Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Iphone
clovek jednou vyzkousi a ostatni mobily prestanou existovat.
Nechci rypat ale vam vsem prijde normalni dat za mobil cenu jak za ojety auto?
Iphone je super to bez debaty pro me az na tu cenu tedy ![]()
Chtela jsem iPhone a kvuli velikosti a kvalite displaye jsem nakonec vybrala novy Samsung. Priste ale urcite iPhone ![]()
Pro hracicky, spise chlapi, je myslim lepsi Android. Ja po peti letech presedlala na iOS a uz bych nemenila. Je fakt, ze nestahnes nic nelegalniho, soubory z uloz.to atd, ale proste ma neco do sebe. Kdo nevyzkousi, nepochopi ![]()
Mám windows phone a jsem neskutečně spokojená, je rychlej, stahování fotek je jednoduchý - především to dělá sám bez mýho přičinění jen co je na WiFi a fotky si můžu prohlídnout odkudkoliv díky SKyDrive. K Applu se vyjadřovat nebudu, neboť jsem těžce zaujatá vůči téhle značce. Můj chlap má Samsunga S5 a je spokojený a že on je zrovna náročný.
Syn to ma nastudovano, i recenze v Aj a jednoznacne vyhral Iphone. Dalsi v poradi byl LG Nexus5.
Děkuju všem za názory, cena je opravdu vysoká. Tak doufám, že je to kvůli kvalitě
, ale zatím vypadáte všechny spokojeně. Díky, díky
No, poněvadž 95% lidí kolem mě má rozmlácenej display u Iphona, tak bych to nechtěla ani zadarmo..:/ A ty opravy za šílený prachy taky nic moc…:/ Ale je pravda, že mně telefon prostě padá.. ![]()
@alzbetah píše:
Děkuju všem za názory, cena je opravdu vysoká.Tak doufám, že je to kvůli kvalitě, ale zatím vypadáte všechny spokojeně. Díky, díky
O kvalitě ani tak moc ne, jako o značce a v dnešní době hrozně IN a COOL značce. ![]()
Da se k tomu dokoupit nalepovaci sklo, kdyz to krupne, prasne jen to nalepene. a nebo jsou na to hezke obaly, ktere zabrani zniceni displeje pri padu. @leellaah
@alzbetah píše:
Děkuju všem za názory, cena je opravdu vysoká. Tak doufám, že je to kvůli kvalitě, ale zatím vypadáte všechny spokojeně. Díky, díky
Kvuli kvalite? Jake? Vybaveny je zhruba stejne jako hodbe mobilu z nizsi cenove kategorie a navic mi prijde ze ke schvalne delaji krehke aby se proste rozbily a musela si to menit atd. Takze pokud musis mit ajfoun tak jedine s pouzdrem. Obycejna guma za 100kc dela zazraky. Me mobil lita do dalky nejmin 10× denne a ani skrabnuti. ![]()
@mickeymouse píše:
Da se k tomu dokoupit nalepovaci sklo, kdyz to krupne, prasne jen to nalepene. a nebo jsou na to hezke obaly, ktere zabrani zniceni displeje pri padu. @leellaah
Muzu poprosit kde se da koupit nalepovaci sklo? To slysim prvne. Diky ![]()
@quinny píše:
Nechci rypat ale vam vsem prijde normalni dat za mobil cenu jak za ojety auto?
Iphone je super to bez debaty pro me az na tu cenu tedy