.

Reakce:

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 01.03.18 22:19

A punčochu nosíš?

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1712 příspěvků 02.03.18 05:04

Prodelala jsem trombozu v levem lytku pred 14 lety a lytko uz se na puvodni velikost nevratilo. Neni to nijak zavratny rozdil, ale je to trochu poznat. Puncochu nosim jen kdyz mam narocny den - dlouho na nohou nebo pri cestovani.

evushee
Nováček 3 příspěvky 3 inzeráty 02.03.18 08:06

Puncochu ted posledni tri mesice nosim, mam sigvaris - jeste z tehotenstvi. Vlastne ta opuchlost zacala tri mesice po tehotenstvi.

Dekuju za odpoved. A chodidlo si mela take opuchle k tomu?

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1712 příspěvků 02.03.18 08:28

@evushee Jen v dobe zahajeni lecby, pak uz ne.

Agrion
Závislačka 2799 příspěvků 02.03.18 09:03

@evushee Jelikoz ti na trombozu prisli dost pozde, tak je bohuzel mozne, ze uz se rozvinula venozni insuficience ( kvuli thrombu nemohla krev z nohy odtekat, tlacila se jinymi zilami a ty tim take „roztahla“ a poskodila). Potvrdit ti to muze angiolog na UTZ Doppleru… bohuzel neni moc zpusobu, jak to zase napravit… nosit puncochu, vyhybat se dlouhemu stani a sezeni, par prirodnich preparatu na cevy ale celkove zadny zazrak. :nevim:

evushee
Nováček 3 příspěvky 3 inzeráty 02.03.18 09:22

Dekuju za prispevek, utz mam za sebou. Spis resili ale, ze uz tam zadny tromb neni, nikoliv mozne poskozeni zil. Achjo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >