Internetový obchod- komplikace -poraďte

353
29.4.21 16:02

Internetový obchod- komplikace -poraďte

Ahoj, potřebovala bych poradit. Objednala jsem si přes net nějaké hračky pro děti. Furt nic, žádný email, kontaktovala jsem paní, která mě zjistila, že omylem vyměnili palety a paletu co byla pro PPL vzala Česká pošta a teď budou čekat cca 2 týdny, než jim balíčky vrátí. Paní mi nabídla variantu - na skladě mají všechno, krom jedné hračky ( no. zrovma tu, kterou jsem chtěla nejvíc a byla nejdražší) tu prý už nemají. Tak mi nabídla, že jestli chci, pošle mi všechno znovu a tu hračku co nemají tak dopošle až to vrátí ta pošta. Tak jsem na to kývla no, v zápětí mě přišel email, že předali balík dopravci, ale s celkovou dobírkou ( i s tou hračkou co v balíku není) Ta hračka je psaná i ve faktuře. No a já mám strach a nemám žádnou jistotu, že když hračka nepřijde dodatečně, jak to dokážu? Fakturou se nebudu moct ohánět, protože v té faktuře ta hračka je.. tak co. teď? Mám věřit a doufat? nebo co mám dělat? Teď už mi telefon nezvedají, na email taky zatím neodepsali. Balík už má tedy přepravce a já se bojím, že když balík nepřevezmu, že poruším nějaké podmínky a budu muset platit pokutu. Tak teď babo raď :nevim: Ach jo, to je furt něco..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8314
29.4.21 16:08

Asi bych nechala balík uložit na depo, nebo změnila doručeni o par dni později a snažila se to dořešit s prodejcem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14610
29.4.21 16:09

Neporusis. Pokud mas objednavku zaplacenou predem, tak jaka dobirka???
Nebo jsi delala objednavku druhou? A za tu prvni ti vrati penize? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
29.4.21 16:14

Teď mi paní volala a řekla, že jak spěchala dát vše do balíku a předat to ještě dnes rychle dopravci, tak zapomněla na tu dobírku, ale že se nemám bát, že mi dává svoje slovo
Že neexistuje, že by vzali vyšší dobírku a neodeslali co mají. A že to má na stole v urgentu a obratem tu hračku dopošlou pátek nebo pondělí. Tak já nevím no, p*del bude, až fakt přijde, ale i s dobírkou. (kterou platit nemám, když jsem to logicky platila v balíku předešlém) 😄 😄 😄 to už by mě fakt trefilo 😄 No asi to teda zaplatím v prvním balíku a budu doufat, že ta hračka dorazí a BEZ dobírkového :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
29.4.21 16:15

@cecetka Né, neplatila jsem předem. Objednávku mám na dobírku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7980
29.4.21 16:18

@cecetka nepíše nic o tom, že to platila. Prostě ji poslali část objednávky za plnou dobírku a neví, jestli ji pak pošlou i tu poslední věc.

Já bych se na to vyprdnul na takový ksefty. Mají poslat dobírku na to zboží co je v balíku a pak poslat zbytek znova. Pokud jsi tohle jasné nepotvrdila, tak bych to nepřebíral a nechal poslat zpět.

A že vzal dopravce jinou paletu se stát může, ale to zjistí jak to dovezou na depo a ihned by to měli vrátit zpět. Nesmysl že to někde bude stát 14 dní. To je kec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14610
29.4.21 16:19
@Anet 123 píše:
@cecetka Né, neplatila jsem předem. Objednávku mám na dobírku.

Aha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
29.4.21 16:22

@Cenarius Ano, přesně takhle to je. Teď mi paní volala a dala své slovo. A že tu hračku mají ma druhém skladě, tak ji pošlou obratem zítra nebo v pondělí. No, jako nevím no, obchod vypadá dobře, koukala jsem na podmínky apod. Mají tam tel. čísla, email, všechno. Paní volala zpět a komunikujou a ubezpečila mě. Tak nevím no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
29.4.21 16:24

@Cenarius No říkala, že Pošta bude trvat déle, že příští týden to určitě nebude. Ale pak mi volala a říkala, že hračku mají ma druhém skladu a pošlou ji. A ten balík co jim pošta vrátí tak už posílat logicky nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3827
29.4.21 16:27

Rozhodně pokud dopravce přijede s vyšší dobírkou, tak bude chtít jí od tebe celou zaplatit. On nehraje na to, že já se domluvila s eshopem, že zaplatím o xx Kč míň. A nespoléhala bych se na paní, co slíbila. Hlavně to doposílání je celkem na prd. Já bych počkala, ať mi pošlou jí znovu celou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
29.4.21 19:37

@mamina2017 To nejde, tu objednávku ( bez té jedné hračky) už má GLS a nejspíš zítra dorazí. To, že po mě bude chtít celou částku, vím. To je jasné. Vyzvednu to a prostě budu čekat, jestli pošlou tu poslední hračku tak, jak jsme domluvený. Samozdřejmě s dobírkou 0 ( případně jen dopravu) jestli přijde, ale s normální cenou (kterou jsem přitom už za hračku platila v prvním balíku) tak má smůlu a nevyzvednu to. Což teda doufám, že nenastane a druhý balíček přijde normálně s dobírkou 0,– no, uvidíme..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
29.4.21 19:48

Mně se to teda úplně nezdá. Stát se to může, pokud je to nějaký renomovaný eshop, tak budiž. zkusila bych jim věřit… Ale pokud je to nějaký pofidérní obchod se špatnýma recenzema, byla bych hodně opatrná.
To doposlání chybějící hračky by ti měli automaticky dát zdarma, není tvoje vina, že to takhle zmrvili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3345
29.4.21 20:32

Nahrávej si hovory

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3827
29.4.21 20:32
@Anet 123 píše:
@mamina2017 To nejde, tu objednávku ( bez té jedné hračky) už má GLS a nejspíš zítra dorazí. To, že po mě bude chtít celou částku, vím. To je jasné. Vyzvednu to a prostě budu čekat, jestli pošlou tu poslední hračku tak, jak jsme domluvený. Samozdřejmě s dobírkou 0 ( případně jen dopravu) jestli přijde, ale s normální cenou (kterou jsem přitom už za hračku platila v prvním balíku) tak má smůlu a nevyzvednu to. Což teda doufám, že nenastane a druhý balíček přijde normálně s dobírkou 0,– no, uvidíme..

Na to bych nepřistoupila. Abyses pak nehadrkovala.. Dokud nepřebereš, tak to jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
29.4.21 21:37

@Karamba2020 Já objednávala poprvé, ale třeba tady někdo obchod zná a má více zkušeností.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat