Krátká chřipka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mef123
Nováček 10 příspěvků 04.03.18 17:34
Krátká chřipka

Dobrý den, jednou už jsem sem psala a byla to opravdu blbost a vlastně mi nikdo pořádně neporadil a většina lidí tady si ze mě spíše dělala srandu. Snad vám nebude vadit tento dotaz :roll: :think: ;) V pátek brzy ráno jsem měla klasické příznaky chřipky. V nemocnici mi také řekli že podle teploty 38,8 to vypadá na chřipku. Jenže teplota, bolest zad, kloubů a hlavy pominula po jednom prášku ( ibalgin 400 ). Léčila jsem se akorát pocením v posteli, pitím čaje a teplým vývarem. Teď v neděli už mám pouze kašel a lehkou rýmu. Je možné že by chřipka trvala tak krátkou dobu? A pokud ano, nevíte jak dlouho jěště mohu nakazit svoje okolí? Setkali jste se s tím někdo?

Reakce:

P4ja
Kelišová 6307 příspěvků 04.03.18 17:40

@Mef123 No buď to nebyla chřipka, ale nějaké nachlazení s rychlým nástupem. Měla jsem to podobné. A nebo se ti to ještě vrátí.
Chřipka rozhodně netrvá půl dne.

Mef123
Nováček 10 příspěvků 04.03.18 18:14

@P4ja A vám se to vrátilo?

P4ja
Kelišová 6307 příspěvků 04.03.18 18:15

@Mef123 Ne u mě to bylo jen nachlazení s rychlým nástupem.

Mef123
Nováček 10 příspěvků 04.03.18 18:22

@P4ja Dobře, děkuju moc :andel:

romana.kriva
Povídálka 38 příspěvků 04.03.18 23:05

Také se kloním pouze k nachlazení.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Brzy budu venku! Pašeračka Tereza věří v zázrak a píše v base knihu za knihou

Ve čtvrtek k pákistánskému soudu opakovaně přišla Češka Tereza H. (22), která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >