IPL epilator Lidl

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
12268
3.5.22 16:17

IPL epilator Lidl

Máte někdo IPL epilator z Lidlu? Co na něj říkáte? Má smysl to kupovat? Jak často se to používá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6575
3.5.22 16:18

Z Lidlu nebrat žádnou elektroniku, nemá to dlouho životnost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12268
3.5.22 17:45
@Halibar píše:
Z Lidlu nebrat žádnou elektroniku, nemá to dlouho životnost

Já tam nikdy nic nekupovala. Ale zatím jsem neslyšela od nikoho nic špatného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6575
3.5.22 17:59

@Sára 1 já měla z Lidlu dva šicí stroje (rovnosteh a overlock), přestaly fungovat pár dní po sobě, cca po 2 měsících…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12268
3.5.22 18:52
@Halibar píše:
@Sára 1 já měla z Lidlu dva šicí stroje (rovnosteh a overlock), přestaly fungovat pár dní po sobě, cca po 2 měsících…
:,( To je blbý. Tak nevím nevím.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12268
3.5.22 19:43

Nemá někdo zkušenost přímo s epilatorem z Lidlu? Nebo i s nějakým jiným.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12268
3.5.22 19:43
@Halibar píše:

A co reklamace, bylo vse v pořádku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6575
3.5.22 20:00

@Sára 1 trošku se cukali, trvalo asi měsíc (možná trošku míň) než mi to uznali a další 3 týdny, než mi přišly peníze na účet, ani mi nepřišly najednou. Pořád mi cpali kupóny, pak výměnu za nové stroje. Ještě chci upozornit, že to byly Silvercresty a bylo to v Německu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12268
3.5.22 20:04
@Halibar píše:
@Sára 1 trošku se cukali, trvalo asi měsíc (možná trošku míň) než mi to uznali a další 3 týdny, než mi přišly peníze na účet, ani mi nepřišly najednou. Pořád mi cpali kupóny, pak výměnu za nové stroje. Ještě chci upozornit, že to byly Silvercresty a bylo to v Německu :lol:

Já myslela, že tady nejsou žádné problémy s reklamaci. Co se týkalo oblečení, tak jsem problém neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4473
3.5.22 20:31

Já si ho chci koupit taky. Celkově se zbožím z lidlu mám jen dobře zkušenosti. A když byl nějaký problém, v pohodě šel vyřešit. Overlock mám taky z tama, jen na vyzkoušení a naučení, zatim chvíli, ale šlape perfektne a nepředpokládám, že by byl problém s reklamací, pokud nenarazil na nějakou furii samozřejmě. Zatím vždy vše ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12268
12.5.22 16:38
@Midaku píše:
Já si ho chci koupit taky. Celkově se zbožím z lidlu mám jen dobře zkušenosti. A když byl nějaký problém, v pohodě šel vyřešit. Overlock mám taky z tama, jen na vyzkoušení a naučení, zatim chvíli, ale šlape perfektne a nepředpokládám, že by byl problém s reklamací, pokud nenarazil na nějakou furii samozřejmě. Zatím vždy vše ok.

Koupila jsi? A vyzkoušela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4473
12.5.22 19:10

@Sára 1 nakonec ne, nějak jsem na to pozapomnela a pak objevila jiné věci, které nutné potrebuju :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat