O hodně mladší partner :-)

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Barushacek
Kelišová 6702 příspěvků 29.11.08 14:53
O hodně mladší partner:-)

Ahoj maminy!

Naše dceruška má tatínka o 12 let mladší než je maminka.
Je tady ještě nějaká taková mamča??
Pojďte pokecat!! :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
Reakce:
Desty
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 29.11.08 15:16
věk

Moje švagrová má partnera staršího o 35 let. Je stejně starý jako tchán - tak se jim vždy smějeme jak si budou říkat :-)

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 29.11.08 15:18

Ahoj
tak my jsme jen o sedm let ale drive jsem mela pritele a ten byl o 12 let mladsi nez ja :wink:

Barushacek
Kelišová 6702 příspěvků 29.11.08 15:29

tAK NÁŠ TATÍNEK JE MLADŠÍ O 12 LET..OUVa caps lock.. :lol: :lol:
A v poho Tami?? :wink:

Barushacek
Kelišová 6702 příspěvků 29.11.08 15:48

jsem asi mimo,když píšu 2× o kolik máme mladšího taťku,omlouvám se.. :wink: to bude věkem anebo kojodemencí.. 8) :lol:

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.08 17:26

Tchýně má, teda teď už měla o 14 let mladšího manžela!

Zlatuska
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 29.11.08 19:30

kamarád má o 13 starší ženušku!
Pokecat s tebou o tom sice sama za sebe nemůžu, protože my s manželem spadáme do „klasického průměru“ aneb manžel mírně starší, ale fandím Ti :lol:

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.08 19:33

Jo a tchán má taky cca o 15 let mladší manželku, ale já si osobně myslím, že je celkem rozdíl jestli se jedná o mladšího muže nebo ženu!

Barushacek
Kelišová 6702 příspěvků 29.11.08 19:56
:-)
lucka25
Ukecaná baba ;) 2431 příspěvků 29.11.08 20:17

Moje máma měla o 12 let taky mladšího manžela :wink: tak držím palečky

stanuska
Echt Kelišová 8671 příspěvků 29.11.08 20:56

Ahoj,
můj manžel je o pět let mladší,v roce 1999,kdy jsme se v lednu brali mu bylo 19let a v září se nám pak narodil syn.Brali jsme se po ročním společném bydlení,já už měla skoro roční dceru,když jsme se seznámili a tak jsme dospěli do stadia,kdy jsme se museli rozhodnout,zůstat spolu a dát našemu společnému žití nějaký řád,nebo se rozejít,dcera totiž sama od sebe řekla manželovi,že je takový její tatínek.A tak jsme se vzali a ani po deseti letech od svatby a jedenácti letech co jsme spolu nelitujeme,tuším ani jeden. :wink: :lol: :lol: Teď čekáme čtvrté mimčo holčičku a moc se na ní těšíme. :wink:
 Stáňa

PS:někdo je dospělý v 19 letech a někdo není ani ve čtyřiceti. :lol: :lol: :lol:

Barushacek
Kelišová 6702 příspěvků 29.11.08 21:18

STÁŇO.to je nádherné storry.Fakt.A čtvrté dítko..jste pašáci.No já mám děti tři.Zatím stačí,ale nikdy neříkej nikdy.

andela
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.08 07:50

můj ta´tka je o 6 let mladší než mamka. Sic by se dalo říct že se to stratí … ale není to tak. Mámě bylo už 41, tátovi 35. Teď je mámě 57 a taťkovi 51. Když to tak vezmu je to fajn že je mladší, bo to není hnusnej nerudnej dědek ;) ale ještě junák, a strhává s sebou i mamku, která by jinak (si myslím) opravdu a pořádně zbabkovatěla být sama nebo mít chlapa staršího.

Ségra měla o 20 let?? tuším staršího chlapa … jí bylo cca 19 když se vdávala, on byl o rok mladší než naše máma. Mají spolu 3 děti a už dávnou spolu nejsou, bo švagr prostě zdědkovatěl … kašlal na všechno. Tož tak …

andela
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.08 07:53

mmch asi fakt záleží kdo je tím starším a kdomladším … ono se to asi v tom „nladém“ věku ztrazí (myslím rozdíl) horší to je když už jeden dospěje skoro do důchodu a ten druhý je pořád mla´doch ;).
Mě se děsně líbí, jak máma na taťku děsně žárlí :D A taky ho nechtěla že je mladší, ale my jsme si ho s mladší ségrou adoptovali ;).

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.08 08:18

Barushacek - v žádném případě jsem see tě nechtěla dotknout!!!!
Záleží s kým si člověk rozumí a s kým je šťastný!!!

Já to jen vidím z obou dvou stran, víš!!!
Ten chlap prostě stárne trošku jinak a nějak pomaleji - každý věk u chlapa je něčím zajímavý a přitažlivý, ale čas u ženy je bohužel nemilosrdný!!!

Tchán je super, mají s manželkou dceru a strašně se jí věnují - jezdí na kolečkových bruslích atd. - tchán prostě šíleně omládl a ten věkový rozdíl není až tak znatelný!!!!

Tchýně si před 3 lety vzala podstatně mladšího manžela, vykašlala se na méno manžela a na jeho bratra - zdědila šílené prachy a všechno rve do svého miláčka - auto za 2,5 mega, nový barák s bazénem, zahradu upravenou architektama atd. atd.! Nás s 3 měsíčném miinkem vyhodila z baráku co se měl přepisovat na manžela a prodala ho, ale to jiná historie! Ten její kretén si nepřeje aby jí malý říkal babičkoa musel jí říkat Marcelko 8O 8O 8O , protože ona je přece Marcelka a je strašná mladice (jí je 52 a mu bude 38) - přestali jsme se stýkat, protože jí začalo pořádně šplouchat na maják!!! Rok se s rokem sešel a jsou to cca 3 týdny co se na ni vys… a odešel k holce co má 30!
U nich je teda ten rozdíl hoooodně znatelný, vypadá jako jeho matka a ne manželka!

Ale jak říkám, záleží na každém jak mu to pasuje a jak si ti dva rozumí!
Je to jen, že každý člověk to vidí jinak!
Když si rozumíte tak je tu super a moooc ti přeji aby vám to vydrželo opravdu co nejdýl :srdce: :srdce: :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >