IVF klinika Olomouc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Džejý
Kecalka 111 příspěvků 11.02.19 21:43
Ivf klinika Olomouc

Dobrý den právě jsme minulý týden navštívili s manželem ivf kliniku v Olomouci. A mám dotaz jste s tou klinikou spokojeni? Pomohli Vám?

Reakce:
Piiimiii
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 11.02.19 21:52

Myslis CAR ve fakultni nemocnici?…nebo kterou ivf kliniku mas na mysli?

Džejý
Kecalka 111 příspěvků 11.02.19 22:19

@Piiimiii ta u tesca

Piiimiii
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 12.02.19 03:43

@Džejý Tak to bohuzel nemuzu slouzit, ja mam zkusenost s CAR ve fakultce…drzim palce! :)

Sona73
Kecalka 126 příspěvků 12.02.19 05:58

@Džejý Tato klinika je velice dobrá,jak přístup lékařů,tak i výsledky.Do­poručuju.

Džejý
Kecalka 111 příspěvků 12.02.19 08:08

@Piiimiii děkuji moc i tak

Džejý
Kecalka 111 příspěvků 12.02.19 08:09

@Sona73 děkuji my byli zatím jen na konzultaci a injekci mi napsali a teď se právě uvidí co a jak

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >