intimni problem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vaclava
Nováček 3 příspěvky 24.02.09 11:20
intimni problem

Jsem v 9+5tt,beru utrogestan 2-0-2,občas mám žlutý výtok s kousky bílého prášku utrogestanu,to považuji za normální.Jenže se mi v sobotu přihodilo,že jsem byla na návštěvě a šla na wc a měla mokré kalhotky.Občas se mi to teď stává,ale vůbec o tom nevím.Cítit je to spíš močí,je možný ,že bych už teď měla nějakou formu inkontinence? Žádné pálení při wc nebo jiný problém nemám,prostě o ničem nevím a najednou mokro.Mám jít hned k doktorce a plašit? Poradíte někdo,prosim.

Reakce:
archienka
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 24.02.09 11:30

V těhotenství je to možné a dokonce časté, bohužel :-( zkus si najít sviky na posílení pánevního dna a třeba to pomůže, kdyby ne, pak bych zašla za odborníkem

zari
Závislačka 3496 příspěvků 24.02.09 11:47

Ahoj, podobný problém jsem měla v prvním těhu. Ale až po 30tt. šla jsem na wc na malou, vyčurala se, stoupla si a zničeho nic ze mě něco hrklo. Myslím že moč. Napřed mě to překvapilo, bála jsem se aby to nebyla plodovka,ale opakovalo se to, tak si myslím, že to byla ta inkontinence. Po porodu ale vše dobré.

cmelda
Závislačka 2753 příspěvků 24.02.09 11:48

ja to mela v predchozim tehu a ted taky,ke konci tehu jsem nosila intimky, zadny zdravotni problem v tom nebyl.. takze nejsi v tom sama

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.09 11:50

V tehotenstvi je velice hojny vytok normalni.To nemusi byt moč.Ja se vzdycky lekla ze krvacim jak jsem citila vlhko a on to byl jenom vytok.Je to normalni.Kdyz te nic nepali,nesvedi tak je to v poradku.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34282 příspěvků 24.02.09 12:21

Jojo, výtok je běžný, i mokro v gatích. Akorát na bílých kalhotkách nemusí být případný kvasinkový výtok vidět, tak doporučuji vzít zrcátko a kouknout se (před vyčůráním), jestli nemáš na pipce bílé hleny a hrudečky - jenže to asi stejně budeš mít z h´toho utrouše.
Jinak se vesměs všichni shodují na tom, že ani případná kvasinka tak moc nevadí a pokud nic nepálí a nesvědí, tak je to OK.

LUCIKU
Závislačka 4338 příspěvků 24.02.09 12:52

Taky mi unikal moč.Bola som šťastna že som bez MS a až do konca tehu som stejne musela nosiť vložky :( .A kolikrat som si zakašlala alebo kychla a bola som úúúúplne premočena :oops: :lol: Po porode už bolo všetko OK :D :wink:

lula
Kecalka 139 příspěvků 24.02.09 14:25
intimni problem

Já jsem taky byla mokrá ale spíš až ke konci těhotenství kolikrát jsem si myslela,že je to plodovka.Takže pokud tě to nesvědí tak je to normální

petrax77
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 24.02.09 14:28

Taky jsem tím trpěla. Při prvním těhu mi únik moči (nejdříve u kýchání a kašlání, ve finále už i třeba při prudkém pohybu, vstávání ze země ze sedu apod.) začal až asi v tom posledním trimestru. Po porodu to ale bylo o dost horší. Já prostě nestíhala dojít na WC, každé lehké zakašlání a hned mokro :? Nebyla jsem vůbec schopna přerušovaně čůrat (je to jeden ze cviků po porodu - přerušovat čůrání). Řekla jsem to svému gyn. při kontrole po 6nedělí. Zkontroloval UTZ močovou trubici a močák a řekl, že ty jsou ve správné poloze (že nesestoupily) a tudíž by se to mělo spravit posilováním. Dostala jsem takovou brožurku na cviky. A kdyby se to do půl roku nespravilo, tak jsem měla přijít. Prý se dělá malý operační zákrok, který to pak napraví. Ale u mě to bylo pak OK.

Teď u druhého těhu jsem začla mít problémy už taky hned na začátku - já byla úplně v hrůze, že to bude trvat celé těhu. Ale asi v 3.-.4 měsíci to samo ustalo. Teď se to občas stane, ale vzhledem ke stadiu těhu už k tomu mám nárok.

Tak se neboj, cvič a po porodu taky začni brzy s cvičením na posílení pánevního dna.

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 24.02.09 14:31

Je to normální. Hlavně klídek a neplašit. Podívej se na netu na cvičení - Kegelovy cviky - jsou na posílení pánevního dna a dají se cvičit až do 7 měsíce a pak 2 týdny po porodu, pokud je spontánní. Držím palečky.

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 24.02.09 19:28

jsem na tom bohužel stejně :oops: nutně potřebuji posílit pánevní dno a nemůžu se k tomu dokopat takže je to moje vina. Po dvou porodech a současném těhu, nemůžu kašlat, kýchat a už ani zvracet abych se jednoduše nepočůrala :oops: Na příští poradně to prásknu doktorovi a pokusím se s tím aspoň malinko zabojovat, ale moc to nevidím asi tam už ani žádný svaly nemám :oops: :oops:

k.a.c.k.a.
Závislačka 3138 příspěvků 24.02.09 19:41

Holky, tohle téma mě těší. Mám to totiž taky, najednou hrk, a mokré kalhotky, bála jsem se, a´t to není plodovka, asi to bude opravdu moč. Intimky nosím pořád. :D :D

Nikynka86
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.09 09:19

Ahojky,
bohuzel moc neporadim,ale mohla by to byt moc a inkontinence…
Ja jsem zacala nachazet mokre-vlhké flicky na kolhotkach asi kolem 30tt ale moci citit nejsou,je to ciste a nezapacha…
Takze nevim,mozna mi unika male mnozstvi plodovky,protoze ji mam snizene mnozstvi…
Tak hlavne at je vse brzy dobre a neni to nic co by melo vadit mimi.

vaclava
Nováček 3 příspěvky 01.03.09 13:26

Tak nakonec zadny pricuravani,ale zanet mocovyho mechyre,zjisteny z moci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.15 09:47

Doufam ze chapete anonym. Mam dost intimni problem, zapacham tam dole. Nechci abyste mysleli ze jsem nejaka spina, sprchuji se kvuli tomu trimrat denne. Ciste pradlo je samozrejmost. Ale. proste kdyz, si, sednu, roztahnu nohy tak se citim i pres kalhoty :oops: :oops: je mi takova hanba. Nic.me ale nesvedi, nepali. Mel nekdo neco podobneho? Stydim se pred gyndarem. Nevim jak mu to rict…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >