Internetový obchod - Slůně dětský obchod - zkušenost?

Nada Koukalova
21.1.10 17:44

Internetový obchod

Má tady někdo zkušenost s nákupem přes internet u firmy Slůně dětský obchod? Zajímá mě, jestli třeba není problém s reklamací?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

TehotnaTerezka
21.1.10 17:51

zkusenost mam dobrou - reklamovala jsme u nich pleny a bez problemu :)

• Nahlásit
  • Citovat
1698
21.1.10 18:29

Ja mam taky dobrou zkusenost. Objednavali jsme teda jen fusak a par drobnosti, ale zbozi prislo rychle a neposkozene. A to bylo pred Vanoci. Jak je to u nich s reklamaci, bohuzel neporadim..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2072
21.1.10 19:17

aho zrovna dneska mi došla od nich autosedačka vše ok.Když věděli, že se zboží opozdí poslali mi mejl předem aby mě informovali takže sem byla spokojená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5408
21.1.10 19:32

Myslíš tento : http://www.slune-cz.cz/kocarky/
tak jen dobrý!!! Kupovala jsem u nich sporťák Jané, tem mi osobně přivezl a když jsem potřebovala reklamovat brzdu, tak pan majitel přijel osobně, vyzvedl a zase osobně přivezl opravený kočár :dance: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17042
21.1.10 19:41

mám také dobrou zkušenost, teda pouze s koupí, ne s reklamací, ale vše bylo v pořádku. Neměli zboží na skladě, ihned odpověděli, omluvili se a do týdne odeslali. Zboží přesně jak jsem si přála. Takže zatím spokojenost :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
21.1.10 19:43

Taky v pohodě, kupovali jsme sedačku a bez problému. S reklamací nemám zkušenosti.
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17225
21.1.10 21:17

Taky jen doboru zkušenost. Kupovali jsme tam dětskou postýlku s matrací. Vše přišlo OK a velmi rychle :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.10 23:46

Ahoj, my tam pred porodem byli docela casto (osobne, mame to kousek) a dobry, pan je prijemnej, neco jsme pokoupili, neco objednali pres net a pak tam dosli, jednou snad i neco menili :wink:
Takze za nas ok..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.10 23:48

já jsem taky spokojená s tímto obchodem :) už jsme tam objednávali 2× a výdycky super :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nada Koukalova
22.1.10 09:21

Díky za reakce. Já mám jen strach jak to bude, když si tam třeba objednám kočár a pak se s ním stane něco, na co se vztahuje reklamace. Bydlím totiž cca 100 km od Prahy. Uvidím, ještě to promyslím…

• Nahlásit
  • Citovat
19747
22.1.10 15:09

Ahoj my máme ze slůněte autosedačku a měli jsme i hopsadlo a vše s nákupem bez problémů. Myslím, že by neměl být problém ani s reklamací :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
307
8.2.15 13:53

Ahojky, chtela jsem se zeptat, jestli nahodou nektera z vas nenina strance zaregistrovana a nevi, jaka sleva se posila na nakup prckum k narozeninam… diky moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama