IPhone se - výměna baterie

3.5.21 17:17

IPhone se - výměna baterie

Pěkný den, chci se jenom optat. Chci si kupovat iPhone se 2016 z bazaru, ale má jen 89%stav baterie. Kdybych si ho koupila a třeba po čase chtěla vyměnit baterií šlo by to? To bych nechala vyměnit baterií a měla zase 100%? Omlouvám se za blbý dotaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
579
3.5.21 17:33

Ano vymeni se baterie a ma opet 100% :) Uz jsem dvakrat menila baterii na iphone 7. Delali mi to do druheho dne, nekde i na pockani :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
3.5.21 17:34

Ahoj,
ano, to jde bez problému, na počkání. Nová baterie pak bude 100% cenově je to 800-900kc v servisu a se zárukou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14597
3.5.21 17:40

@Elenhorkova 5 let stary mobil? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10839
3.5.21 17:51

@Elenhorkova Šlo, ale myslíš že je dobrý nápad si kupovat takhle starej mobil? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.5.21 17:52

@cecetka ano, v životě jsem neměla iPhone a chci ho jen na zkoušku tak nechci vyhazovat peníze za nový :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
712
3.5.21 17:55

Tak baterie 89% z roku 2016 je ještě luxusní. Mám XR z roku 2018, a taky mám 89%. Vyměnit určitě půjde. Ale takto starý telefon bych nekupovala, pojedou na něm hůř aktualizace, jestli vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.5.21 17:56

@arinecka nikdy jsem iPhone neměla, vždy jsem měla Samsung ten se mi ale nedávno rozbil tak uvažuji o tom že si zkusím koupit nějaký levnější, starší iPhone na vyzkoušení. Proč myslíte že je to špatný nápad? Telefon, Teda aspoň podle inzerátu, nemá žádné oděrky, celou dobu nosen v obalu, má ochranné sklo, sice má baterii jen 89%ale tak to bych po čase vyměnila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10839
3.5.21 18:09

@Elenhorkova Tak ale na tyhle starý modely už pak nepůjde aktualizace :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10839
3.5.21 18:14
@Elenhorkova píše:
@arinecka nikdy jsem iPhone neměla, vždy jsem měla Samsung ten se mi ale nedávno rozbil tak uvažuji o tom že si zkusím koupit nějaký levnější, starší iPhone na vyzkoušení. Proč myslíte že je to špatný nápad? Telefon, Teda aspoň podle inzerátu, nemá žádné oděrky, celou dobu nosen v obalu, má ochranné sklo, sice má baterii jen 89%ale tak to bych po čase vyměnila

Záleží na tobě, ale už je to opravdu starý model. Kup si už novější, budeš určitě spokojená :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3282
3.5.21 18:20

Mam SE, baterka menena pred cca 3 mesici. Aktualizace normalne fungujou. Brala jsem si repas a jsem naprosto spokojena. Je to muj… tyjo 3. iP a jednou pujdu zase do dalsiho :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
905
3.5.21 20:44

Kupovat iPhone z roku 2016 je blbost.
Kupte si novejsi model, nebudete litovat a telefon si stale drzi cenu, takze dobra investice.
Ja mela pet let 6s a ted mam chvili 12pro.
Ta sestka je stale funkcni, menena jen baterie, ale je to uz proste stary model. Nektere aktualizace nejsou a obcas se sekal.
Urcite bych investovala do novejsiho modelu, ty penize se vyplati. Jak rikam, pet let telefon uplne v klidu fungoval a vlastne funguje doted, novy model byl ciste jen to, ze jsem ho chtela ja, jinak verim, ze by ta sestka jeste dalsi rok urcite zvladla 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
6.5.21 19:42

Mam iphone se z roku 2016, ale kupovala jsem ho pozdeji. Kapacitu mam ted 86% a je to bída. Premyslim jestli teda vymenit baterku a nebo jít do noveho mobilu, ale kdybych si mela poridit novy iphone ted tak bych se rozhodovala mezi iphone se z roku 2020 a nebo rovnou iphone 12 ma hezky design podobny staremu se/5 a to se mi libi plus umi 5g. Kazdopadne bych pockala do zari kdy cena starsich modelu vzdy klesne protoze predstavi novy model. Iphone z druhy ruky jako lajk bych nekupovala, muze mit ruzne vady ktere ty sama nemusis poznat. I kdyz chapu ze ted asi cena toho bazaroveho iphone se z 2016 bude nekde okolo 3tisic, a vypada to lakave.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat