Láká mě práce společnice

Anonymní
29.4.21 11:14

Láká mě práce společnice

Ahoj.
Už delší dobu mě láká představa pracovat jako společnice. Je mi čerstvě 22 let, jeden sex za peníze už mám za sebou (už je to asi třičtvrtě roku zpátky). Mám ráda sex, více si rozumím s muži než se ženami.
Chci si touto formou zároveň užívat, nehledám vážný vztah, popravdě ho ani nechci.
Jaký na to máte názor? Šly byste do toho?
Poprosím ponechat anonym.
N.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16680
29.4.21 11:23
@Anonymní píše:
Ahoj.
Už delší dobu mě láká představa pracovat jako společnice. Je mi čerstvě 22 let, jeden sex za peníze už mám za sebou (už je to asi třičtvrtě roku zpátky). Mám ráda sex, více si rozumím s muži než se ženami.
Chci si touto formou zároveň užívat, nehledám vážný vztah, popravdě ho ani nechci.
N.

Tak pokud váháš mezi nezávazným sexem zadarmiko a nezávazným sexem za peníze, tak je to jasná volba ne? :mrgreen: Já bych se jen bála toho, jaká sorta mužů se pohybuje na webech, kde se takhle slečny nabízejí.. Úplně bych nestála o nějakýho upocenýho prasáka, co si nemůže štrejchnout zadarmo jako normální chlap, a co mě v závěru ještě obere o peněženku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9030
29.4.21 11:23
@Anonymní píše:
Ahoj.
N.
Šla bych do toho všema 10.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7955
29.4.21 11:24
@Anonymní píše:
Ahoj.
N.

Ukaž fotku/y a uvidíme co se s tím dá dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5328
29.4.21 11:29

A jak si představuješ? Ona představa a pak realita může být uplně jiná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5266
29.4.21 11:32

V pohodě, akorát počítej s tím, že budeš občas okradená, občas zmlácená a klienti zpravidla rozhodně nebudou vyvonění gentlemani. A až jednou budeš mít zájem o vážný vztah, patrně neseženeš nikoho normálního (pokud nebudeš lhát). Tuhle minulost většina chlapů nerozdejchá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1061
29.4.21 11:33
@Anonymní píše:
Ahoj.
N.

Sex za penize uz mas za sebou, problem s tim nemelas, takze jako devka (nemyslim to slovo nijak hanlive, ani urazlive ) pracovat muzes.

Jestli mas na to pracovat jako spolecnice, to posoudit nemuzu.

Jen by ti melo byt jasne, ze mezi devkou a spolecnici je obrovsky rozdil.
V klientele je tam rozdil samozrejme taky.

Příspěvek upraven 29.04.21 v 11:34

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2811
29.4.21 11:34
@blobfish píše:
V pohodě, akorát počítej s tím, že budeš občas okradená, občas zmlácená a klienti zpravidla rozhodně nebudou vyvonění gentlemani. A až jednou budeš mít zájem o vážný vztah, patrně neseženeš nikoho normálního (pokud nebudeš lhát). Tuhle minulost většina chlapů nerozdejchá.

Když ona si to každá představuje jak z filmu Pretty women.:-))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8224
29.4.21 11:35

Oni zase nekde opakovali Pretty woman ;)???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22021
29.4.21 11:35
@Anonymní píše:
Ahoj.
N.

Určitě to zkus. Taky jsem to zkusila, nikdo o tom neví. Chvíli jsem dělala jen tanečnici a potom jako společnice, měla jsem celkem 12 mužů za peníze
Začala jsem v 18ti tančit v jednom klubu v Plzni, potom ta společnice. Měla jsem od 16ti přítele, nebavilo mě to, rozešla jsem se s ním a šla jsem do Plzně zkusit nový život. Tato moje kariéra :mrgreen: trvala dva týdny i s cestou. Někteří muži byli stáří, nechutní prasáci, proto jsem s tím skončila. Zkušenost dobrá, peníze pro mě jako sotva dospělou úplně luxusní. Potom jsem se k příteli vrátila a byli jsme spolu roky. Vůbec nikdo o tomto neví, přísně si to tajím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1061
29.4.21 11:36
@unuděná píše: …co si nemůže štrejchnout zadarmo jako normální chlap

Nekdy je „zadarmo“ VYRAZNE drazsi nez za penize :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16680
29.4.21 11:37

@Klopotkova Klopotková klobouček, žes to nedala anonymně :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1061
29.4.21 11:39
@Klopotkova píše:
Určitě to zkus. Taky jsem to zkusila, nikdo o tom neví. Chvíli jsem dělala jen tanečnici a potom jako společnice, měla jsem celkem 12 mužů za peníze
Začala jsem v 18ti tančit v jednom klubu v Plzni, potom ta společnice. Měla jsem od 16ti přítele, nebavilo mě to, rozešla jsem se s ním a šla jsem do Plzně zkusit nový život. Tato moje kariéra :mrgreen: trvala dva týdny i s cestou. Někteří muži byli stáří, nechutní prasáci, proto jsem s tím skončila. Zkušenost dobrá, peníze pro mě jako sotva dospělou úplně luxusní. Potom jsem se k příteli vrátila a byli jsme spolu roky. Vůbec nikdo o tomto neví, přísně si to tajím.

Neda mne to, musim se zeptat :mrgreen:

Prameni tvoje potreba mit stareho, vyzraneho, poticihose, z hubysmrdiciho milence z teto zkusenosti z mladi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22021
29.4.21 11:40
@unuděná píše:
@Klopotkova Klopotková klobouček, žes to nedala anonymně :palec:

Ještě bych dodala, že mě nikdo neokradl, ani nezmlátil. Bylo to v night clubu přímo na náměstí a přísně nás hlídali bodyguardi.

Příspěvek upraven 29.04.21 v 11:42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22021
29.4.21 11:40
@carsin píše:
Neda mne to, musim se zeptat :mrgreen:Prameni tvoje potreba mit stareho, vyzraneho, poticihose, z hubysmrdiciho milence z teto zkusenosti z mladi?

Vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat