IPHONE 5 - nespokojenost

avinka
26.7.13 00:49

IPHONE 5

Holky potřebuji radu, v prosinci mi končí smlouva a bude to dva roky co mám Htc wildfire S jsem hrozně nespokojená! Ze začátku to byl super mobil ale teď se začal děsně sekat! Někdy se sám od sebe vypne nebo i restartuje, když píšu sms tak mi to kolikrát vyhodí na hlavní obrazovku a přeskakuje to písmenka prostě to blbne a moje nervy už jsou na hranici :cert:. V prosinci 2013 mi končí smlouva tudíž si jí budu prodlužovat a teď si lámu hlavu co za mobil. Hrozně se mi líbí vzhledově iphone 5 v bílé barvě, doma mám ipad s 32gb a jsem hrozně spokojená, kamarádka má samsung tablet a nadává. Tak jsem u kamarádky viděla iphone akorát 4s a je perfektní a vůbec se neseká a je to podobné mému ipadu. Chtěla bych se zepatat zda máte s pětkou iphone zkušenost, stačila by mi ta velikost 16gb na tom ipadu mám 32gb a mám tam milion fotek, her a není to zaplnění. Tak chci vaše zkušenosti a postřehy no co na tom mobilu ráda dělám je asi že jsem hodně na netu aplikace využívám viber, email ráda fotím a natáčím a sem ta mám pár her pro malou když na tom hraje. Tím mi to nahrává že až si budu prodlužovat smlouvu tak vzít s internetem že? Já se do teď připojuju k wifi ale občas někde nejsou :zed: tak je to pak na prd… :zed: Ještě bych chtěla zmínit že bych si ho pořídila jako dárek v prosinci, zda vydrží minimálně dva roky a jaký obaly mi doporučíte a doufám že mi napíšete že je to zbytečný kupovat že za chvíli vyyjde 5s :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

173
26.7.13 01:01

Ja mam 4S v bile. Jsem velice spokojena. Neseka se a to vse, co u tel. vyhledavas, splnuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
avinka
26.7.13 01:04

@Adelinne dekuji moc a mam si zridit i ten net v mobilu nebo staci wifi?

• Nahlásit
  • Citovat
173
26.7.13 01:21

Ja mam net v mobilu a super…Nemusite se otravovat s pripojovanim na wifi… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2401
26.7.13 01:38

Ahoj, ja mam 4 a manzel 5. Nejsem asi uplne nejlepsi recenzent, pacz mam pocit, ze by mi stacil i vychytanejsi kelimek od jogurtu, ale manzel je nadsenec- vyuziva ho na plny pecky. Petka je trochu delsi, ale lehci a ma o trochu lepsi kameru. Rychlost je super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7369
26.7.13 06:13

Mam iphone5 v bile barve a jsem spokojena. Mela jsem 3,4 i 4S a vyhovovaly me vsechny. Mam i ipad. Internet za me urcite ano. A pamet ja mam u telefonu 64G, myslim, ze 32 by stacilo, ale tech 16 mi prijde malo. Deti meli 16 u 4 (kupovali jsme jim ho k vanocum a jine v te dobe nebyly) a mely to plne. Ted maji 5 a 64. Musis si uvedomit, ze tu pamet nicim nerozsiris. A treba svagrova mela samsung, byla z nej nadsena, ale casem si vzala radsi iphone3 po brachovi a uz priznava, ze je lepsi. Ale urcite tady budou odpurci jablicka!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
26.7.13 06:50

My mame ipad 2 64gb, mcbook air, ja mam ted v poradi 4 iphone, ale vic mi vyhovuje 4S nez 5.
Chlap si ted koupil samsung galaxy s4 ( prej nejlepsi na tehu) strasne nadava a prej si zase koupi iphone 4 :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
maca36
26.7.13 06:53

@avinka za mě doporučuji. u nás v rodine jablíčko používáme všichni. Jak Iphone tak notebook, Ipad a vyhovují nám. Já mám iphone rok a půl a je jako nový. Je v ochranném aluminiovém obalu /ten jsem teda už pádem na zem rozbila druhý/ ale Iphone je stále jako nový a stále plně funkční. A to můžu říct že ho nešetřím, protože je stále pracovně vytížený :)

• Nahlásit
  • Citovat
96
26.7.13 07:27

Mám iPhone 5 v bílé barvě. Skutečně nejlepší „smart-phone“ na trhu. Jak designem, zpracováním, tak i výkonnostně. Já jsem velmi spokojená. Manžel má 4S a taky naprostá spokojenost. Internet v mobilu nemám, doma máme wi-fi, ale to se změní, až mi skončí rodičák. Nejvíc, kromě volání a psaní SMS, využívám foťák, který je stále po ruce a fotky jsou v super kvalitě.
Obal mám kožený od Bugatti http://i.alz.cz/ImgW.ashx?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1115
26.7.13 07:42

Já mám taky iphone 5, a je bozí, jinej nez iphone uz nechci. Manzel ma samsung galaxy 3 a je taky spokojeny uzivatel ale on je mnohem narocnejsi nez ja :kytka: spis ho vyuziva jako manazersky, iphone je spis designovka, ale za to povedena :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anna.V
26.7.13 07:52

Tak ja mela ip3, ip4 i ip5 a jinou znacku nechci. Iphone je proste iphone! A kdyz si s nim vyhrajes, je to super vecicka. Nejvic ted vyuziju SIRI :palec: taky jsem mela moznost mesic pouzivat samsung galaxy a zustala jsem verna jablickum :dance: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
19072
26.7.13 08:55

Pridam se taky s dotazem. Vyuziva nekdo nejaky web, kde se daji najit ruzne tipy a triky pro iphone? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
avinka
26.7.13 09:15

Moc děkuji za odpovědi, tak asi do něj půjdeme k vánocum, jéé ten web je dobrý nápad!

• Nahlásit
  • Citovat
2907
26.7.13 09:21

Ahoj holky, mohl by sem někdo dát ukázku nějaké fotky z iPhonu? Mám HTC One a fotky jsou super, ale pak mám i iPad a jsem spokojená, teď budu kupovat druhý tel, takže zvažuju i iPhone, ale fotky jsou pro mě dost směrodatné.

Díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
avinka
26.7.13 09:56

@andy266 dobrý nápad! taky bych ocenila fotku z iphonu s bleskem i bez blesku

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu