Krátká chřipka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mef123
Nováček 10 příspěvků 04.03.18 17:34
Krátká chřipka

Dobrý den, jednou už jsem sem psala a byla to opravdu blbost a vlastně mi nikdo pořádně neporadil a většina lidí tady si ze mě spíše dělala srandu. Snad vám nebude vadit tento dotaz :roll: :think: ;) V pátek brzy ráno jsem měla klasické příznaky chřipky. V nemocnici mi také řekli že podle teploty 38,8 to vypadá na chřipku. Jenže teplota, bolest zad, kloubů a hlavy pominula po jednom prášku ( ibalgin 400 ). Léčila jsem se akorát pocením v posteli, pitím čaje a teplým vývarem. Teď v neděli už mám pouze kašel a lehkou rýmu. Je možné že by chřipka trvala tak krátkou dobu? A pokud ano, nevíte jak dlouho jěště mohu nakazit svoje okolí? Setkali jste se s tím někdo?

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4529 příspěvků 04.03.18 17:40

@Mef123 No buď to nebyla chřipka, ale nějaké nachlazení s rychlým nástupem. Měla jsem to podobné. A nebo se ti to ještě vrátí.
Chřipka rozhodně netrvá půl dne.

Mef123
Nováček 10 příspěvků 04.03.18 18:14

@P4ja A vám se to vrátilo?

P4ja
Závislačka 4529 příspěvků 04.03.18 18:15

@Mef123 Ne u mě to bylo jen nachlazení s rychlým nástupem.

Mef123
Nováček 10 příspěvků 04.03.18 18:22

@P4ja Dobře, děkuju moc :andel:

romana.kriva
Povídálka 35 příspěvků 04.03.18 23:05

Také se kloním pouze k nachlazení.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Umělecká sebevražda, nebo promyšlený tah? Issa chystá duet se Štikovou!

Okurkovou sezonu po karlovarském festivalu rozčeří vydařená taškařice. Sámer... číst dále >

Brněnská hvězdička Nela Slováková: Údajně bohatého přítele Martina pustila k vodě

Vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková (28) je zase volná! Vztah... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama