Inseminace - jste na tom podobně?

Anonymni
18.12.08 12:37

inseminace

:) Ahoj holky tak jsem byla v sobotu na tý inseminaci dalo se to vydržet je to nepříjemný a taková chvylková bolest ale jinak vše ok ted mam 3 týdny čekat a pak si udělat test ,no zatim necejtim žádný změny ale to je asi ještě brzo doufám že se to povede.Tak kdyžtak napište at vim co je u vás nového.Tak zatim papa

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
19.12.08 12:48

inseminace

Ahoj holky, tak mi je dneska nák divně a začalo mě bolet břicho pochybuju že takhe vypadaj příznaky těhotenství spíš to vypadá na to že to dotanu.Máte někdo skušenosti jak je po inseminaci?Zejtra to bude teprve týden tak navym co si o tom myslet.Tak pa a napište někdo :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
VERONIKA
19.12.08 12:53

Já mám zkušenosti s IUI!
Nikdy mě při inseminaci nic nebolelo, ani zákrok ani nic jiného!
Mě bylo po IUI taky hodně špatně a myslela jsem si, že to dostanu, ale nakonec se nám zadařilo - viz. metřík!
Proč máš tetsovat až za 3 týdny???
Mě řekli, že mám přijít za 14 dní na KO a že mi vezmou krev, teda pokud nedostanu MS!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.12.08 13:17

inseminace

A to ti bylo divně už ten první týden?Já jsem byla v Liberci a oni říkali že ten test až za 3 týdny ale důvod nevym.Za jak dlouho se dá zjistit těhot.po inseminaci?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.12.08 13:19

inseminace

Jo a ještě mi říkali že si test mám udělat i když dostanu MS.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.12.08 13:24

inseminace

A kolikrát jsi byla na inseminaci a zadařilo se? My jsme oba ok ale to boleni břicha mě docela děsí už jsem náká unavená s toho lítání po doktorech.K tomu ještě u nás v práci propouštěj takže mam smlouvu do konce března a pak si musim hledat nákou práci no moc bi jsem si přála miminko už je to dlouhá doba.A co ty jak to probíhalo u tebe?

• Nahlásit
  • Citovat
VERONIKA
19.12.08 17:02

Já jsem byla na IUI 3×, poprvé se nám zadařilo, ale o mimi jsme přišli, podruhé to bylo bez úspěchu a napotřetí se nám zadařilo, tak snad už bude všechno v pořádku!
Při prvním pokusu jsem měla pozitivní TT už 10. den, z krve taky výsledek pozitivní, ale pak přestalo stoupat HCG!

My jsme s manželem taky úplně zdraví a máme spolu chlapečka, ale teď se prostě nějak nedařilo!
Po té poslední IUI mi bylo špatně už od druhého dne, strašně mě bolel podbříšek a břicho celkově, pak začaly ještě prsa a výsledkem byly //!!!

Já bych ti odepsala i dřív, ale když píšeš jako Anonymní tak se neodesílá upozornění na nový příspěvek!!!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.12.08 17:25

inseminace

To je mi líto hlavně že se ti aspon zadařilo.No jsem zvědavá jak to dopadne u mě břicho pořád bolí a i trochu žaludek kéž bi to bylo mimi.Moc děkuji za odpověd.Já nevim jak si u sebe zadat to jméno skoušela jsem to ale nepodařilo se mi to.Tak papa a já ti pak napíšu co je nového :D

• Nahlásit
  • Citovat
VERONIKA
30.12.08 21:26

Ahoj, tak co, už jsi testovala???
Na IUI jsi byla 13. 12. jestli jsem to dobře pochopila!
Jak to s tebou vypadá? DOufám, že se Vám zadařilo a jsi těhulka!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
6.1.09 17:20

inseminace

Ahojky, bohužel se nezadařilo dneska jsem byla na ultrazvuku a v sobotu půjdu na druhý pokus už sice vim co mě čeká ale jsem stejně nervozní prej skusíme tři pokusi a pak umělí mám pocit že je to pořád dokola snad se to konečně podaří.Jinak od tý inseminace špinim není to furt a trvá to vždycky tak 2dny dr.říkal že se to stává.Tak zatim papa a napiš nevíš jestli je tady někdo kdo otěhotněl při 2inseminaci

• Nahlásit
  • Citovat
1008
6.1.09 17:33

inseminace

Ahoj Veru ,tak jsem se skusila přihlásit tak snad se zadařilo.Tak pa a napiš :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
6.1.09 17:51

To je super, že jsi se zaregistrovala!
Mrzí mě, že vám IUI nevyšlo, ale neztrácej naději - oni říkají, že při každém pokusu se šance zvyšují a prý bývá nejúspěšnější 3. pokus!

Nechceš se přidat k nám do diskuse? Holky jsou tam super a určitě tě rády příjmou a poradí ti!!!
Tady máš odkaz:

http://emimino.cz/modules.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
1008
7.1.09 08:23

inseminace

Ahoj Veru,určitě se tam k vám přidám.Chtěla jsem ti napsat už včéra ale občas nám zlobí internet začal fungovat až dneska.Tak zatim papa :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Monika Neshodova
2.11.11 16:14

Inseminace

Ahoj holky,jsem 9 den po Inseminaci a mám takový divný pocit,že to nevyšlo.Mám pocit že Mi přijdou menzes,jaké máte zkušenosti Vy?Budu ráda za odpověd.

• Nahlásit
  • Citovat
gynevra
23.2.12 08:24

Inseminace

Ahoj tak to tu čtu co pisete a pujdem take na inseminaci mam špatnou ovulaci a dostavam leky nevim jestli se nam to podari jsem z toho už špatna porad litame po lekarich a nic :,(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama