Mimoděložní těhotenství

Anonymní
15.5.21 05:18

Mimodelozni tehotenstvi 2x

Mel ste nekdo prvni tehotenstvi mimodelozni po tom nekolik tehotenstvi ktere zaniklo a po te dalsi mimodelozni? Resili ste to dal? Nebo ste se na to vykaslali a na dite rezignovali? A jak dlouho vam trvalo nez ste se s tim vyrovnali? Nebo sem jefina komu se to stalo?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15.5.21 07:21

Ja mela mimodelozni jen jednou…dalsi tehu bylo zamlkle a zbyly vejcovod spatne pruchodny se srusty. Pak se nedarilo a podstoupili jsme 1 neuspesny cyklus IVF…kdyz uz jsme to chteli vzdat tak jsem po 3 letech otehotnela prirozene ale zacatky byly krusne…podezreni na mimodelozni, pak to vypadalo na neprosperujici a kdyz jsem si sla pro termin na preruseni tak najednou bylo videt srdicko a vse nakonec dobre dopadlo. Vam nezbyde nic jineho nez IVF, je to nespravedlive…ale resit se to da. Hplne chapu vas pocit bezmoci ale vydrzte, bude lip :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1968
15.5.21 07:22

Nezazila jsem to, ale řešila bych to. To, že několik těhotenství zaniklo může být aktivními nk bunkami (reprodukcni imunologie), ale může to byt dalšími aspekty, nejsem lékař, jen laik. Byt tebou, tak bych se nechala vysetrit horem dolem, klidně i v caru, tam jsou na to lepší než běžná gynda..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.21 08:24

V caru sem praveze byla. Tam mi dali prasky a na ultrazvuku mi pak rekli ze neni sance otehotnet prirozene. Pri tom ultrazvuku sem jiz byla tehotna to teda hned odešlo.

• Citovat
  • Nahlásit
2001
16.5.21 21:42

Ahoj měla jsem 1* mimodelozni ca několik potratů. Nakonec se podařilo a mám dceru. Pokud nemáš ani jeden vejcovod přirozeně to už nepůjde. Je to strašně nespravedlivé já vím. Taky jsem to šíleně obrečela. Já byla rozhodnuta za jatflfou3 cenu že dítě chci. Nechala bych se vyšetřit v caru a pak IVF držím palečky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 22:44

Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
27
21.5.21 08:08

Ahojda,
já můžu přispět svou „troškou“ do mlýna. Mám za sebou dvě mimoděložní ve vejcovodech, mezi tím jedno „normálně“ uložené, ale zamlklé. Jelikož mi byly odebrány oba vejcovody, neváhali jsme a šli do CAR s tím, že nebude určitě problém. 1. IVF - 2 embrya, ani jedno se neuchytilo. 2. IVF - 1 embryo, uchytilo se, ale v děložním rohu, takže z toho bylo kornuální těhotenství (nejhorší zážitek). Po nějaké pauze mi doktorka nabídla minimální stimulaci, šla jsem do toho dvakrát, ani jednou z toho nebylo nic. Změnili jsme centrum, udělali nám veškerá vyšetření, všechno v naprostém pořádku, šli jsme do 3. IVF. Opět dvě embrya. Mám za sebou 1. KET. Bohužel zase nic, o prázdninách asi zkusíme 2. Síly docházejí, naděje taky, ale neumím si představit rezignovat. Naštěstí mám úžasného manžela, který je mi neskutečnou oporou.
Pokud nejsi vyloženě přesvědčená, že bys měla rezignovat, nevzdávej to. Já vidím, jak čas letí, a třeba bys potom jednou mohla litovat, že jsi něco nezkusila. Zároveň ale, jestli k tomu potřebuješ dozrát, tak tomu ten čas nech. Sama vím, že si to člověk musí srovnat hlavně sám, jakékoliv rady od kohokoliv (zvlášť od těch, co nemají ani páru), mě velmi dráždí.
Přeju hodně štěstí, ať už si vybereš jakoukoliv cestu. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.21 08:24

@vjerushkaa tak to je mazec. Nicmene už tohle me odrazuje. Minimalne financne. Ale moc dekuji za pribeh.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat