Reklama

Ionic care z webu vseprozdravi.cz - vrácení peněz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sunshine125
Kecalka 391 příspěvků 16.01.18 14:28
Ionic care vrácení peněz

Koupili jsme Ionic care z webu všeprozdraví. cz. Čističky jeli doma asi 2 dny přerušovaně a neskutečně nám smrděly, volala jsem tedy na e-shop, že je vracím… Jojo, vše v pohodě, že nemám origo krabici prý nevadí (aktivně jsem jí vyhodila :oops: ). Tak jsem to zapakovala, vypsala odstoupení stažené z jejich stránek. Přístroje byly bez poškození. No a teď mi psali, že přístroje nejsou v origo krabici, chybí dokumentace (dala jsem jim tam jen jeden návod, má chyba, přiznávám) No a že jsou na ní škrábance. Jenže ty tam při odeslání nebyly… A že mi místo 6,500,– vrátí jen 1 (slovy jednu) korunu 8o Mají na to právo? Klidně se o ně mohli opřít šroubovákem ti jejich technici nebo kdo.. Ale samozřejmě na to nemám důkazy… Jako chápala bych, že mi třeba strhnou 500,–, ale místo 6,500,– aby mi dali 1kč, to si snad dělají srandu… :zed: :pocitac: Má někdo zkušenost?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

jankajj
Závislačka 2789 příspěvků 16.01.18 14:37

Takže jsi je stihla vrátit do 14 dní od převzetí zboží?
Zásilka s vraceným zbožím byla pojištěna proti poškození?

sunshine125
Kecalka 391 příspěvků 16.01.18 14:39

Ano vracelo se to ve 14ti dnech a zásilku manžel myslím pojištoval

sunshine125
Kecalka 391 příspěvků 16.01.18 14:42

@jankajj ano, pojištěné je to na těch 6,500,–, teď na to koukám

jankajj
Závislačka 2789 příspěvků 16.01.18 14:43

Tak můžete žádat po poště náhradu škody, pokud /řádně pojištěná/zásilka byla poškozena.

Jinak na veškeré zboží z e-shopu se vztahuje ochranná 14ti denní lhůta pro vrácení zboží. normálně jste měli napsat, že vracíte rozbalené, avšak nepoužívané zboží v zákonné lhůtě /bez udání důvodu/ a žádáte o vrácení peněz.

sunshine125
Kecalka 391 příspěvků 16.01.18 14:45

@jankajj však to jsme tam uvedli, čističky jsme použili, ale jen krátce, určitě nejevily žádné známky užívání

Korculalala
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 16.01.18 14:49
@sunshine125 píše:
Koupili jsme Ionic care z webu všeprozdraví. cz. Čističky jeli doma asi 2 dny přerušovaně a neskutečně nám smrděly, volala jsem tedy na e-shop, že je vracím… Jojo, vše v pohodě, že nemám origo krabici prý nevadí (aktivně jsem jí vyhodila :oops: ). Tak jsem to zapakovala, vypsala odstoupení stažené z jejich stránek. Přístroje byly bez poškození. No a teď mi psali, že přístroje nejsou v origo krabici, chybí dokumentace (dala jsem jim tam jen jeden návod, má chyba, přiznávám) No a že jsou na ní škrábance. Jenže ty tam při odeslání nebyly… A že mi místo 6,500,– vrátí jen 1 (slovy jednu) korunu 8o Mají na to právo? Klidně se o ně mohli opřít šroubovákem ti jejich technici nebo kdo.. Ale samozřejmě na to nemám důkazy… Jako chápala bych, že mi třeba strhnou 500,–, ale místo 6,500,– aby mi dali 1kč, to si snad dělají srandu… :zed: :pocitac: Má někdo zkušenost?

Máš tam jasně napsáno že zboží má být v originální krabici a nepoužité. Z toho důvodu bych do vrácení nešla, čekala bych problémy. U ioic care se můžou jednoduše poškrábat filtry při zasouvání dovnitř, navíc mohly být mastné pokud doma kouříte nebo bydlíte u silnice apod.
Ovšem vrátit korunu je fakt směšné, pochopila bych kdyby třeba strhli tu pětistovku za každý.. no nenechala bych si to líbit. Napiš jím na fb pod jejich příspěvky které tam cpou, ať to vidí co nejvíc lidí…
Ale jinak po pár dnech by ta,, novota,, vysmrádla,, taky jste mohli cítit ozón pokud jste v malé místnosti pouštěli přístroj na plno. Já pouštím v 75m bytě na nejmenší výkon, je to myslím ionizace po půl minutách na 10 sekund, nevím teď přesně.. ionizátor je nejlepší věc co jsem si do bytu koupila a nikdy bych ji nedala..

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1536 příspěvků 16.01.18 15:03

@jankajj no ale to zboží musí být nepoužité a v origo krabici, ne?

jankajj
Závislačka 2789 příspěvků 16.01.18 15:05

Jitulka: Nepoužité.
Za chybějící origo krabici si event. strhnou nějakou částku, určitě to není důvod věc nepřijmout nebo vrátit o x tisíc míň..

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1536 příspěvků 16.01.18 15:13

@jankajj jasně, vrátit jí korunu je nesmysl. Ale na druhou stranu pokud ona to zboží používala a vrátila ho v použitém stavu a bez krabice, tak se na to podle mě ta 14-denní lhůta vztahovat nebude, musí to už normálně reklamovat pro konkrétní vadu.

jankajj
Závislačka 2789 příspěvků 16.01.18 15:16

Jitulka: přijde na to, jestli přiznala, že zboží je použité, nebo nikoliv.
předpokládám, že na zboží nebude poznat, zda ho zapnula či nikoliv.
A rozbalené přeci nevadí. Myslím si, že pokud by přiznala jednorázové vyzkoušení zboží, tak by jí stejně peníze vrátit měli jako za nepoužité.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1536 příspěvků 16.01.18 15:21

@jankajj to je otázka, v jakém stavu to vrátila, jestli na tom bylo poznat, že to používala (ne jenom vyzkoušela), tak se nedivím, že ji to neuznali. Výš někdo píše, že se to snadno odře při manipulaci s filtry. Když chceš uplatnit tu 14-ti denní lhůtu, tak to musíš vrátit v nepoužitém stavu, jen rozbalené, i s krabicí :nevim:
Ale určitě ať se brání a reklamuje, že to smrdí. Vrátit korunu je výsměch :zed:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27284 příspěvků 9 inzerátů 16.01.18 15:22
@jankajj píše:
Jitulka: přijde na to, jestli přiznala, že zboží je použité, nebo nikoliv.
předpokládám, že na zboží nebude poznat, zda ho zapnula či nikoliv.
A rozbalené přeci nevadí. Myslím si, že pokud by přiznala jednorázové vyzkoušení zboží, tak by jí stejně peníze vrátit měli jako za nepoužité.

tak určitě bude poznat, jak moc bylo zboží použité, na filtru…

jankajj
Závislačka 2789 příspěvků 16.01.18 15:22
@Jitul.kaaa9 píše:
@jankajj to je otázka, v jakém stavu to vrátila, jestli na tom bylo poznat, že to používala (ne jenom vyzkoušela), tak se nedivím, že ji to neuznali. Výš někdo píše, že se to snadno odře při manipulaci s filtry. Když chceš uplatnit tu 14-ti denní lhůtu, tak to musíš vrátit v nepoužitém stavu, jen rozbalené, i s krabicí :nevim:
Ale určitě ať se brání a reklamuje, že to smrdí. Vrátit korunu je výsměch :zed:

Já bych se určitě bránila. I v její situaci.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1536 příspěvků 16.01.18 15:24

@Regina Hero proto si právě myslím, že to nemůže jen tak vrátit a chtít zpět peníze, ale že musí reklamovat, že to smrdí.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >