Reklama

Iphone 6s - Nelze se přihlásit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DenisaSvecova
Kecalka 136 příspěvků 09.01.17 17:30
Iphone 6s - Nelze se přihlásit

Mám takový problém, zrovna jsem si koupila nový iPhone 6s, a za boha se nemohu prihlásit k Apple ID, tudiž me to dál nepustí. Nevíte prosím někdo co s tím?
Zkoušela jsem už snad všechno, založit si nové Apple ID, nový email, zkoušela jsem zda se lze prihlasit pres nej jeste ve starem iPhone, tam to jde. Ale přes nový iPhone ne, ani nelze obejít přihlášeni přes Apple ID, kdyz na něj kliknu žádná reakce se neděje :nevim:
A možnost, že by iPhone byl koupen ze špatného obchodu, tomu se mi moc věřit nechce z té samé stránky mám svuj starý iPhone 5 se kterým nikdy nebyl žádný problém..

Reklama

Reakce:

Lychee13
Závislačka 3036 příspěvků 09.01.17 17:42

Stav se do Apple Store, ať Ti poradí. Kamarádka měla podobný problém a bylo to tím, že se na její ajfoun přihlásil někdo předtím a neodhlásil si svoje appleID.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama