IUI a menses přišla dřív

29.3.20 21:19

IUI a menses přišla dřív

Dobrý den holky, mám dotaz, jestli se Vám něco podobného nestalo. S manželem se snažíme o mimco přes rok (on už děti má, dvojčata),já zatím ne. Byli jsme na klinice a po všech možných testech mi zjistili nízký AMH hormon. Než se pustíme do IVF a než bude hotová genetika, zkusili jsme zatím IUI. V pátek to bylo přesně 14dni po IUI, udělala jsem si test a byl negativní. Menses měla přijít dneska, ale přišla už v pátek odpoledne, mívám ji 4 až 5 dní, ale dnes už ustupuje. Měla jsem teda v pátek i šílený bolesti. Před IUI jsem dostala jen injekci Ovitrelle, jinak jsem nic jiného nebrala. Myslíte, že je šance, že bych mohla být těhotná? Mám zkusit ještě test? Stalo se to některé z Vás? děkuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6811
29.3.20 21:25

Bohužel, myslím že těhotná nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2043
29.3.20 21:26

@AdriankaB pokud jsi měla test po 14 dnech negativní, tak bych si naději nedělala. MS můžeš mít rozhozenou stresem, hormony…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2872
29.3.20 21:38

Je mi lito ale spis se to nepovedlo.. Nevzdavej se :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.20 21:45

@karkarka Taky si myslím, ale třeba jsem myslela, že se i přes to, by tam naděje mohla být no :person_shrugging:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.20 21:46

@Safrik Jsme teprve na začátku, já vím, ale už teď je to hrozně stresující a IVF se bojím :nevim: ale při nizke hladině AMH je prý IVF lepší no. :srdce: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4034
29.3.20 21:52

@AdriankaB ivf se při nejhorším neboj taky sem měla strach, ale není to nic hrozného :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.20 22:00

@Srabek bojím se hlavně toho, že nebude ve folikulu vajíčko a pak konec :nevim: s manželem jsme se domluvili, že nechceme darovaná vajíčka. Je mi 31 a nečekala jsem, že budu mít až takový problém :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14566
29.3.20 22:04

@AdriankaB jak nízké máš AMH?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.20 22:19

@Janli
Mám 0,2 :(
V 18ti letech jsem byla kvůli silným bolestem hlavy na mag. rezonanci a řekli mi, že mám zvětšenou hypofýzu na mozku, ale že to ničemu nevadí. V roce 2013 jsem díky tomu musela na operaci štítné žlázy, měla jsem zvýšenou funkci, od té doby jsem dávala hormony dokupy a už 2 roky jsem měla hormon štítné žlázy v pořádku a tak jsem byla ráda, že budu moct konečně otěhotnět a oni mi pak řeknou, že díky ty hypofýze mám nízký hormon AMH, že na můj věk, je to až překvapilo a že mi nezbývá moc času. Mám každý měsíc jen jeden folikul a střídají se na levé a pravé straně, ale je prý možné, že v něm už vajíčka prostě nejsou :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14566
29.3.20 22:26

@AdriankaB je tady diskuze nebo skupina Nízké AMh, zkus ji najít a pokecat s holkama tam. Já mám první dítě po IVF s hladinou 0,9. Druhé jsem počala přirozeně s nižší hladinou než máš ty, takže nic není ztraceno… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2872
29.3.20 22:31

@AdriankaB Ivf se nemusis vubec bat. Vim o cem mluvim :* Zrovna koukam na pozitivni test po ivf :srdce: :hug: Takze ti posilam spoustu sil a preju ti aby si brzo mela i ty svuj pozitivni testik :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4034
30.3.20 11:36

@AdriankaB mě je 32 a teď jsem 23tt po ivf a věř že je to Zbytečnéj strach. Já byla na IUI a nic druhý nám zavrhli kvůli spermio. Tak sme skoro ivf. První pokus se nepoved a druhej jo a stálo to Za to. Jinak by jsme se Este teď trápily :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.20 22:04

A holky, měli jste při IVF taky nízký hormon AMH? Na klinice mě totiž straší, že je možné, že už nebudu moct počít, ani při IVF, že už nemusím produkovat vajíčka :nevim: už jsem z toho unavená. Přečetla jsem plno článků a diskusí. Někteří měli si myslím jen štěstí 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2043
30.3.20 23:04

@AdriankaB a kolik máš to AMH? Jinak, když si přečteš par diskuzi, tak i zázraky se dějí. V některých centrech třeba po prvním neúspěšném IVF tlačí do darovaných vajíček. Hold kšeft je kšeft.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama