Enterokok- je zde nějaký lékař prosím???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  02.03.18 16:15
Enterokok- je zde nějaký lékař prosím???

Ahoj, musím anonymně nebo už jsem tak zoufalá, že bych skočila z okna. Nikdo mi nedokáže pomoct. 3 roky chodím po doktorech - stanovili dg.-Nehtová lupénka. Jenže mi už pár let vytéká hnis z nehtů. Dle laborky jsem v pořádku, jen lehce zvýšený cukr (6,7) a cholesterol (5,2). Dle mikrobiologie v nehtech Enterococus faecalis, ale nikdo mi na to nic nedá. Prý atb nezaberou. Teď mi nasadili Neotigason, ale po zkušenostech od lidí, co jsem si přečetla, jsem málem omdlela a přemýšlím o vysazení.
Prosím, pomůže mi zde někdo? Neznáte někoho, na koho se obrátit. Jsem zoufalá. Díky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní  02.03.18 17:25

Nikdo?

Lenka_Hal
Závislačka 3444 příspěvků 02.03.18 18:46

Jak nezaberou? Delali na to testy, na rezistenci?

růžový achát
Závislačka 2938 příspěvků 02.03.18 18:50

Ja bych zkusila nějakou alternu, bylinky, psychosomatickou ordinaci, leky maji mnoho vedlejších účinků.

růžový achát
Závislačka 2938 příspěvků 02.03.18 18:52

https://www.flowee.cz/…jarmark-2017

Lenka_Hal
Závislačka 3444 příspěvků 02.03.18 19:04

No, nejaka ta celostni medicina by asi nebyla na skodu, v tele vsechno souvisi se vsim, ten cukr a cholesterol teda rozhodne v poradku nejsou. Normalne fungujici clovek si takovou infekci proste jen tak nevytvori…

Anonymní  03.03.18 10:11
@Lenka_Hal píše:
Jak nezaberou? Delali na to testy, na rezistenci?

ˇUdajně se atb nedostanou až k nehtům. Byli jsme ve 3 nemocnicích a vystřídali asi 8 lékařů. Jsme zoufalí, prosili jsme o léčbu. Vždycky s náma akorát vyběhnou. A to jsme s manželem oba zdravotníci.

Anonymní  03.03.18 10:13

Jinak jsme zkusili léčitele, homeopatii, Jonáše, produkty od Energy…

růžový achát
Závislačka 2938 příspěvků 03.03.18 11:16

Kdyby mne takhle neco trapilo, jela bych do Prahy k Dr. Hnízdilovi nebo k tomu mladýmu Dr. Vojáčkovi Jejich otázka zní,, yChcete se léčit nebo uzdravit?,,

Anonymní  03.03.18 11:23

Jenže tohle všechno už jsme zkoušeli a předtsava, že zase pojedu k někomu dalšímu, nechám tam dalších 5000 Kč a nic mi nepomůže, mě deptá…

růžový achát
Závislačka 2938 příspěvků 03.03.18 11:25

Byla jsi u tehle dvou jo 8o a nepomohlo ti to? Tohle nejsou nejací přiblbý homeopati, si asi nerozumime 8)

Anonymní  03.03.18 11:26

Víte kolik peněz jsem nechala za léčitele? Produkty Aloe, očistné kúry, různé energie, koloidní stříbra, homeopatie…Takových 200 000

Anonymní  03.03.18 11:26

Víte kolik peněz jsem nechala za léčitele? Produkty Aloe, očistné kúry, různé energie, koloidní stříbra, homeopatie…Takových 200 000

růžový achát
Závislačka 2938 příspěvků 03.03.18 11:30

Ale tohle nejsou léčitelé, oni tohle vubec nedělají. Oni jsou do podstaty věci. To vůbec nejsou nějací šarlatani s pružinou a koloidním stříbrem sni řediči sava ani ti co věří, že mame tělo plne parazitů. Hnízdil je regulérní doktor, ale je to psychosomatik.

růžový achát
Závislačka 2938 příspěvků 03.03.18 11:32

U Hnizdila zaplatis myslim 1000,– za konzultaci a pak si bere 200,– Kč myslim ma na tebe 1 hodinu nikdy méně.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak skrývají úmysly hvězdy na Instagramu? Používají ezořeči, citáty a lžimoudra

Instagram celebrit občas připomíná knížečku nejslavnějších citátů z nějakých... číst dále >

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Vajíčka k snídani, chia k svačině. Potraviny, které zasytí na dlouho

Hubnete nebo se prostě snažíte udržet si váhu, ale kazí vám to mlsná, která... číst dále >

Reklama