Aurenis.cz - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
J_Doe
Závislačka 3064 příspěvků 10.01.18 17:46
Aurenis.cz - zkusenosti

Ahoj, chci se zeptat, jestli nahodou jiz nekdo nezalujete tento e-shop, ze bych se pridala :D

Reakce:
dana.dv
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 10.01.18 17:58

Měla jsem s nimi nepříjemnost v létě - objednávka za cca 5tis kč (zaplatila jsem samozřejmě, já blbá, předem), nereagovali, vypnutý mobil apod.
Po emailu, že je nahlásím na ČOI a Policii najednou ožili. Že prý paní marodilo dítě a bla bla bla. Balíček dorazil. Čekala jsem cca měsíc. Už nikdy více. Od té doby nakupuju raději ze sperky.cz.

J_Doe
Závislačka 3064 příspěvků 10.01.18 19:04

Ja jsem zbozi dostala, ale vracim, zasilku si nevyzvedli, a to mne nakrklo :lol:. Telefony vypnute… Asi jim poslu predzalobni vyzvu…

M.o.n.i.k.k.k.k.
Stálice 55 příspěvků 12.06.18 09:00

Zajimalo by me, jak jste dopadla s firmou Aurenis? Komunikovali pak s vama a vratili vam penize?
Ja si u nich objednala zbozi minuly tyden, bohuzel zaplatila predem a od te doby nic.Na maily obchod nereaguje a telefonni cisla ma nedostupne. :cert:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >