Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@Lama Lama ale souhlasíš a ptáš se podle svého stavu v době porodu, ne? Je hezké, že si to člověk může přečíst doma, ale podpis měsíc dopředu nedává smysl.
@Knihomyš píše:
@Lama Lama ale souhlasíš a ptáš se podle svého stavu v době porodu, ne? Je hezké, že si to člověk může přečíst doma, ale podpis měsíc dopředu nedává smysl.
Ale ty nepodepisuješ měsíc dopředu, jen ty papíry dostaneš a odevzdáváš při příjmu k porodu. Naopak, mě přišlo v pohodě, že jsem si to v klidu přečetla, zeptala se při dalších poradnách, na co jsem potřebovala, v klidu zaškrtala, co chci a ne (mediky, nahlížení do dokumentace, druhy analgezie….). A znovu - musíš souhlasit mimo jiné s přijetím do porodnice, bez Tvého souhlasu tě nesmí přijmout.
Kde přivedete na svět své miminko?
Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.