Inofolic combi při RS

Anonymní
11.12.19 18:11

Inofolic combi při RS

Ahoj mám RS a nadváhu a snažíme se o druhé.
Stav RS mám stabilní a doktorka doporučila.

Na gynekologii vše ok. Bohužel mám jinou lékařku a ta mi řekla ať beru jen kyselinu listovou, že to bude stačit.

Bylo mi známou doporučeno koupit si právě ten inofolic combi, že „pro nás obézní je to jeden z mála léků co zabírá a, že je to právě vhodné i pro nemocné. “

Takže můj dotaz zní…
Pomohl vám? Je zde někdo s RS kdo bere? Nebo jaké „podporující vitaminy“ pomohly.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33
11.12.19 18:41

Ahoj :) Já mám RS, beru listovku a dvojitou dávku vitamínu D- ten teda i mimo těhotenství, neskutečně mi pomáhá, mám po něm víc energie.

Snažili jsme se rok a půl, pracuju na klinice repro medicíny a tam jsem řešila i různá vyšetření atp, jediné co mi bylo doporučeno je listovka.

Nakonec nejvíce pomohlo začít plánovat i jiný věci, než jen miminko. No a po půl roce časovaného styku se nakonec zadařilo :) Přeju ti hodně štěstí, s miminkem i s RSkou!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 19:11

Taky mam rs a listovku jsem tedy zacala brat az kdyz jsem zjistla ze jsem tehotna. 6. Tyden. Nebylo to uplne planovane, ikdyz jsme spolu byli mnoho let. Nejsem tedy obezni. Ditko je zdrave, uz skolak. Vit D beru tak obcas, kdyz si vzpomenu. Tak si ho jdu vzit, uz jsem aspon mesic nemela. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat