Dieta nad nami

babi Zlopocasna
20.4.10 16:01

Dieta nad nami

Ja este vlastne nemam, ale chcela by som sa spytat ci je fakt uplne nemozne vysvetlit dietatu ze v byte sa nebeha a neklepe vsetkym co dostane do ruky o podlahu.

Nad nami maju totiz chlapceka, neviem aky je stary, ale este nehovori a uz aspon pol roka beha, vybera zakruty a brzdi uplne bez problemov. Co znamena ze ja po nocnej smene uz pol roka spim len vtedy, ked aj to dieta nad nami :( Bola som ich poprosit nech su trochu tichsie, ale bolo mi vysvetlene ze musim pochopit ze je to male dieta.

Vlastne len chcem pocut vas nazor, lebo odkedy som tehotna tak ma ten buchot vytaca este viac a uz si pripadam ako nervozny blazon, vsetci mi vravia ze az sa to moje narodi, tak to vratim aj s urokmi chudinke pani pod nami. Je naozaj nemozne naucit dieta ze pod nim tiez byvaju ludia?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6093
20.4.10 16:09

Jak chceš malému dítěti vysvětlit, že nemá běhat a nemá si hrát?
Nezlob se, ale podobné dotazy mě vytáčí, až budeš mít vlastní dítě pochopíš :-?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
babi Zlopocasna
20.4.10 16:10

No ja neviem, ale to dieta sa hra tak, ze celu dobu co je hore beha z izby do izby a rovno nad mojou postelou brzdi tak, ze celou vahou dopadne na obe nozky … fakt sa tomu neda odnaucit?

• Nahlásit
  • Citovat
babi Zlopocasna
20.4.10 16:13

Teda, desi ma fakt ze jedina moznost je priviest pani pod nami do blazinca az sa to moje narodi.

• Nahlásit
  • Citovat
35462
20.4.10 16:17

No mozna by pomohl, kdyby si nad tebou dali koberec -

ale odnaučit dítě běhat - to je jako odnaučit rybu plavat … a to není problém prvních let, ale počítat tak s deseti

já chápu, že je ti to velmi nepříjemné, vím ,co to je pracvovat v noci a vím, co to je nemoci usnout… ale řešení vidím jen ve změně bydliště

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980
20.4.10 16:17

babi, brzo pochopíš.. to fakt v určitém období vysvětli, zakázat, usměrnit nejde .Běhat, skákat, házet, mlátit, tlouci - to je normální vývoj :mrgreen: :mrgreen:
Stejně jako novorozenci v noci ječí hodiny, tak starší děti jsou slyšet tímhle stylem.. :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6093
20.4.10 16:22

Možná tě neuklidním a nenapíšu to, co chceš slyšet.
Ale buď ráda, že nebydlíš pod námi.
Protože to, co popisuješ je jen velice slabý odvar toho, co dovede můj syn :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
20.4.10 16:30

Taky se přidávám - my máme už skoro čtyřleťačku a vysvětlit si taky nicmoc nenechá. Pod námi teda naštěstí bydlí tchán (jsme v paneláku), ale ono stačí jen to, jak křičí, když uspávám malou.

Ale na druhou stranu ti rozumím, v současné době máme v baráku 3rekonstrukce, takže celý den je šílený kravál, jednou z těch rekonstrukcí je výtah, takže chodím po schodech se dvěma dětmi i kočárkem (plus nákup a třeba koloběžka pro tu starší), takže chodit několikrát za den ven moc nejde. Ta jedna rekontrukce je už od mého těhotenství (docela by mě zajímalo, co tam už čtvrtý měsíc můžou rekonstruovat v bytě 2+1, že tam dělají pořad takový kravál - když jsem se dělníka ptala, na jak dlouho to ještě odhaduje, tak nebyl schopný mi odpovědět, jen řekl, že to nejhorší už je snad hotovo - není :zed: ). Taky s tím nemůžu nic dělat, než to nějak přetrpět. Rekonstrukci nikomu zakázat nemůžu, stejně jako dítěti, aby neběhalo atp.

Pokud mají sousedi nad tebou plovoucí podlahu, tak o to je to víc slyšet a už z toho důvodu bych plovoucí podlahu do paneláku nechtěla, i když se mi to třeba líbí.

Jestli chodíš na noční (těhotná???), tak o to je to pro tebe nepříjemnější, páč pokud bys byla v práci, tak to tak často neslyšíš. Stejně si já uvědomuju, že kdybych chodila do práce, tak o té rekonstrukci skoro nevím - bohužel dělají i o víkendu a ve večerních hodinách. Teď už to snáším líp, ale v šestinedělí jsem pár dní měla pocit, že vyletím z kůže.

Přeju pevné síly a zdravé tiché miminko ;) .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
babi Zlopocasna
20.4.10 16:42

No jo no, chodim tehotna na nocne … koncim prvy trimester, je mi spatne, busi mi srdce a mozno som preto aj nervoznejsia ako obvykle (aj ked je pravda ze nevyspata som uz pol roka). Ale papier o tehotenstve este nemam a bez papiera nemozem za zamestnavatelom aby ma preradil.

Ale nervy mi tecu aj dnes, co som cely den doma a len zehlim a varim a z moja predstava ze budem spat aspon do dvanastej sa o deviatej rano definitivne rozplynula :S

Asi to moje priviazem k radiatoru az zacne behat, fakt sa neviem vyrovnat s tym, aby som takto obtazovala susedov.

• Nahlásit
  • Citovat
xzuzkax
20.4.10 16:45

Připojuji se k ostatním, až budeš mít vlastní dítě, tak to pochopíš. A buď ráda že nad tebou nebydlíme my :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
15672
20.4.10 16:46

no tak bude bušit do radiatoru, to je slyšet ve všech patrech stejně a nedá se zjistit odkud to jde :mrgreen: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2613
20.4.10 16:59

a nemůžeš se jít vyspat jinam? třeba k rodičům a tak? myslím, že aspoň po noční by to řešení bylo.
A pokud řekneš doktorovi, že děláš noční a už to dál nejde, tak ti ten papír napíše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
babi Zlopocasna
20.4.10 17:04

Rodicov mam 700 km a svokrovcov 300 km od nas. A na byt mame hypoteku a dva a pol roka sa nam tu naramne pacilo. Potom sa pristahovali tito :(

K doktorke idem az 29.4. ja viem, su to uz nie su ani dva tyzdne ale ten maly tyran dupe az do deviatej vecer, takze tak uplne sa ho aj tak nezbavim.

Ale vlastne som len chcela pocut nazory, este stale si myslim ze vychovat slusne dieta nemoze byt az taky problem .. na nas si susedia nestazovali ze dupeme (takze si chcem mysliet ze preto, ze sme nedupali) :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
23860
20.4.10 17:07

Hehehe, jsi mi připomněla, jak na mně jednou bušila sousedka, ať prej to miminko přestane plakat :roll: : Tak jsem řekla, ať mu to jde vysvětlit sama, že mi taky docela vadí, že řve a že bych se TAKY ráda vyspala :mrgreen: Holt úskalí paneláku no. Ale nemysli si, na samotě u lesa zas kvákaj žáby nebo řvou ptákové, to si nevybereš :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2613
20.4.10 17:08

dupat budete taky :-)
a málý tyran, to je silné, co budeš dělat až Ti to Tvoje bude nejen dupat, ale i brečet a bude Tě budit v noci? a nejen Tebe, ale pláč miminka může vzbudit dítě nad vámi… co pak budeš dělat?
nezlob se na mě, ale přečti si tuto diskuzi za dva roky a budeš se sama sobě smát. To nemyslím ve zlém :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama