IVF a endometrióza

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
69
16.11.21 13:08

IVF a endometrioza

Ahoj holky, je tady někdo koho čeká IVF v prosinci? A některá paní/slečna která si prošla IVF a měla endometriozu s úspěšným koncem? Předmět Vám všem děkuji :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
16.11.21 13:33

Mám endometriózu a dítě z 1. IVF. Druhé se přes opakované pokusy zatím nepovedlo.

• Citovat
  • Nahlásit
69
16.11.21 13:37

Ahoj, to mě mrzí :( Kéžby se nějak ta endomrcha dala zničit.. kam chodíš do CAR, jestli se mohu zeptat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.21 14:27

@Niky0403 Centrum jsme změnili a teď zkoušíme štěstí v Unice. Podle mě je tam faktor věku. U prvního IVF jsem byla o dost mladší. Teď už to nějak nejde.

• Citovat
  • Nahlásit
732
16.11.21 14:35

Mam endometriozu, zustal mi pouze pravy vajecnik + vejcovod a otehotnela jsem prirozene… ted nechci, aby to vyznelo blbe, jen jsem chtela podporit, ze sance urcite jsou, jen se nevzdavat :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
16.11.21 14:36
@Anonymní píše:
@Niky0403 Centrum jsme změnili a teď zkoušíme štěstí v Unice. Podle mě je tam faktor věku. U prvního IVF jsem byla o dost mladší. Teď už to nějak nejde.

A mohu se zeptat kolik ti je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
16.11.21 14:37
@JitulkaJ píše:
Mam endometriozu, zustal mi pouze pravy vajecnik + vejcovod a otehotnela jsem prirozene… ted nechci, aby to vyznelo blbe, jen jsem chtela podporit, ze sance urcite jsou, jen se nevzdavat :srdce:

Děkuji i za takovou zprávu :srdce: Určitě je to krásný otěhotnět přirozeně při té endomrše, :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.21 14:46
  • Citovat
  • Nahlásit
69
16.11.21 14:55

Já mám 24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.21 15:01

@Niky0403 To jsi začala brzy, to je určitě velké plus :kytka:. My se začali snažit „až“ v mých 29.

• Citovat
  • Nahlásit
69
16.11.21 15:03

Jelikož už jsme s přítelem 8 let, tak jsme si řekli, že není na co čekat, jenže bohužel nám do toho ta mrška hodila vidle :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.11.21 21:27

@Niky0403 Ahoj🙂 já se s endometriozou léčím od roku 2016,v roce 2019 jsem prodělala dvě operace a teď mám 5dni po prvním KET 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
16.11.21 21:34

Ahoj, přeji Ti aby to vyšlo, držím ti všechny palce :hug: Jak ji máš rozsáhlou, jestli se mohu zeptat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.11.21 21:42

@Niky0403 Moc děkuju, snad to vyjde hned na poprvé 🙂 sice mi odebrali 7 vajíček, ale přežilo po oplodnění jen jedno, tak to mám teď u sebe :srdce: endometrioza rektovaginalnimám septa a v celé dutině břišní :roll: operovany mám oba vaječníky. Stimulace mi dala zabrat, takže jsem si dala 2 roky než sem šla do KET. Mezitím jsem brala hormony a užívala si, že mě nic nebolí 🙂 Ty se teprve chystáš na stimulaci, nebo už máš něco za s sebou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
16.11.21 21:47

Tak to bude ten šampión :srdce: Takže s tou endomrchou jsi si určitě taky užila své :( Já mám za sebou taky dvě laparo, minulý měsíc IUI a od soboty pichám decapeptyl, 26. kontrola, protože zase endocysta na vaječníku, ale dr mě ujistila, že pokud se nezvětší, tak ji odsajou při opu..od 28 bych měla začít pichat ještě gonal..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat