Reklama

Insolvence a auto

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 21:03
Insolvence a auto

Jsem v insolvenci a teprve nyní jsem se přiznala příteli jenže on na mě přepsal auto, já to tenkrát když mi insolvenci žádala pochopitelně neuváděla takže nefiguruje v papírech. mam to nechat tak nebo se na to nemůže přijít. vim že se má veškerý majetek hlásit. ale jak by to správce zjistil? Moc

Reklama

Reakce:

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 04.02.18 21:15

Pokud ti na to přijdou mohou ti insolvenci zrušit, protože de facto zatajuješ majetek, jehož prodejem můžeš uspokojit věřitele. Výjimka by byla kdyby jsi ho využívala jako nutný prostředek k získání příjmů. Třeba by jsi dělala taxikáře nebo se prostě v práci bez něj neobešla. A také záleží jak plníš splátkový kalendář. Pokud máš příjem a srážky v takové výši, že zvládneš zaplatit veškeré pohledávky je možnost, že by ti ho nechali.

Sojkka
Ukecaná baba ;) 2419 příspěvků 05.02.18 01:37
@Anonymní píše:
Jsem v insolvenci a teprve nyní jsem se přiznala příteli jenže on na mě přepsal auto, já to tenkrát když mi insolvenci žádala pochopitelně neuváděla takže nefiguruje v papírech. mam to nechat tak nebo se na to nemůže přijít. vim že se má veškerý majetek hlásit. ale jak by to správce zjistil? Moc

Když to víš, tak se podle toho řiď. Dostala si šanci se vyhrabat z dluhů a přesto chceš riskovat pád až na samé dno. :zed:

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 05.02.18 06:32

A neprodává se majetek jen v pripade konkurzu? Nevim, jen me to napadlo, ale každopádně pri žádosti o insolvenci mas uvádět veškeré pravdivé údaje. Může to pak být brano jako podvod

Gabulle
Ukecaná baba ;) 2324 příspěvků 20.02.18 21:31

Auto muzes klidne mit. Ale… Pokud jsi zadala o oddluzeni a auto jeste tankrat na tebe psano nebylo, je to problem, pokud jsi auto dostala, tvoji povinnosti je jej zpenezit a penize odevzdat jako mimoradny prijem. Pokud sis na nej byla jakoby schopna nasetrit z toho co ti po srazkach zbyva, muzes si koupit co chces, i auto. Pokud na tebe pritel auto napsal jeste pred schvalenim, je problem ze jsi to do navrhu neuvedla, nic mene pri schvaleni splatkovym kalendarem se movite veci nezabavuji, ledaze by to auto melo jo vysokou hodnotu. Pokud jde napr o auto do 5OOOO nikdo by se tim nezaobiral. Nicmene spravce celkem pravidelne kontroluje vsechny mozne registry kvuli majetku, takze byt tebou, obeznamila bych jej s danou situaci

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >