Povedla se vám někdy rychlá improvizace s dětmi?

4874
21.4.10 21:36

Improvizace s detmi

Ahoj, napadlo me pozeptat se vas, maminek, co jste pro svoje deti musely narychlo vymyslet, sehnat, nahradit, zkratka ZAIMPROVIZOVAT, kdyz chybelo nalezite vybaveni…

Jako priklad dam dnesni nakup…Starsi ditko mi cestou v autobusu usnulo (zvenku vymrzla a v busu bylo prijemne teplicko) a co ted s ni…Probudit se neda, nosit taky ne, mela jsem jeste hlubokas s miminem a od autobusu domu daleko…Tak jsem misto nositka pouzila svuj batoh, nastesti uz to mame vyzkouseno a da se takhle nalozit i spici mrnous…

Jindy jsme zapomneli vzit k babicce satek na noseni, coz byl prusvih, protoze v te dobe nesla Klara uspat jinak nez v satku…Kazdy nema doma 5m latky na satek, tak jsme pouzily obycejne prosteradlo. Rozstrihnout podel a sesit a hned jsme mely pruh dlouhy 4,5m, do ktereho uz slo vazat…Spokojenost na vsech stranach…Kdybych to vedela driv, tak usetrim tri tisice za znackovy satek :wink:

Tak co se vymyslelo u vas?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21.4.10 22:40

teď mě napadá jen klasika - zapomenutou čepičku nahradil kapesník

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23861
21.4.10 23:09

Mně se líbila improvizace kamarádů. Šli na výlet, sice vzali prckovi přesnídávku, ale zapomněli vzít lžičku, naštěstí pro sebe měli jako svačinku syrové mrkve, tak vydlabali z mrkve lžičku, mladého nakrmili a pak tu lžičku zbaštili :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4874
21.4.10 23:13

Gino, to by me nenapadlo… My uz nekolikrat pili z kelimku jogurt i presnidavku, skleroza, no!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2150
22.4.10 00:38

Já zatím nic, ale moje známá improvizovala při dešti. Na hlavu sáček a na tělo igelitka, ve které udělala otvor na hlavu a ruce,navlíkla a mrňous byl suchý až ke kotníkům :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
555
22.4.10 09:28

Tak zrovna tenhle týden jsme se neplánovaně ocitli u našich na chatě bez cestovní postýlky a vaničky - stáhli jsme matraci z gauče na zam a obložili polštáři aby nevypadla a koupali v lavoru - a super :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4874
22.4.10 09:56

Cancerko, to je bomba, zive to vidim…

Ischtar, to zname taky, jen na koupani jsme pouzivali kyblik, my cerny stavebni a sestra na mensi mimino od majonezy :lol: Kam se hrabe Tummy, nebo jak se ty znackovy jmenujou :-P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8793
22.4.10 23:30

Holky tedy s těmi kyblíky naděláte, já už 4 měsíce koupu v umyvadle i když vaničku mám (nekoupal se v ní ani jednou). Ale je to taková pohoda nemuset se s tím tahat… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
vaničku v létě hodím na zahradu místo dětského bazénku co mi věčně létal ve větru z terasy dolů…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22973
22.4.10 23:44

Takhle jsme na dovči „dělali stín“, když jsem zapomněla vzít látkovou plínu 8-)
http://nd01.jxs.cz/…784295_u.jpg

a takhle jsem malé brzdila v rozletu, z deky se převalila na trávu a nelíbilo se jí tam.
http://nd01.jxs.cz/…882056_u.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama