Interupce 6. týden

29
19.5.21 20:08

Interupce 6 tyden

Dobry vecer,
Probehly zde diskuze, ale prosim prosla jste nekdo interupci v 6 tydnu formou prasku? Ja mam ted za sebou prvni davku 4,a nic se zatim nedeje, i kdyz jsem cetla, ze druhy (2) se projevi priznaky! Coz clanky byli 2 tak se chci v tomto roce zeptat zen jak na tom byly ony, a jesli vysledek byl 100% ci jste musely jit na to co ja nechci, kdyz jste zvolily (nevim jak nazvat ).
Bohuzel pritel mi moc nepomaha, bere to, ze 1 tablety ok a dal a vlastne v poho, to pomuze!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7342
19.5.21 20:14

Já myslím že interrupce formou prášku je pouze do ukončeného 5 týdne. A i tak mi to přijde pozdě. Vlastní zkušenost nemám, spíše se doporučuje klasická interrupce, protože potomhle jdou ženský většinou stejně na dočištění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
19.5.21 20:25

To ne jde to az do 9 tydne, proto mi to bylo i kdyz za poplatek nabidnuto a jsem v 6 t. A anp riziko je vzdy a potom se musi jit cestou, kdyz tady ta nevyjde jinou!!Ale dekuji za odpoved, ale porad se ptam tech mamin co si tim prosly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.21 20:37

Ahoj, na farmakologické interupci jsem byla před peti týdny. Po první dávce jsem začala asi za půl dne špinit. Po druhé dávce jsem krvácela asi týden hodně. Uklidnilo se to a teď v pátek to bude už pět týdnů a zase jsem začala hodně. Na kontrole po třech týdnech jsem v děloze měla ještě zbytky, ale prý by se to mělo samo dočistit. Tak snad.. Byla jsem 5+0.

• Citovat
  • Nahlásit
3151
19.5.21 21:27

@IIIrca Ta uspesnost je pry tak 70 %, ja dostala pilulku po zamklkem potratu a krvaceni prislo do 2 hodin, jak mi bylo vysvetleno. Ale zalezi asi taky, jaky lek jsi dostala. Ja byla v 9 tt a bylo to jednorazove, zadna dalsi pilulka se nedavala. Myslim, ze Mispregnol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3151
19.5.21 21:29

@mackA159 Naopak se ted doporucuje i po zamlkem potratu prvni pilulka nez rovnou kyretaz. Je to setrnejsi k deloze. Pokud to teda vyjde. Za tu zkousku to asi stoji. Ja jsem sla pak uz jen na hysteroskopickou operaci - drobne docisteni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
22.5.21 00:15

Dobry vecer, dekuji za odpovedi, ale zatim nevim…druha pilulka byla jen jedna…ten den krvaceni, cucky, ale ted uz je to druhy den a je to spis jen o menstruaci. A ted se nevim, ze to nedopadlo jak ma! Probehlo to u Vas nektere uspesne? Nechtela jsem jit na vyskrab, proto jsem to chtela takhle a zaplatilaNa kontrolu mam jit az 10,jsem z toho smutna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
22.5.21 12:33

Je správné, že ses dokázala rychle rozhodnout a situaci jsi urychleně vyřešila. Pokud se zákrok rychle provede, je to šetrné a zdá se, že už všechno odešlo a těhotná nejsi. Mohla sis také zvolit miniinterrupci, při které se odsaje obsah dělohy, trvá to nanejvýš 5 minut a je to snadnější než klasický výškrab. Nemusíš být smutná, buď ráda, že máš tu nepříjemnost za sebou a úspěšně ji zvládla jako zkušená žena. Teď musíš být velmi opatrná, protože plodnost po potratu se obnovuje velmi rychle a další potrat je u nás povolený až za půl roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat