Iqos versus elektronka

Anonymní
6.10.21 20:26

Iqos versus elektronka

Pěkný večer. Je tu maminka která začala opět po těhotenství kouřit? A co je podle vás lepší? Iqos nebo elektronka? Já bohužel opět po porodu začala kouřit a pár dnů jsem nyní kouřila iqos a ode dneška jsem přešla na jednorázovou elektronku bez nikotinu. Viz. Foto
Děkuji za odpověďi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.10.21 20:27

Elektronka

• Citovat
  • Nahlásit
10118
6.10.21 20:29
@Anonymní píše:
Pěkný večer. Je tu maminka která začala opět po těhotenství kouřit? A co je podle vás lepší? Iqos nebo elektronka? Já bohužel opět po porodu začala kouřit a pár dnů jsem nyní kouřila iqos a ode dneška jsem přešla na jednorázovou elektronku bez nikotinu. Viz. Foto
Děkuji za odpověďi
:D a ta výstraha na tom obalu je fake jo?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 20:34

@Cenarius Hehe je to tam ale tahle je zrovna bez nikotinu :lol: Snad neudělali někde soudruzi chybu :) :lol: :think:

• Citovat
  • Nahlásit
293
6.10.21 20:36

Proč kouřit cigaretu, která neobsahuje nikotin, a ještě ani nechutná jako cigareta (melounová příchuť). To mi hlava nebere :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 20:39

@Modra1 Tohle je banán a chci potahovat něco sladkého chvíli a tuhle verzi mají jen buď bez nikotinu nebo s velkým množstvím. Začínala jsem kouřit elektronku na 3 mg. Tu klasickou co se naplní liquidem potom chvíli iqos a ted tahle.

• Citovat
  • Nahlásit
293
6.10.21 20:52
@Anonymní píše:
@Modra1 Tohle je banán a chci potahovat něco sladkého chvíli a tuhle verzi mají jen buď bez nikotinu nebo s velkým množstvím. Začínala jsem kouřit elektronku na 3 mg. Tu klasickou co se naplní liquidem potom chvíli iqos a ted tahle.

Předtím jsi kouřila co? Proč se k tomu vracíš, není to škoda?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 21:03

@Modra1 Iqos i elektronickou. Škoda to je beru to jako svou slabost nekouřila jsem celé těhu ale byl doma trošku stres a potřebovala jsem trochu takovou tu berličku na noční vstávání..
Zkusím toho opět nechat snad se zadaří.

• Citovat
  • Nahlásit
293
6.10.21 21:10
@Anonymní píše:
@Modra1 Iqos i elektronickou. Škoda to je beru to jako svou slabost nekouřila jsem celé těhu ale byl doma trošku stres a potřebovala jsem trochu takovou tu berličku na noční vstávání..
Zkusím toho opět nechat snad se zadaří.

Zkus. Mně tady tyto náhražky přijdou jako cesta do pekel. Známá kouřila normálně cigarety, pak přešla na iqos, aby „šetřila“ zdraví.. Ale měla to v ruce pořád!!! Člověk pak nemá takový ten ostych si kdekoliv zapálit, protože si myslí, že to nesmrdí. Katastrofa.. A teď už to prokládá i normální cigaretou. Takže je na tom hůř než předtím.
(Ale samozřejmě věřím, že někomu to třeba pomohlo).

A musím teda říct, že pohled na čerstvou maminku s kočárkem a cigárem je děs.

Držím moc palce, abys to zahodila. :srdce: Nepotřebuješ to a dlouho si to vydržela :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
6.10.21 21:25

Tady je expertek :mrgreen:
tohle je elektronka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
6.10.21 21:29

Vaping je sexy!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
6.10.21 21:33
@kazzatel píše:
Vaping je sexy!

U takové svobodné kočičky možná. Ne u novopečené maminky, která má novorozeně v náručí co hodina :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 21:34

@Modra1 Děkuji mockrát 8o Vážím si toho od tebe. :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 21:35

@Modra1 Asi tak :lol:

• Citovat