Internet Explorer a jiné prohlížeče

zuzukaa
22.7.11 17:29

internet explorer (64gb)

ahoj zase mam problem prosim vas o radu dcera mi vymazala internet explorer ten co sem mnela us v pc a jedinej co sem nasla tak je to internet ale uplne jiny vzhled nes sem mnela je pomaly atd kdys sem si chtela stahnout ten svuj stary tak mi to pise ze to nejde nevim z jakeho duvodu prosim chci ten svuj stary internet co mam delat v pc sem ho nikde nenasla

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

zuzukaa
22.7.11 17:39

tak sem uš sem se naštvala a nainstalovala googl chrome jak mam trvale explorer vymazat? je naky lepsi prohlizec nes googl?

• Nahlásit
  • Citovat
604
22.7.11 17:59

Ahoj-lepší než Google chrome nic není-nenáročný, rychlý.Mozzila je taky dobrá,ale už má větší nároky na systém. Ale také je to věc vkusu-každý má ten svůj oblíbený a nedá na něj dopustit. A Explorer vymazat nejde-je součástí Windows-pouze v 7 je možnost v „odinstalovat program“ zapnout nebo vypnout součásti systému Windows-je to v té nabídce úplně nalevo.Tam najdeš Explorera a zakážeš ho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24467
22.7.11 20:14

Já mám Operu…

Jinak zkus pohledat přes Start - Hledat, on někde bude :lol: (nevím, jaký máš Windows).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
604
22.7.11 20:25

Jo a to jsem ještě chtěla napsat-jestli jsi nainstalovala nový Explorer,tak ten starý se automaticky přemazal a už ho tam prostě nemáš-jen ten nový.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22993
25.7.11 15:36

já už jedu taky jen přes google chrome, nastavila sem si ho jako výchozí prohlížeč a starý IE jsem tam někde nechala ležet v počítači :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama