Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Prosím o pomoc
. Je pravá? Zezadu košile je jakési poutko.
Moc se mi nezdá. Kde jsi ji kupovala? To je možná důležitější než nějaká fotka. A poutko je v pořádku ![]()
@Zuzana1020 tak tomu bych asi i věřila. Kousky z minulých sezón můžou být levnější. Na fotkách vidím prdlajs, ale prohlídni si symetrii švů, kvalitu přišití knoflíčků, jestli se někde nepárá, kvalitu materiálu a budeš mít celkem jasno.
Nevím jaké poutko myslíš, ale jestli to na zádech tak to je u košile normální. Pověsí se za to aby se nekrčila.
Jinak vypadá normálně
Podívej se jestli má na štítku někde výrobní kod S/N. Pak ještě by tam mělo být uvedno jak tu košilu prát. Stejně jako když si koupíš oblečení z reseve, saint oliver… Porovnej štítek co je na oblečení z těchto prověřených kamenných obchodů s košilí Ralph Lauren. U falešného oblečení tyto informace chybí.
Kód S/N nikde není
.. asi jsem naletěla
.. údaje o praní jsem vyfotila
Jinak pokud chcete za pobodbou cenu kvalitní košili, pak doporučuju podívat se sem: https://www.gentlemanstore.cz/…ceni/kosile/
Tak košili už jsem nenašla, takže neporovnám. Jetsli se to nezdá, tak ji vrať zpátky.
@Zuzana1020 píše:
Kůň má tři nohy, takže vracím, snad to půjde.
Co by to nešlo, máš na to 14 dní.