IUI a oligozoospermie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jessica4
Stálice 88 příspěvků 03.12.18 16:47
iui a oligozoospermie

Krásný podvečer. V pátek jsem byla na kontrole a měření folikulů. Měla jsem na pravé straně velký 16 mm. Na sobotu večer mi byl naplánován ovitrelle a dnes v 10:45 iui. Každopádně spermiogram nedopadl moc dobře. Výsledek je oligozoospermie- velmi velmi málo spermií. Vše ostatní v pořádku. Propadla jsem samozřejmě panice a myslím si že to s tímhle snad nemůže ani vyjít.. :( je mi moc smutno z toho. Máte někdo zkušenost že i tímto by se mohlo zadařit?

Reakce:
admin
Extra třída :D 11311 příspěvků 07.12.18 16:47

Dobrý den,

moc Vám držím palce! Věřím, že to vyjde, všechno je možné, všechno jde! Mějte naději! V této diskuzi ačkoli už běží dlouho, je spoustu uživatelek, které jsou v podobné situaci jako Vy. Třeba Vám poradí, nebo tam najdete odpovědi na své otázky. Každopádně nevzdávejte se! Věřím, že to bude dobrý. :-)

Hezký den.

mějte se moc hezky

Diana :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >