Horor v nemocnici

10
12.5.21 10:55

horor v nemocnici

Dobrý den
Musím sem napsat, jako varování. Dceři bohužel až ve 23.TT zjistili při 2.velkém screeningu vadu plodu - nepropojené hemisféry a nedostatečně vyvinutá levá hemisféra. Byl to strašný šok, nikdo to nečekal.
Ten den šla na příjem na Bulovku na ukončení těhotenství. Měla velkou smůlu na doktora. Chtěl provést fetocidu jehlou do srdce plodu. Dle mého názoru by bylo milosrdnější před tím dát dceři narkozu, stejně již o nic nešlo. Ale on ji několikrát bodl do břicha (má tam ještě modřiny) a vztekal se, že se netrefil : „Já se na to vyseru“. Dcera měla velké bolesti, tak nevydržela ležet v klidu. A nakonec prohlásil: „Modlete se, ať se to narodí mrtvé!!!“ To mi přijde vrchol sadismu, takhle jednat s matkou, která přichází o vytoužené dítě. Strašidelné.
Doktor se jmenuje MUDr. Jan Matěcha a působí vedle Bulovky i v Motole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9013
12.5.21 10:57

To me moc mrzi co jsi zazila :hug: Podej stiznost na lékařskou komoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16705
12.5.21 11:00

Podej stížnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
12.5.21 11:05

Taky bych podala stížnost, p. doktora nejspíš práce moc nebaví, chybí mu empatický přístup, nebo měl prostě jen blbý den. Každopádně, takto by jednat neměl. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3496
12.5.21 11:09

Ahoj, málokdy takto reaguju, ale prosím tě, podej stížnost!! :zed: :zed:

To je strašné a je mi to moc líto :,(…snad příště a conejdříve se dcera dočká zdravého dítěte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32148
12.5.21 11:10
@Shelbinka píše:
Dobrý den
Musím sem napsat, jako varování. Dceři bohužel až ve 23.TT zjistili při 2.velkém screeningu vadu plodu - nepropojené hemisféry a nedostatečně vyvinutá levá hemisféra. Byl to strašný šok, nikdo to nečekal.
Ten den šla na příjem na Bulovku na ukončení těhotenství. Měla velkou smůlu na doktora. Chtěl provést fetocidu jehlou do srdce plodu. Dle mého názoru by bylo milosrdnější před tím dát dceři narkozu, stejně již o nic nešlo. Ale on ji několikrát bodl do břicha (má tam ještě modřiny) a vztekal se, že se netrefil : „Já se na to vyseru“. Dcera měla velké bolesti, tak nevydržela ležet v klidu. A nakonec prohlásil: „Modlete se, ať se to narodí mrtvé!!!“ To mi přijde vrchol sadismu, takhle jednat s matkou, která přichází o vytoužené dítě. Strašidelné.
Doktor se jmenuje MUDr. Jan Matěcha a působí vedle Bulovky i v Motole.

To je strašné.

Je mi líto, cos musela zažít… :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4905
12.5.21 11:10

@Shelbinka :hug: to je mi líto
doktor je Prase,
dcera asi nyní nebude schopna to oficiálně řeišt - tak jí pomoz - ofoť lék. zprávu, napiš tento popis a podejte stížnost jak ředitelství nemocnice (!!) tak na ČLK! takovéhle hovado potřebuje potrestání (pokud je to celé pravda)… :,(
a klidně zažalovat i o peníze za psychickou újmu…(i když zdravé miminko to nenahradí, to je jasný :,( modřiny OKAMŽITĚ zafotit!! )

PS : a jako bonus- na všechny weby recenzí lékařů bych tohle celé napsala! např. https://www.znamylekar.cz/
tohle jim prostě nesmí procházet..

Příspěvek upraven 12.05.21 v 11:35

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
12.5.21 11:11

Ano, jsem taky pro stížnost. Může být přepracovaný atd., ale musí být vždy profesionál. Maminka z toho pak může mít trauma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4099
12.5.21 11:22

K zbliti, stížnost, nenechat to vysumět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3745
12.5.21 11:23
@Fifik007 píše:
Ano, jsem taky pro stížnost. Může být přepracovaný atd., ale musí být vždy profesionál. Maminka z toho pak může mít trauma.

Co může, bude. Navíc tohle je o to citlivější, že je to v tak pokročilém stádiu. Jestli pro něj je to „denní chleba“, pacientky to nemusí zajímat a i tak se nemusí chovat jako prase. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1134
12.5.21 11:31

To je strašné.. :hug: rozhodně podejte stížnost ať se to neopakuje u jiné pacientky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64243
12.5.21 11:48

Doktor je normální ubozak. Rozhodně bych podala stížnost.. Mrzí mě, čím jsi musela projít :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1605
12.5.21 11:49

Až mi z toho vyhrkly slzy do očí, a to nejsem z cukru. Stížnost je víc než na místě. Dceři i Vám přeji hodně síly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
528
12.5.21 12:22

Je mi líto, čím si dcera musela projít. Stížnost bych určitě podala.

Když si člověk čte recenze na porodnici na Bulovce, podobných příběhů tam bohužel najde víc. Možná je to ten samý doktor?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9899
12.5.21 12:23

Prosím, pomoz tvé dceři podat na to prase stížnost. Tohle je hnus. Úplně se mi chce brečet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat