Jakou influencerku z Instagramu nemáte rády?

4.6.20 22:32

Influcerku z instagramu

Jake influcerku na Instagramu nesnasite? Já uprimne skoro celou škálu těch maminek co doporučuji produkty jen aby je dostali zdarma jednou se tím namažou a věc jim tam leží v rohu pak celej zivit. ????Proč je nesnasite? A jaké konkrétně? Přijde vám taky někdy že lidé s 2000 a více sledujícími že si hrou nad normální lidi a na to co nejsou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26248
4.6.20 22:36
@Anonymní píše:
Jake influcerku na Instagramu nesnasite? Já uprimne skoro celou škálu těch maminek co doporučuji produkty jen aby je dostali zdarma jednou se tím namažou a věc jim tam leží v rohu pak celej zivit. ????Proč je nesnasite? A jaké konkrétně? Přijde vám taky někdy že lidé s 2000 a více sledujícími že si hrou nad normální lidi a na to co nejsou?

Já nesnáším obecně lidi, co neumí ani skloňovat a musí na ten internet furt něco psát :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56090
4.6.20 22:38

Jak člověk může nesnášet někoho jen proto, že ho vidí na displeji telefonu???
A víš, že je sledovat nemusíš? :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24543
4.6.20 22:39

Sleduju jen ty co mám ráda, ty co nesnáším nesleduju :nevim: A vůbec jsem si to dost pročistila, hodně to ušetří čas, doporučuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2122
4.6.20 22:39

Já tohle nesleduju a ani nechápu proč to někdo sleduje :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56090
4.6.20 22:40

A hlavně anonym, proč??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12823
4.6.20 22:44

Mi zase vadí lidi, co nedokážou napsat svůj názor pod svým nickem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26248
4.6.20 22:46
@Petra Z píše:
A hlavně anonym, proč??

Asi nějaká zhrzená inflůercerka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56090
4.6.20 22:48

@Russet asi :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
251
4.6.20 22:50

Kdo mi neni sympaticky, na toho nekoukam. Nevim proc bych ho mela nesnaset. A jestli nekdo doporucuje produkty za penize aniz by je poradne vyzkousel, tak kazdeho vec jak se zivi a na co ma zaludek..Ja osobne, kdyz me neco zaujme si to hned nejdu koupit jen ze to placla nejaka blogerka, ale jeste si o tom neco prectu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
4.6.20 23:05

Na to je život moc krátkej, zabývat se někým, kdo mi nesedí. Sleduju jen ty, co mě baví a ještě jsem si nepořídila jediný produkt, co nějaký influencer doporučil. Dám spíš na zdravý rozum :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17411
4.6.20 23:10

Tak je nesleduj, me tvuj prispevek prijde jako čirá závist :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8595
4.6.20 23:12

Mám ráda všechny :lol: nemám totiž instagram a nikoho nesleduji. Influencerku žádnou tudíž neznám a nemůžu je tudíž nesnášet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.20 23:14

@Kriss Tina ja nezavidim. Co mám závidět? Že dostanou nejake mýdlo zdarma? To ne já spíš žijí reálném životem než sociálním. Mě jen zajímala názor ostatních lidí jak oni vidí influsrandy nic víc. :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.6.20 23:20

@Russet já se svejma 200 sledujícími jsem hrozně zhrzena influsranda. :joy: :joy: :hugging:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama