Imunologické vyšetření - poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
monikaam
Povídálka 22 příspěvků 30.05.19 11:47
Imunologické vyšetření - poraďte

Ahoj holky, chodíme do CARU a čeká nás imunologické a genetické vyšetření. Četla jsme však, že existují dva druhy imunologického vyšetření - základní, což nám nabízí CAR. A pak nějaké podrobnější, které dělá např. MUDr. Malíčková v Praze. Máte nějakou zkušenost? Někde jsem četla, že když prý podstoupíte to základní v CARU, tak Vám pak to speciální už pojišťovna neproplatí. Nevím, o jaké částky se jedná. Ale na druhou stranu nevím, jestli by nás vzali rovnou na to speciální, když jsme nepodstoupili to základní. Snažíme se dva roky a mám za sebou jeden potrat. Zatím podstupujeme neúspěšně IUI. Prosím poraďte. Vím, že IVF je dost finančně náročné, tak proto se snažím zjistit co nejvíc informací. Děkuji :roll:

Reakce:
suzka1
Kecalka 292 příspěvků 2 inzeráty 30.05.19 12:15

S paní mudr. Malickovou mam zkusenost z CAR Iscare v Praze 7 Holešovicích a nevím, jestli jsem měla základní nebo speciální vyšetření, ale rozhodně se k ní objednejte na konzultaci. Je bezvadná a já díky ní mám jednovajecna dvojčátka :) V Podoli jsem se s imunitou take léčila, ale vsechno špatně - nepomohli a já přes rok brala léky, které mi nezafungovaly. Mimo jiné jsem stloustla 10kg :zed: Takze za mě jedině k pani doktorce. Jo a nic jsem neplatila!

Helca83
Ukecaná baba ;) 1158 příspěvků 06.06.19 16:53

Souhlas, urcite nevahejte a objednejte se k pani doktorce. Je mila a je profik, takze Vam napise jen takovy rozsah vysetreni, ktery budete potrebovat, a take jsem u ni nikdy nic neplatila. Pro srovnani jsem navstivila i jinou imunologii, a podle zadanky na krev jsem napocitala, ze mi tamejsi pani doktorka napsala vsetreni asi za 50 tisic zatimco Malickova snad jednu zkumavku, ale tu podstatnou, cenu ale nevim prze to bylo neco specialniho, co si delali sami v Gennetu
a nikoli v bezne laboratori. Tim mi pomohla k miminku :) Myslim ze pusobi v Gennetu a Iscaru.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 13:17

Já též dlouhodobě chodím k dr. Malíčkové, všichni na ni pějí chválu a nadšení, já to bohužel nemůžu sdílet. Paní doktorka mi lidsky nesedla, jakékoli komunikace s ní je obtížná - chápu, že čekací doby jsou dlouhé, ale jediný způsob komunikace je přes email, telefonicky dovolat se tam je nemožné, jen neustále urguji, aby mi zaslala výsledky, na vše se musím složitě doptávat, nikdy nedá informace jako celek, o vše nutno prosit, urgovat a upomínat…samozřejmě, že vše je třeba vydržet, reprodukčních imunologů je málo, a pokud ta léčba u ní k něčemu bude, tak samozřejmě budu ráda a vše dobré, ale chtěla jsem tím vším jen říct, že ne vše u ní je tak zalité sluncem jak se v diskuzích píše.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 18:47

Vidíš, a mně zrovna e-mailová komunikace vyhovuje velmi, šetří mi moře času, je přesnější, mám hned výsledky písemně… A odpovědi jsou obvykle velmi rychle, někdy je dr. píše i o víkendech a večer. Když to bylo potřebné, dostala jsem od ní i číslo na soukr. mobil a mohla jsem volat kdykoliv kdybych měla problém (ale nevyužila jsem toho). Asi si lidé mohou sednout a nesednout, to je jasné, ale já v Iscare nikdy žádný zásadní problém neměla, spíše jsem stále nadšená.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 18:47

Vidíš, a mně zrovna e-mailová komunikace vyhovuje velmi, šetří mi moře času, je přesnější, mám hned výsledky písemně… A odpovědi jsou obvykle velmi rychle, někdy je dr. píše i o víkendech a večer. Když to bylo potřebné, dostala jsem od ní i číslo na soukr. mobil a mohla jsem volat kdykoliv kdybych měla problém (ale nevyužila jsem toho). Asi si lidé mohou sednout a nesednout, to je jasné, ale já v Iscare nikdy žádný zásadní problém neměla, spíše jsem stále nadšená.

Helca83
Ukecaná baba ;) 1158 příspěvků 11.06.19 03:48
@Anonymní píše:

Ja souhlasim se slunecnici; a ani kdyz se ji na jeji email znovu preptam dalsim emailem, nikdy me neodbyla. Skoda ze Ti nesedi, ale kazda jsme jina.

Váš příspěvek
Reklama