Nezdařená platba kartou na Alze

216
2.5.21 21:58

Nezdařená platba kartou na Alze

Zdravím, dnes jsem objednávala na Alze (s platbou kartou) a po dokončení objednávky mě prohlížeč nepřesměroval na platební bránu, ale nacetlo mi to prázdný košík. Na platbu se neslo vůbec dostat, přitom na mailu mám potvrzení objednávky s tím, že zboží je rezervované. Nevíte prosím někdo, jak ten nákup zaplatit? Moc děkuji za všechny rady. :nevim: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8331
2.5.21 22:02

Převodem na účet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31285
2.5.21 22:27
@Elea9 píše:
Zdravím, dnes jsem objednávala na Alze (s platbou kartou) a po dokončení objednávky mě prohlížeč nepřesměroval na platební bránu, ale nacetlo mi to prázdný košík. Na platbu se neslo vůbec dostat, přitom na mailu mám potvrzení objednávky s tím, že zboží je rezervované. Nevíte prosím někdo, jak ten nákup zaplatit? Moc děkuji za všechny rady. :nevim: :D

Obrať se na Alzu. Nejspíš ti pošlou platební údaje pro převod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7985
3.5.21 05:19

@Russet mě se zdá, že když se nezdaří platba kartou, tak v emailu přijde buď odkaz na opakování nebo právě i údaje pro převod. Taky jsem to jednou řešil, jen nevím, jestli to byla přímo Alza. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31285
3.5.21 07:38
@Cenarius píše:
@Russet mě se zdá, že když se nezdaří platba kartou, tak v emailu přijde buď odkaz na opakování nebo právě i údaje pro převod. Taky jsem to jednou řešil, jen nevím, jestli to byla přímo Alza. :think:

Je to možný. Já se jednou uklepla na platbu kartou online a platba neproběhla. Kontaktovala jsem eshop a poslali mi údaje na ruční převod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8536
3.5.21 08:05

@Elea9 Musíš se podívat, jak přesně to Alza má. Velké e-shopy už upouští od převodu na účet - je to pracné. Pokud se pak platba nezdaří, buď pošlou nový payment link nebo ti napíšou, ať uděláš novou objednávku a ta stará se po nějaké době jako nezaplacená automaticky stornuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat